KS WARMIA Grajewo — KS Wasilków

21 sierpnia, 2021 17:00 IV liga 2021/2022

Witamy! Zapraszamy do śledzenia naszej relacji od godziny 17:00.

Do składu WARMII wraca Edison, ale z powodu kontuzji wypadł z kadry Marcin Mikucki a narzekający na uraz Kamil Randzio zacznie mecz z ławki rezerwowych.

1′ Zaczynają gospodarze

3′ Będzie groźnie, rzut wolny dla gości z prawej strony naszego pola karnego

4′ Po dośrodkowaniu strzał głową kapitalnie odbija Święciński

4′ Pierwszy rzut rożny dla KS i wybijamy piłkę po dośrodkowaniu

6′ Akcja WARMII, dośrodkował Kondratowicz, ale Ulman ubiegł Łukasza Wojno

7′ Okazja WARMII, ale sędzia odgwizdał spalonego

9′ Znów w ataku gospodarze i Ulman broni strzał Śleszyńskiego

13′ Dośrodkowanie Nikolaichuka z rzutu wolnego z prawej strony i troszkę zabrakło Kossykowi żeby strzelić gola!

14′ W rewanżu szansa gości i drugi rzut rożny, po dośrodkowaniu przejmujemy piłkę

22′ Dobrze zapowiadającą się akcję WARMII przerwał gwizdek sędziego, Wojno był na spalonym

28′ Okazja WARMII i strzał Domurata ponad bramką Ulmana

29′ GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL dla WARMII! 1:0 Dawid Kondratowicz! Piękne podanie Kossyka do Kondratowicza i ten z pola karnego strzałem w długi róg pokonał Ulmana!

31′ Strzał Fronca broni Święciński

33′ Vatkevich strzela wysoko ponad naszą bramką

35′ Ładnie wrzucił piłkę Kossyk z rzutu wolnego w pole karne gości, ale nie doszedł do niej żaden z naszych piłkarzy

37′ Okazja WARMII, przed szansą Wojno ale przerwał grę sędzia!

39′ Było bardzo groźnie pod naszą bramką, ale po strzale Zubowskiego róg dla gości – po dośrodkowaniu wybił piłkę Edison

40′ Błąd gości i znów szansa Kondratowicza, który zagrał do Nikolaichuka ale jego strzał jest bardzo niecelny

41′ Róg dla WARMII – rozegrana piłka i Tuzinowski pakuje ją do bramki, ale był na spalonym…

43′ Niesuto omal nie zaskoczył Święcińskiego strzałem z daleka ale nasz bramkarz wybił na róg!

44′ Po dośrodkowaniu znów było groźnie i kolejny korner dla KS

46′ Rozpoczęli goście. W ich zespole na boisku pojawili się po przerwie Dziermański i Cichoński

46′ Święciński odbija groźny strzał Cichońskiego i róg dla KS

46′ Wybijamy po dośrodkowaniu

50′ Okazja WARMII i obrońcy wybijają piłkę po centrze Nikolaichuka

55′ Szansa gości i strzał Zubowskiego broni Święciński! ufff….

56′ GOL dla  KS Wasilków. 1:1 Damian Zubowski. Kontrowersja. Podanie do Zubowskiego, który zdawał się być na spalonym ale sędzia puścił grę a zawodnik gości pokonał Święcińskiego w sytuacji sam na sam.

59′ Vatkevich strzela wysoko ponad naszą bramką

61′ Hryszko trafia w poprzeczkę naszej bramki!

63′ Hołtyn zmienia Nikolaichuka

66′ Rzut rożny dla gości – wybijamy piłkę po dośrodkowaniu

70′ Róg dla WARMII – po dośrodkowaniu przejmują piłkę goście

70′ Randzio zmienił Koszczuka

75′ Rzut wolny dla WARMII z wysokości pola karnego z prawej strony boiska

75′ Po dośrodkowaniu zamieszanie pod bramką Ulmana ale interwencja sędziego i zaczynają grę goście..

77′ Zubowski w polu karnym i róg dla gości

77′ Wybił piłkę Edison

79′ Będzie groźnie. Rzut wolny dla KS 20 metrów od naszej bramki

80′ Dziermański z wolnego i broni Filip!

81′ Rzut rożny dla gości – wybijamy piłkę

83′ Okazja WARMII ale zabrakło strzału w polu karnym…

86′ GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL dla WARMII! 2:1 Łukasz Wojno. Dośrodkowanie w pole karne gości i Wojno mocnym strzałem z bliska zaskoczył Ulmana!

88′ Rzut rożny dla gości

88′ Wójcicki zmienia Wojno

88′ Wybijamy piłkę po dośrodkowaniu z rzutu rożnego

90′ + 1′ Czerwona kartka dla Ulmana za faul na wychodzącym na pozycję Kossyku!

90′ + 3′ Gendzwiłł z trudem odbija strzał Kossyka z rzutu wolnego!

90′ + 4′ KONIEC! Wygrywamy z Wasilkowem po ciężkim boju!

21.08.2021 Grajewo, Stadion Miejski im. Witolda Terleckiego

WARMIA Grajewo  – KS Wasilków    2:1  (1:0)

Bramki: 1:0 Dawid Kondratowicz 29′, 1:1 Damian Zubowski 56′, 2:1 Łukasz Wojno 86′

WARMIA:  12.Święciński –  2.Koszczuk (70′ 5.Randzio), 18.Edison, 15.Tuzinowski, 6.Śleszyński – 3.Domurat, 17.Arciszewski (Kpt), 8.Kossyk, 10.Nikolaichuk (63′ 11.Hołtyn) – 9.Wojno (89′ 19.Wójcicki), 7.Kondratowicz (90′ 4.Staniszewski)

REZERWA: 1.Sobolewski – 13.Kwieciński, 16.Chmielewski, 11.Hołtyn, 4.Staniszewski, 5.Randzio, 19.Wójcicki

TRENER: Leszek Zawadzki

KS: 12.Ulman – 3.Nasuto, 8.Hryszko (90′ 1.Gendzwiłł), 11.Zubowski, 16.Poduch (Kpt) (46′ 10.Dziermański), 17.Vatkevich, 19.Szeretucha (76′ 7.Makal), 20.Wysocki, 21.Rybakowski (72′ 24.Wojciechowski) , 22.Fronc, 25.Mróz (46′ 2.Cichoński)

REZERWA: 1.Gendzwiłł – 2.Cichoński, 6.Biernacki, 7.Makal, 10.Dziermański, 24.Wojciechowski, 26.Kalicki

TRENER: Robert Speichler

Sędzia:  Paweł Kostko (Podlaski ZPN)
Żółte kartki: Kossyk (WARMIA), Poduch (KS)