Szczegóły

Data Czas Liga Sezon
8 kwietnia, 2023 16:00 IV liga 2022/2023

Podsumowanie

Dzień dobry! W Wielką Sobotę zapraszamy do naszej relacji z ligowego meczu WARMII z KS Wasilków. Dziś przed grajewską publicznością debiutuje w roli szkoleniowca naszego zespołu Kamil Randzio. Na ławce trenerskiej zespołu z Wasilkowa zabraknie dziś niestety trenera Roberta Speichlera, któremu serdecznie życzymy jak najszybszego powrotu do zdrowia!

Poniżej prezentujemy składy obu zespołów. W WARMII zabraknie dziś Dzierzgowskiego (kontuzja) i Polaka (kartki). Zaczynamy od 16:00.

1′ Zaczęła WARMIA

2′ Strzał Pawłowskiego broni Sobolewski

3′ Rzut wolny dla gości – 20 metrów od naszej bramki

3′ Uderzenie Pawłowskiego obok naszej bramki

5′ Okazja WARMII – najpierw ładne podanie Stawieckiego i nie opanował piłki Mikucki a po chwili Kossyk strzela głową tuż obok słupka!

9′ Groźnie pod naszą bramką i na róg wybija Edison

9′ Po dośrodkowaniu wybijamy piłkę

12′ Ładna akcja WARMII i strzał Kossyka głową tuż obok bramki!

13′ Znowu okazja – Mikucki do Wojno i rzut rożny dla gospodarzy

13′ Po dośrodkowaniu główkował Bukowski i piłka nad poprzeczka

16′ Bondziul strzela ponad naszą bramką

17′ Znowu okazja i strzał Kossyka głowa broni Sztukowski

17′ Rewanż gości – szansę miał Bondziul, ale uratował nas Kosikowski

18′ Okazja WARMII i strzał Łukasza Wojno odbił obrońca!

19′ Akcja Bondziula i róg dla gości

20′ Bez zagrożenia po dośrodkowaniu

21′ Akcja gości w naszym polu karnym i wyjaśnia ją Edison

29′ Stawiecki wrzucił piłkę w pole karne, ale Mikucki do niej nie zdążył

30′ Sztukowski uprzedził Stawieckiego i złapał piłkę spod nóg naszego zawodnika

32′ Mocny strzał Łapińskiego trafia w obrońcę

34′ Dobra akcja WARMII ale łapie piłkę Sztukowski

35′ Sobolewski broni strzał Osipiuka

37′ Wojno w polu karnym i w ostatniej chwili wybija mu piłkę obrońca!

38′ Kossyk zza pola karnego obok bramki gości

40′ Róg dla gości – po dośrodkowaniu główkę Dzudzińskiego broni Sobolewski

41′ Róg dla WARMII – po dośrodkowaniu strzał głową Kosikowskiego i piłka trafia w słupek!

44′ Strzał Pawłowskiego broni Sobolewski

45′ Rzut wolny dla WARMII – 25 metrów od bramki

45′ + 1 Kossyk strzela ponad bramką i sędzia kończy bezbramkową pierwszą połowę

Oglądamy w Grajewie dobry mecz w którym więcej okazji mieli nasi piłkarze, ale akcje gości są bardzo groźne. Liczymy na jeszcze lepszą grę WARMII w drugiej połowie

46′ Zaczęli goście – bez zmian w składach

46′ GOL dla KS Wasilków. 1:0 Jan Pawłowski. Dośrodkowanie Tomara z prawej strony i Pawłowski strzałem głową nie dał szans Sobolewskiemu.

48′ Kapitalna okazja WARMII – Kossyk trafia w poprzeczkę a po chwili Wojno strzela ponad bramką

49′ Kosikowski z żółtą kartką

51′ Rzut wolny dla gości – 20 metrów od naszej bramki

51′ Dawidowicz strzela nad poprzeczką

51′ Błąd naszej obrony i Bondziul tuż nad bramką!

53′ Dośrodkowanie Kossyka z rzutu wolnego i łapie piłkę Sztukowski

56′ Róg dla WARMII – po dośrodkowaniu sędzia dopatrzył się faulu naszego zawodnika

57′ Łapiński strzela wysoko nad poprzeczką

59′ Znów Łapiński – tym razem strzał obok słupka

62′ Chmielewski strzela wysoko nad bramką

62′ Ładna akcja grajewian i rzut rożny

63′ Po dośrodkowaniu minął się z piłką Sztukowski ale nasi piłkarze też

63′ Kondratowicz i Bińczak zmienili Mikuckiego i Stawieckiego

65′ Kossyk strzela głową nad bramką

67′ Róg dla WARMII. Bardzo ambitnie walczymy o zmianę wyniku

68′ Bez zagrożenia po dośrodkowaniu

69′ Mariusz Łapiński z żółtą kartką

70′ Kossyk strzelał głową będąc tyłem do bramki, ale piłka minęła słupek

71′ Jak to nie wpadło?!! Zamieszanie w polu karnym gości i odbija piłkę Sztukowski!

72′ Wójcicki za Wojno

75′ U gości Romanowski i Nasuto zmieniają Tomara i Chmielewskiego

75′ Skalski dośrodkował z rzutu wolnego i Kossyk znowu strzela głową ponad bramką!

77′ Edison z żółtą kartką

80′ Mingielewicz za Bukowskiego

80′ Okazja gości i strzał Pawłowskiego obok bramki

80′ Hryszko za Bondziula

80′ Zarzecki za Kossyka

84′ Zarzecki strzela głową obok bramki

85′ Róg dla WARMII

86′ Po dośrodkowaniu zamieszanie w polu karnym i Sztukowski broni, ale doznał urazu podczas interwencji

89′ Pawłowski strzela obok bramki w bardzo dobrej sytuacji

90′ 4 minuty dolicza sędzia

90′ + 1′ Róg dla WARMII – po dośrodkowaniu zamieszanie, strzał Edisona trafia w obrońcę

90′ + 4′ Koniec meczu. Piłka nożna bywa niesprawiedliwa. Przegrywamy mecz, którego z gry nie powinniśmy przegrać.