KS WARMIA Grajewo — KS Śniadowo

5 listopada, 2022 13:00 IV liga 2022/2023

Dzień dobry! Zapraszamy do spędzenia z nami sobotniego popołudnia. O 13:00 rozpoczyna się mecz WARMII Grajewo z KS Śniadowo, który będziemy tu dla Państwa relacjonować. Znane są już wyjściowe składy obu zespołów.

1′ Zaczęli goście

3′ Akcja gości i niecelny strzał Dzwonkowskiego

6′ Róg dla WARMII

6′ Bez zagrożenia po dośrodkowaniu

8′ Po dośrodkowaniu z rzutu wolnego strzał głową Mazurka i fantastycznie wybija piłkę Wysocki!

8′ Drugi róg i znów bez korzyści po dośrodkowaniu

15′ Kwadrans gry za nami – na razie gra toczy się w środku pola

16′ Kopeć ukarany żółtą kartką

22′ Kossyk strzela wysoko nad bramką

23′ Niecelny strzał Laskowskiego

23′ Kontuzja Śleszyńskiego i zmienia go Mikucki

24′ Była szansa dla nas, ale wybili piłkę goście

26′ Zaniewski zbyt lekko i zamiast gola dla WARMII piłkę łapie Wysocki!

28′ Strzał Kondratowicza wybija z bramki obrońca, po chwili uderzenie Kossyka broni Wysocki!

29′ Znów doskonała okazja WARMII i znów wybijają piłkę obrońcy!

31′ Okazja gości i róg dla naszych rywali

32′ Znów groźnie i kolejny rzut rożny dla Śniadowa

32′ Wybijamy piłkę po dośrodkowaniu

35′ Bardzo niecelny strzał Mikuckiego

36′ GOOOOOOOOOOOOOL dla WARMII! 1:0 Paweł Kossyk. kapitalna akcja Kondratowicza i doskonałe dośrodkowanie do Kossyka, który strzałem głową nie dał szans Wysockiemu

38′ Głową strzelał Kopeć, ale broni Święciński

38′ Strzał Mazurka znów świetnie broni Wysocki!

38′ Róg dla WARMII

39′ GOOOOOOOOOOOOOOOOOOL dla WARMII! 2:0 Paweł Zaniewski! Dośrodkowanie i strzał Zaniewskiego!

42′ Kondratowicz przelobował bramkarza i wybił piłkę z linii bramkowej obrońca!

43′ GOOOOOOOOOOOOOOOOL dla WARMII! 3:0 Dawid Kondratowicz! Akcja Dzierzgowskiego i Kondratowicz z bliska podwyższa na 3:0!

45′ + 1′ Koniec pierwszej połowy. Prowadzimy 3:0 ale to najniższy możliwy wymiar przy tylu okazjach naszego zespołu!

46′ Zaczyna WARMIA

47′ Okazja gości ale wybijamy piłkę z pola karnego

48′ Błąd naszej obrony ale szybko naprawiony

51′ Kondratowicz strzela i znów obrońca wybija piłkę z bramki!

55′ Okazja WARMII ale piłka mija bramkę

57′ Róg dla WARMII i po chwili strzał Edisona obok bramki!

59′ Z rzutu wolnego Kossyk strzela wysoko nad poprzeczką

60′ Dobra akcja Kondratowicza i Mazurek strzela niecelnie

60′ Bialuk i Kostyk zmienili Wierzbickiego i Laskowskiego

62′ Wojno za Dzierzgowskiego

65′ Polak trafia w boczną siatkę

71′ Groźnie pod naszą bramką, ale niecelny strzał Bargielskiego

73′ Róg dla gości

73′ Bez zagrożenia po dośrodkowaniu a po chwili groźnie ale wybiliśmy piłkę

75′ Łukasz Wojno strzela niecelnie

75′ Mingielewicz za Edisona

76′ Bukowski zmienił Kondratowicza

77′ Święciński broni strzał Brzozowskiego

79′ Dośrodkowanie z rzutu wolnego i piłka omija naszą bramkę

80′ Chmielewski za Mazurka

80′ GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL dla WARMII! 4:0 Filip Chmielewski! Piękny strzał Chmielewskiego i prowadzimy 4:0!

86′ Okazja ale obrońca ubiegł Łukasza Wojno

88′ Wrzutka w nasze pole karne i interwencja Święcińskiego

90′ Koniec meczu. Wygraliśmy 4:0 choć powinniśmy znacznie wyżej.

05.11.2022 Grajewo, Stadion Miejski im. Witolda Terleckiego

WARMIA Grajewo – KS Śniadowo  4:0  (3:0)

Bramki: 1:0 Paweł Kossyk 36′, 2:0 Paweł Zaniewski 39′, 3:0 Dawid Kondratowicz 43′, 4:0 Filip Chmielewski 80′

WARMIA: 12.Święciński –  2.Polak, 18.Edison (70′ 13.Mingielewicz), 29.P.Sobolewski, 6.Śleszyński (23′ 4.Mikucki) –  9.Kondratowicz (76′ 19.Bukowski), 8.Kossyk, 20.Zaniewski , 15.Tuzinowski, 3.Mazurek (80′ 16.Chmielewski) – 7.Dzierzgowski (Kpt) (62′ 17.Ł.Wojno)

REZERWA: 1.Mysiewicz – 4.Mikucki, 13.Mingielewicz, 7.Ł.Wojno, 16.Chmielewski,19.Bukowski, 10.Nikolaichuk

TRENER: Paweł Sobolewski

KS:1.Wysocki (Kpt) – 6.Milewski, 2.Kopeć, 8.Brzozowski, 10.Wierzbicki (55′ 18.Kostyk), 14.Olbryś, 15.Cudakiewicz, 16.Bargielski, 17.Dzwonkowski, 9.Laskowski (55′ 11.Bialuk), 21.Choiński (82′ 19.Szulnicki)

REZERWA: 11.Bialuk, 18.Kostyk, 19.Szulnicki, 20.Pisiak

TRENER: Dariusz Narolewski

Sędzia:  Maciej Boruta (Podlaski ZPN)

Żółte kartki: Kopeć (KS Śniadowo)