Szczegóły

Data Czas Liga Sezon
26 marca, 2022 15:30 IV liga 2021/2022

Podsumowanie

Dzień dobry. Zapraszamy do śledzenia naszej relacji z kolejnego meczu ligowego WARMII. Dziś o 15:30 gramy z KS Michałowo. W Grajewie mamy silny wiatr, który na pewno będzie komplikował grę obu zespołom.

1′ Rozpoczyna WARMIA. Goście w pierwszej połowie będą grali z silnym wiatrem a my pod wiatr.

2′ Groźnie pod bramką gości, ale po dośrodkowaniu Hołtyna wybija piłkę Koźlik

3′ Indywidualnie próbował Kondratowicz, jednak stracił piłkę w polu karnym

4′ Edison próbował zaskoczyć Szczepanika, ale piłka ominęła słupek

7′ Rzut rożny dla gości i szybko odzyskujemy piłkę po dośrodkowaniu

11′ Akcja WARMII i na spalonym Dzierzgowski

13′ GOOOOOOOOOOOOOOL dla WARMII! 1:0 Paweł Kossyk! Po akcji naszej drużyny Kossyk dośrodkował piłkę w pole bramkowe, był chyba rykoszet od nogi obrońcy i wpadła ona do siatki zaskakując Szczepanika!

16′ Dośrodkował Hołtyn, Kondratowicz próbował strzelać przewrotką ale nie wyszło

16′ Zamieszanie pod bramką gości i wybija piłkę obrońca

23′ Z rzutu wolnego strzelał Małyszko, piłkę poniósł wiatr ale obronił Święciński

24′ Nieporozumienie Edisona z naszym bramkarzem i rzut rożny dla gości

25′ GOL dla Michałowa. 1:1 Przemysław Koźlik. Po dośrodkowaniu błąd naszej obrony i Koźlik z bliska nie dał szans Święcińskiemu.

27′ Dośrodkowanie Randzio i okazja ale faul i rzut wolny dla Michałowa

36′ Groźnie pod naszą bramką ale piłka opuszcza boisko

38′ W ciągu minuty aż dwa błędy naszych zawodników i na szczęście bez konsekwencji dla zespołu gospodarzy

41′ Święciński kapitalnie broni strzał Grabowskiego

42′ Świetnie dośrodkował Skalski ale nikt nie doszedł do piłki!

44′ Rzut rożny dla WARMII – po dośrodkowaniu trochę zamieszania, ale bez korzyści dla naszego zespołu

45′ Rzut rożny dla gości – dośrodkowanie i piłka niesiona przez wiatr odbiła się od poprzeczki i opuściła boisko

45′ + 1′ Koniec pierwszej połowy. Graliśmy z dwoma przeciwnikami – zespołem z Michałowa i wiatrem. W drugiej połowie powinno być nam lżej biegać…

46′ Zaczynają goście. Nie ma zmian w składach

47′ Święciński łapie piłkę po zagraniu gości a po chwili mocny wykop naszego bramkarza i kłopoty obrony zespołu z Michałowa

48′ Róg dla WARMII i po groźnym dośrodkowaniu Kossyka kolejny

49′ Edison ponad bramką po dośrodkowaniu

51′ Róg dla WARMII

51′ GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL dla WARMII! 2:1 Paweł Kossyk! Świetne dośrodkowanie Skalskiego i Kossyk głową wbija piłkę do bramki!

53′ Groźnie z wolnego strzelał Skalski i mamy kolejny róg

54′ Wybija piłkę Szczepanik!

56′ Dobra akcja WARMII, dośrodkowanie Skalskiego i wybijają piłkę obrońcy gości

57′ Znów rzut rożny dla nas

57′ Dośrodkowanie Skalskiego, spore problemy Szczepanika który wybił piłkę

62′ Rzut rożny dla WARMII – nieudane dośrodkowanie tym razem

63′ Groźny rajd lewą stroną zrobił Grabowski, ale Śleszyński ofiarnie wybił piłkę na róg

63′ Groźnie po dośrodkowaniu ale wybijamy piłkę

65′ Hołtyn z żółtą kartką

67′ Mazurek za Śleszyńskiego

69′ Ależ okazja gości i Szadłowski strzela obok bramki!

71′ Kondratowicz dośrodkował i Dzierzgowski w znakomitej sytuacji strzela minimalnie obok bramki

75′ Po dośrodkowaniu Butkiewicza z rzutu wolnego łapie piłkę Święciński

80′ Duchnowski za Dzierzgowskiego

81′ Róg dla WARMII

82′ Po dośrodkowaniu Maliszewski wbija piłkę do bramki, ale sędzia dopatrzył się faulu i ukarał Mateusza żółtą kartką

83′ Bielińskiego zmienił Trofimczuk

85′ Róg dla WARMII – nieudane dośrodkowanie

86′ Tomczyk zmienił Butkiewicza

88′ Chmielewski z żółtą kartką

89′ Kossyk próbował zaskoczyć bramkarza dalekim strzałem ale minimalnie spudłował

90′ Dwie minuty doliczył sędzia

90′ Hołtyna zmienił Nikolaichuk

90′ + 1′ Okazja WARMII ale wybił piłkę bramkarz

90′ + 2′ Jeszcze niecelny strzał gości

90′ + 2′ Koniec meczu. Ważne zwycięstwo WARMII.