KS WARMIA Grajewo — KS Grabówka

23 kwietnia, 2022 16:00 IV liga 2021/2022

Dzień dobry! Zapraszamy do śledzenia naszej relacji z kolejnego ligowego meczu WARMII. Dziś podejmujemy rewelacyjnego w tym sezonie beniaminka – zespół KS Grabówka. W naszym zespole brakuje kontuzjowanych Skalskiego i Tuzinowskiego oraz pauzującego za kartki Dawida Kondratowicza. Mamy więc spore osłabienie. Jest też dobra wiadomość. W kadrze meczowej, po ciężkiej kontuzji, operacji i długiej rehabilitacji jest Paweł Zaniewski. Czy uda mu się dziś zadebiutować w WARMII w ligowym meczu? Zobaczymy już niebawem.

1′ Zaczynają goście

1′ Akcja KS i łapie piłkę Sobolewski

4′ Szarżował lewą stroną Duchnowski, ale bramkarz gości złapał piłkę

7′ Na spalonym był Ilczuk

9′ GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL dla WARMII! 1:0 Igor Duchnowski! Akcja WARMII – strzelał z bliska Dzierzgowski, odbił piłkę Ciesielczuk ale Duchnowski z bliska mocnym strzałem strzelił gola!

11′ Wójcicki faulowany w polu karnym i mamy rzut karny dla WARMII!

12′ GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL dla WARMII! 2:0 Paweł Kossyk. Bardzo pewny strzał w środek bramki i prowadzimy 2:0!

15′ Świetna kontra WARMII, Duchnowski zagrywał do Dzierzgowskiego ale obrońca wybił piłkę na róg

15′ Po dośrodkowaniu łapie piłkę bramkarz gości

17′ GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL dla WARMII! 3:0 Tomasz Dzierzgowski! Duchnowski zgrał głową do Dzierzgowskiego, który wyszedł sam na sam z bramkarzem i pewnym strzałem go pokonał!

25′ Dobra akcja WARMII ale na spalonym Dzierzgowski

28′ Groźnie pod naszą bramką po akcji Domańskiego ale wybijamy piłkę

32′ Zmiana u gości – Drozdowskiego zmienił Józwowicz

34′ Róg dla Grabówki – po dośrodkowaniu i rozegraniu strzał Kalinowskiego zza pola karnego broni Sobolewski

35′ Okazja WARMII, ale Dzierzgowski niecelnie zagrał do Duchnowskiego

36′ Po chwili Wójcicki uderzył piłkę w polu karnym i łapie ją bramkarz

37′ Drugi rzut rożny dla Grabówki

37′ Po dośrodkowaniu przejmujemy piłkę, Dzierzgowski doskonale tym razem do Duchnowskiego i ten trochę za mocno ją sobie wypuścił

42′ Świetny rajd Duchnowskiego ale podanie odbił bramkarz!

44′ Okazja Grabówki, mocny strzał obok naszej bramki

45′ + 1′ Koniec pierwszej połowy. Prowadzimy 3:0 z Grabówką.

46′ Zaczyna WARMIA – w naszym składzie zmiana, za Kossyka wszedł Mikucki

46′ Domański z żółtą kartką

47′ Róg dla WARMII

48′ Po dośrodkowaniu było blisko gola ale złapał piłkę Ciesielczuk!

52′ GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL dla WARMII! 4:0 Pavlo Nikolaichuk! Kapitalna akcja Dziezrgowskiego, który wymanewrował obronę gości, wyłożył piłkę Nikolaichukowi a „Pasza” mocnym strzałem w róg pokonał bramkarza!

58′ Ładna akcja Duchnowskiego i strzał obok bramki

62′ Wójcickiego zmienił Hołtyn

63′ Mocny strzał Kurcewicza świetnie broni Sobolewski

63′ Domański strzela bardzo niecelnie

68′ Mazurek za Nikolaichuka

70′ Groźnie pod naszą bramką ale Mazurek wybił piłkę na róg!

72′ Za Maliszewskiego Krupa

76′ GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL dla WARMII! 5:0 Igor Duchnowski! Kapitalna akcja naszego zespołu, Randzio wrzucił piłkę na głowę Duchnowskiemu a ten cudownym strzałem pokonał bramkarza!

78′ Błąd obrony i bramkarza gości, Hołtyn strzelał na pustą bramkę, ale obrońca zdążył wybić piłkę

79′ Róg dla gości a po dośrodkowaniu strzał obok naszej bramki

80′ Chmielewskiego zmienia Bukowski

82′ Róg dla WARMII

82′ GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL dla WARMII! 6:0 Edison! Po dośrodkowaniu pięknym strzałem głową popisał się Edison i mamy szóstego gola!

84′ Znowu okazja – tym razem Mikuckiego, ale bramkarz naprawił swój błąd

85′ Hołtyn marnuje doskonałą sytuację! Tylko rzut rożny

86′ Edison z żółtą kartką

88′ Strzał Abramowicza broni Sobolewski

89′ GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL dla WARMII! 7:0 Marcin Mikucki! Piękne zagranie ze środka pola do Mikuckiego a ten ze stoickim spokojem poprawia na 7:0!

90′ GOL dla Grabówki. 7:1 Mateusz Kalinowski. Okazja gości i Kalinowski pokonuje Sobolewskiego.

90′ Sędzia kończy mecz. Wysoko i w pełni zasłużenie wygrywamy z KS Grabówka.

23.04.2022 Grajewo, Stadion Miejski im. Witolda Terleckiego

WARMIA Grajewo – KS Grabówka 7:1 (3:0)

Bramki: 1:0 Igor Duchnowski 9′, 2:0 Paweł Kossyk 12′ (rzut karny), 3:0 Tomasz Dzierzgowski 17′, 4:0 Pavlo Nikolaichuk 52′, 5:0 Igor Duchnowski 76′, 6:0 Edison 82′, 7:0 Marcin Mikucki 89′, 7:1 Mateusz Kalinowski 90′

WARMIA: 1.Sobolewski –  5.Randzio (Kpt), 18.Edison, 17.Maliszewski (72′ 2.Krupa), 6.Śleszyński – 19.Wójcicki (62′ 13.Hołtyn), 8.Kossyk (46′ 4.Mikucki), 16.Chmielewski (80′ 1, 10.Nikolaichuk (68′ 3.Mazurek) – 7.Dzierzgowski, 9.Duchnowski

REZERWA: 12.Święciński – 2.Krupa, 4.Mikucki, 15.Bukowski, 11.Zaniewski, 13.Hołtyn

TRENER: Leszek Zawadzki

KS: 12.Ciesielczuk – 2.Bargłowski, 4.Pyrka, 10.Kalinowski, 13.Abramowicz (70′ 16.Gołębiowski), 7.Kuczyński, 11.Kurcewicz (Kpt), 14.Stypułkowski, 15.Ilczuk, 3.Domański, 21.Drozdowski (32′ 23.Józwowicz)
REZERWA: 1.Nos – 23.Józwowicz, 16.Gołębiewski, 17.Lul
TRENER: Marcin Banicki

Sędzia: Mateusz Skrzypko (Podlaski ZPN)

Żółte kartki: Edison (WARMIA), Kurcewicz (KS Grabówka)