KS WARMIA Grajewo — KS Grabówka

26 kwietnia, 2023 17:30 IV liga 2022/2023

Dzień dobry. Za niespełna pół godziny rozpocznie się zaległy mecz IV ligi podlaskiej WARMIA Grajewo – KS Grabówka. Znane są już składy obu zespołów. W WARMII brakuje dziś pauzującego za kartki Mariusza Łapińskiego oraz kontuzjowanych Tomasza Dzierzgowskiego o Michała Kosikowskiego. Zapraszamy do naszej relacji tekstowej.

1′ Zaczęła WARMIA

1′ Zamieszanie w polu karnym gości po wyrzucie piłki z autu, ale obrońca wybił piłkę

5′ Róg dla gości – bez zagrożenia po dośrodkowaniu

6′ Akcja WARMII i zbyt głębokie dośrodkowanie Kossyka – piłkę łapie Ciesielczuk

14′ Drugi róg dla gości

14′ Kolejny róg po dośrodkowaniu

15′ Bez zagrożenia po rozegraniu

16′ Rzut wolny dla Grabówki, blisko naszego pola karnego

16′ Silny strzał Domańskiego wybija Edison!

18′ Okazja WARMII i niecelny strzał Stawieckiego

20′ Kapla zmienia Józwowicza

23′ Doskonała okazja WARMII – strzał głową Bukowskiego odbija Ciesielczuk!

24′ Akcja Domańskiego i znów róg dla gości

25′ Wybijamy piłkę po dośrodkowaniu

25′ Sędzia dopatrzył się faulu na zawodniku gości i będzie rzut karny dla Grabówki

26′ GOL dla KS Grabówka. 0:1 Michał Domański. Pewnie wykonany rzut karny i goście prowadzą 1:0.

29′ Kalinowski ukarany żółtą kartką

34′ Ładna akcja Śleszyńskiego i róg dla WARMII

34′ Po chwili jeszcze jeden róg dla nas

35′ Po dośrodkowaniu niecelny strzał Zarzeckiego

37′ Groźny kontratak gości i niecelny strzał Kurcewicza

39′ Sprytny strzał Edisona tuż nad bramką

45′ Okazja WARMII i sędzia dopatrzył się spalonego

45′ 2 minuty doliczone do pierwszej połowy

45′ + 2′ Koniec pierwszej połowy. Przegrywamy 0:1 po bramce z raczej dyskusyjnego rzutu karnego

46′ Rozpoczynają goście

47′ Groźnie pod naszą bramką i róg dla gości

47′ Bez zagrożenia po dośrodkowaniu

48′ GOL dla KS Grabówka. 0:2 Michał Domański. Goście rozklepali naszą obronę z lewej strony pola karnego i Domański z bliska po raz drugi pokonał Sobolewskiego.

50′ Róg dla gości

50′ Wybijamy piłkę

51′ GOL dla KS Grabówka. 0:3 Michał Domański. Akcja gości, dośrodkowanie tym razem z naszej prawej strony i znowu Domański precyzyjnym strzałem strzela trzeciego gola.

56′ Po podaniu Polaka okazję miał Stawiecki, ale Ciesielczuk złapał piłkę

59′ Niecelny strzał Maciejuka

59′ Błąd Sobolewskiego ale na szczęście bez konsekwencji

63′ Okazja WARMII i róg dla nas

64′ Po dośrodkowaniu trochę zamieszania i wybijają piłkę goście

64′ Ciesielczuk odbija strzał Skalskiego

70′ Packiewicz za Radaszkiewicza

73′ Mingielewicz za Zarzeckiego

75′ Domański strzela nad naszą bramką

75′ Róg dla gości

77′ GOL dla KS Grabówka. 0:4 Kamil Stankiewicz. Dośrodkowanie w pole karne i Stankiewicz w nieco ekwilibrystyczny sposób pokonał Sobolewskiego

78′ Wójcicki szturmował bramkę gości, ale bezskutecznie

79′ Wojno w doskonałej sytuacji ale obrońca wybija mu piłkę

80′ Kurcewicza zmienia Bajko

80′ Kossyka zmienia Żbikowski

87′ Sobolewski broni w sytuacji sam na sam z Domańskim

89′ Jeszcze jedna okazja gości ale nie ma gola

90′ Bardzo niecelny strzał Edisona i sędzia kończy mecz. Wysoko przegrywamy z KS Grabówka.

26.04.2023 Grajewo, Stadion Miejski im. Witolda Terleckiego

WARMIA Grajewo – KS Grabówka 0:4 (0:1)

Bramki: 0:1 Michał Domański 26′ (rzut karny), 0:2 Michał Domański 48′, 0:3 Michał Domański 51′, 0:4 Kamil Stankiewicz 77′

WARMIA: 1.Sobolewski (Kpt) –  19.Polak, 18.Edison, 77.Zarzecki (73′ 88.Mingielewicz), 6.Śleszyński – 20.Stawiecki (61′ 4.Mikucki), 8.Kossyk (80′ 72.Żbikowski), 21.Nikolaichuk (61′ 71.Bińczak), 16.Bukowski (61′ 13.Wójcicki), 11.Skalski – 17.Wojno

REZERWA: 12.Święciński – 4.Mikucki, 5.Randzio, 13.Wójcicki, 71.Bińczak, 72.Żbikowski, 88.Mingielewicz

KS: 1.Ciesielczuk – 2.Pyrka, 5.Stankiewicz, 8.Łupiński, 16.Maciejuk, 6.Kurcewicz (80′ 14.Bajko), 15.Małaszewski, 17.Radaszkiewicz (70′ 4.Packiewicz), 10.Kalinowski (Kpt), 11.Domański, 19.Józwowicz (20′ 9.Kapla)

REZERWA: 4.Packiewicz, 9.Kapla, 14.Bajko, 20.Drozdowski
TRENER: Bartosz Mazur

Sędzia: Michał Renkiewicz (Podlaski ZPN)

Żółte kartki: Edison (WARMIA), Kalinowski, Radaszkiewicz (KS Grabówka)