KS WARMIA Grajewo — KRYPNIANKA Krypno

1 maja, 2021 16:00 IV liga 2020/2021

Witamy w Święto Pracy! Mamy nadzieję, że mimo majówki licznie zebrali się Państwo przed komputerami/telefonami aby śledzić naszą relację. Zapraszamy od 16:00.

1′ Rozpoczyna WARMIA

1′ GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL dla WARMII! 1:0 Aleksander Popławski! 45 sekunda meczu – akcja Kondratowicza lewą stroną i podanie w pole karne, skąd Popławski trafia do bramki, mimo ofiarnej interwencji bramkarza!!

2′ Rzut rożny dla WARMII, po chwili drugi, po chwili trzeci i po dośrodkowaniu tracimy piłkę

6′ Rzut wolny dla gości i po dośrodkowaniu łapie piłkę Święciński

8′ Rzut wolny dla WARMII – z 18 metrów strzela Popławski broni Magnuszewski

14′ Dzierzgowski pada w polu karnym, ale bez reakcji sędziego

17′ Popławski z rzutu wolnego, ale przeszkodził gąszcz nóg obrońców

17′ Czwarty róg dla WARMII – po dośrodkowaniu przejmują piłkę nasi rywale

22′ Kondratowicz przelobował bramkarza, ale zbyt lekko uderzył piłkę i Magnuszewski ją złapał

27′ Piąty rzut rożny dla grajewian – dośrodkowanie, główka Domurata i piłkę łapie bramkarz

32′ Groźnie w naszym polu karnym, ale piłka w rękach Filipa Święcińskiego

36′ Okazja WARMII, strzał Dzierzgowskiego, rykoszet i szósty rzut rożny

36′ Po dośrodkowaniu straciliśmy piłkę

39′ Strzał Kondratowicza broni Magnuszewski

42′ GOL dla KRYPNIANKI. 1:1 Adrian Turowski. Błąd naszej obrony i Turowski pokonał Święcińskiego.

45′ Koniec pierwszej połowy. Zaczęliśmy znakomicie, później było nieźle ale nieskutecznie i w końcówce jeden błąd kosztował nas utratę prowadzenia

46′ Drugą połowę zaczyna KRYPNIANKA

46′ Okazja WARMII ale Chyliński strzela w boczną siatkę

46′ Mieliśmy problemy techniczne ale drugą połowę można oglądać na naszym Facebooku pod adresem https://fb.watch/5d9GpP6fZr/

51′ Okazja WARMII – Popławski strzela nad poprzeczką!

57′ Siódmy róg dla WARMII. Czy tym razem będzie z niego jakaś korzyść?

58′ Niestety nie.

58′ Ósmy rzut rożny dla gospodarzy – wybija Magnuszewski po dośrodkowaniu

60′ Wójcicki za Chylińskiego i Kaczyński za Turowskiego

61′ Nie trafia Popławski! Dobra okazja WARMII

63′ Święciński świetnie broni strzał Kaczyńskiego

64′ Masłowski strzela w boczną siatkę naszej bramki

65′ Pierwszy rzut rożny dla gości – nieudane dośrodkowanie

66′ GOL dla gości. 1:2 Dominik Ciereszko. Błąd naszej defensywy i Ciereszko nie daje szans Święcińskiemu!

71′ Koniecko za Bogdaniuka

73′ GOOOOOOOOOOOOL dla WARMII! 2:2 Łukasz Domurat! Kapitalne dośrodkowanie Popławskiego z rzutu wolnego i Domurat głową wyrównuje na 2:2!

77′ Strzał Bińczaka obok bramki

78′ Popławski za mocno do Kondratowicza, szkoda była okazja

81′ Groźnie, Kaczyński szturmował naszą bramkę – interwencja Domurata i drugi róg dla gości

81′ Przejmujemy piłkę po dośrodkowaniu

82′ Ładna interwencja Święcińskiego

83′ Dzierzgowski w polu karnym gości ale uciekła mu piłka

84′ Trzeci róg dla gości – odbieramy piłkę po dośrodkowaniu

85′ Mikucki za Popławskiego

88′ Dziewiąty róg WARMII – znów bez korzyści…

90′ Trzy minuty doliczył sędzia do regulaminowego czasu gry

90′ + 2′ Dzierzgowski z żółtą kartką

90′ + 3′ Koniec. To pierwszy remis KRYPNIANKI w tym sezonie, ale to żadna pociecha dla nas. Dwa błędy defensywy kosztowały nas utratę dwóch punktów…. Życzę Wam miłego weekendu!

01.05.2021 Grajewo, Stadion Miejski im. Witolda Terleckiego

WARMIA Grajewo – KRYPNIANKA Krypno 2:2 (1:1)

Bramki: 1:0 Aleksander Popławski 1′, 1;1 Adrian Turowski 42′, 1:2 Dominik Ciereszko 66′, 2:2 Łukasz Domurat 73′

WARMIA:  12.Świeciński –  5.Randzio (Kpt), 17.Arciszewski, 3.Domurat, 8.Bińczak – 9.Bogdaniuk (71′ 13.Koniecko), 10.Popławski (85′ 4.Mikucki), 16.Chmielewski, 6.Chyliński (60′ 19.Wójcicki) –  11.Dzierzgowski, 7.Kondratowicz

REZERWA: 1.Sobolewski –  4.Mikucki, 15.Koszczuk, 13.Koniecko, 20.Hołtyn, 19.Wójcicki,

TRENER: Leszek Zawadzki

KRYPNIANKA: 1.Magnuszewski – 10.Orłowski, 19.Stachelek, 14.Jurgielewicz, 25.Jurgiel, 17.Wojno, 11.Snarski, 77.Woźniewski, 15.Ciereszko, 21.Turowski (60′ 5.Kaczyński). 9.Masłowski

REZERWA: 22.Ł.Stachurski, 20.P.Stachurski, 99.Markowski, 33.Szymański, 5.Kaczyński

TRENER: Łukasz Kropiwnicki

Sędzia: Karol Sokół (Podlaski ZPN)
Żółte kartki:Dzierzgowski (WARMIA)