KS WARMIA Grajewo — HETMAN Białystok

24 sierpnia, 2019 16:00 IV liga 2019/2020

Witamy ze słonecznego Grajewa. Za kilka chwil rozpocznie się kolejny mecz IV ligi, w którym WARMIA podejmie HETMANA Białystok. Do składu naszego zespołu wraca Kamil Randzio. Wśród rezerwowych jest też wracający po kontuzji Mateusz Cybulski, oraz zgłoszony do rozgrywek Mateusz Tuzinowski, który wraca do naszego Klubu po 5 latach (studia w Trójmieście)

1′ Rozpoczyna HETMAN

3′ Rajd Kondratowicza prawą stroną, dośrodkowanie i piłkę łapie Makowski

8′ Rzut wolny dla WARMII po zagraniu ręką – po dośrodkowaniu Mikuckiego płaski strzał Arciszewskiego i piłkę odbili obrońcy HETMANA

11′ Rzut rożny dla WARMII – po dośrodkowaniu było niebezpiecznie, minął się z piłką Sobolewski ale na szczęście dla nas opuściła ona boisko

15′ Powinno być 1:0 dla HETMANA, ale Arciszewski wybił piłkę po strzale Wojny

15′ Znów groźnie w naszym polu karnym – Dymek zagrał do Odyjewskiego, ale złapał piłkę Sobolewski

17′ Tarnogórski strzela z ostrego kąta ponad naszą bramką

18′ Róg dla WARMII – po dośrodkowaniu szybko wybili piłkę goście

20′ GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL dla WARMII! 1:0 Edison. Sfaulowany 30 metrów od bramki był Randzio. Edison kapitalnym strzałem z rzutu wolnego trafia do bramki!

30′ Żółta kartka dla Łupińskiego

32′ Sobolewski łapie piłkę po dośrodkowaniu z rzutu wolnego

33′ Doskonała okazja – Mikucki mocno strzela, odbija piłkę Makowski i Janik nie trafia do bramki z pola karnego!

36′ Błąd Edisona który gubi piłkę na rzecz Łupińskiego, po czym sfaulował zawodnika gości – rzut karny dla HETMANA i żółta kartka dla Edisona

37′ GOL dla HETMANA. 1:1 Krzysztof Cudowski. Pewny strzał Cudowskiego w środek bramki i Sobolewski bez szans

44′ Dośrodkowanie Dzierzgowskiego ale łapie piłkę Makowski

45′ Mikucki przed szansą, ale traci piłkę w polu karnym

45′ + 2′ Koniec pierwszej, mało ciekawej połowy. Remisujemy 1:1

46′ Drugą połowę zacznie WARMIA

47′ Groźny strzał Cudowskiego po błędzie Arciszewskiego

48′ Rzut rożny dla gości – wybił piłkę Mikucki po dośrodkowaniu

52′ Sobolewski piąstkuje piłkę po dośrodkowaniu

52′ Rzut rożny dla gości a po dośrodkowaniu niecelny strzał głową i piłka opuszcza boisko

54′ Rzut rożny dla WARMII – po dośrodkowaniu strzela Janik, a po chwili Edison ale obrońcy gości wybijają piłkę

58′ Rzut rożny dla WARMII i po dośrodkowaniu niecelny strzał głową Drażby

60′ Dośrodkowanie Mikuckiego z rzutu wolnego i Edison w doskonałej sytuacji w polu karnym – łapie piłkę Makowski

63′ Wójcicki zmienia Drażbę

65′ Rzut rożny dla WARMII – po dośrodkowaniu strzał Arciszewskiego i piłka poszybowała ponad łapaczem do piłek…

66′ Janik strzela z pola karnego i Makowski kapitalnie broni, po chwili jeszcze lepiej broni strzał Mikuckiego!

67′ Rzut rożny dla WARMII i po dośrodkowaniu znów strzela Arciszewski – tym razem niżej, ale i tak o wiele za wysoko

68′ Cybulski zmienia Kondratowicza

69′ Znów rzut rożny dla WARMII i ponownie żadnych korzyści po dośrodkowaniu

72′ Dośrodkowanie Stankiewicza i niecelnie strzelał głową Mikucki

72′ Rzut rożny dla gości – po dośrodkowaniu kolejny korner dla HETMANA

74′ Po dośrodkowaniu Sobolewski świetnie broni strzał Cudowskiego

79′ Rzut rożny dla WARMII – po dośrodkowaniu sędzia odgwizdał pozycję spaloną naszego zawodnika

83′ Rzut rożny dla WARMII – po dośrodkowaniu wybijają piłkę goście

84′ Ciwoniuk z drugą żółtą kartką opuszcza boisko

85′ GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL dla WARMII! 2:1 Przemysław Zarzecki. Po dośrodkowaniu z rzutu wolnego Zarzecki strzałem głową trafia do siatki!

85′ Mikuckiego zmienia Marczykowski

85′ Cudowskiego zmienia Sobolewski

87′ Odyjewskiego zmienia Polak

88′ Tuzinowski zmienia Dzierzgowskiego – powrót po 5 latach!

89′ GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL dla WARMII! 3:1 Mateusz Cybulski. Cudowny strzał Cybulskiego w okienko bramki!

90′ + 2′ Niebrzydowski zmienia Janika – debiut 16-latka w naszym zespole!

90′ + 4′ Koniec meczu. To nie był popis naszej drużyny, ale wygraliśmy i to jest najważniejsze

24.08.2019 Grajewo, Stadion Miejski im. Witolda Terleckiego

WARMIA Grajewo – HETMAN Białystok 3:1 (1:1)

Bramki: 1:0 Edison 20′ (rzut wolny), 1:1 Krzysztof Cudowski 37′ (rzut karny), 2:1 Przemysław Zarzecki 85′, 3:1 Mateusz Cybulski 89′ (rzut wolny)

WARMIA: 12.Sobolewski –  5.Randzio, 17.Arciszewski (Kpt), 18.Edison, 6.Stankiewicz – 4.Mikucki (85′ 14.Marczykowski), 10.Janik (90′ 8.Niebrzydowski), 15.Zarzecki, 20.Drażba (63′ 13.Wójcicki) –  11.Kondratowicz (68′ 19.Cybulski), 7.Dzierzgowski (89′ 3.Tuzinowski)

REZERWA: 1.Święciński –  2.Krupa,13.Wójcicki, 14.Marczykowski, 3.Tuzinowski, 8.Niebrzydowski, 19.Cybulski

HETMAN: 22.Makowski – 5.Dymek, 4.Ciwoniuk, 14.Plotnikov, 15.Kharytonau, 11.Odyjewski, 3.Leśniewski (Kpt), 10.Łupiński, 17.Tarnogórski, 18.Cudowski (85′ 7.Sobolewski), 8.Wojno
REZERWA: 95.Stasiuk, 9.Kalabukhau, 16.Polak, 7.Sobolewski,

Sędzia: Piotr Karwowski (Podlaski ZPN)
Żółte kartki: Edison (WARMIA), Łupiński, Ciwoniuk, Kharytonau, Plotnikov (HETMAN)

Czerwona kartka: Mateusz Ciwoniuk 84′ (w konsekwencji drugiej żółtej)