Szczegóły

Data Czas Liga Sezon
17 października, 2020 15:00 IV liga 2020/2021

Podsumowanie

Witamy! Zapraszamy na relację tekstową z meczu WARMIA – DĄB. Zagramy dziś niestety bez publiczności i tym bardziej zachęcamy Państwa do śledzenia naszej relacji.

WARMIA będzie dziś mocno osłabiona. Z różnych przyczyn w składzie zespołu brakuje Kamila Randzio, Arkadiusza Bogdaniuka, Pawła Sypytkowskiego i Dawida Kondratowicza.

1′ Rozpocznie DĄB

2′ Okazja WARMII po dośrodkowaniu Stankiewicza bliski gola był Śleszynski, ale piłkę złapał Okuła

3′ Rzut rożny dla WARMII – po dośrodkowaniu szansa Edisona, lecz zbyt lekko i nieczysto uderzył piłkę

5′ Znów szansa grajewian – sędzia dopatrzył się jednak przewinienia Śleszyńskiego

7′ Bińczak szarżował lewą stroną, podał w pole karne i tam Śleszyński nie opanował piłki

8′ Mikucki podał z prawej strony i Śleszyński strzela tuż obok słupka!

10′ I znów byliśmy w polu karnym DĘBU! I zabrakło decyzji i strzału!

11′ Strzał Popławskiego broni Okuła

12′ Śleszyński sam na sam z Okułą i górą bramkarz gości!!

15′ Kwadrans gry za nami. Duża przewaga WARMII, ale brakuje wykończenia akcji.

21′ Patryk Ołów strzela w boczną siatkę. Pierwsza okazja gości.

22′ Mikucki do Śleszyńskiego i jednak Okuła był bliżej piłki

25′ GOL dla DĘBU. 0:1 Kamil Wilczewski. Duży błąd Mateusza Tuzinowskiego, który stracił piłkę, Patryk Ołów wyłożył ją jak na tacy do Wilczewskiego a ten z bliska trafia do naszej bramki. Mszczą się nasze niewykorzystane sytuacje…

30′ Strzał głową Mikuckiego broni Okuła

31′ Akcja WARMII i tylko rzut rożny, po chwili kolejny

33′ Po dośrodkowaniu trochę zamieszania i w końcu obrońcy wybijają piłkę

34′ Mikucki z rzutu wolnego wrzucił piłkę w pole karne, duże zamieszanie i po strzale Bińczaka wybił piłkę sprzed bramki obrońca DĘBU

36′ Znów Mikucki z wolnego i broni Okuła

38′ Koszczuk z urazem opuszcza boisko a zastąpił go Adam Nowik

40′ Rzut rożny dla WARMII – po dośrodkowaniu zamęt w polu karnym gości i znów bez efektu

41′ Kontratak i Żybura bliski drugiego gola! Rzut rożny dla DĘBU

42′ Dośrodkowanie, rozegranie i kolejny korner dla gości – po dośrodkowaniu wybijamy piłkę

44′ Doskonała okazja gości – po dośrodkowaniu strzelał głową Ołów, ale Sobolewski fantastycznie odbił piłkę na róg

44′ Po dośrodkowaniu wybijamy piłkę

45′ Żółta kartka dla Tuzinowskiego

45′ Koniec pierwszej połowy. Jest źle. Nie wykorzystaliśmy początku meczu, gdy stwarzaliśmy sobie wiele okazji. Goście przetrzymali nasze ataki, wykorzystali błąd obrony i prowadzą do przerwy.

46′ Drugą połowę zaczyna WARMIA

46′ Okazja gości, ale był spalony

47′ GOOOOOOOOOOOOOOL dla WARMII! 1:1 Filip Chmielewski. Akcja Popławskiego lewą stroną, podanie w pole karne, gdzie Nowik zgrał piłkę do Chmielewskiego, który precyzyjnym strzałem pokonał Okułę!

48′ Rzut rożny dla WARMII

49′ GOOOOOOOOOOOOOOOL dla WARMII! 2:1 Marcin Arciszewski! Dośrodkowanie i strzał głową Arciszewskiego po którym piłka wpada do bramki!

57′ Świetna akcja Popławskiego, przerzut do Mikuckiego i w dogodnej sytuacji Marcin strzela ponad poprzeczką!

62′ Róg dla gości – po dośrodkowaniu przejmujemy piłkę

64′ Żółta kartka dla Sobolewskiego

65′ W polu karnym gości był Chmielewski, ale Okuła wyłuskał mu piłkę

70′ Okazja gości, ale Śleszyński przejął piłkę

71′ Rzut rożny dla DĘBU – po dośrodkowaniu wybijamy piłkę

75′ Rzut rożny dla WARMII i faul Tuzinowskiego po dośrodkowaniu

77′ Mikucki z rzutu wolnego podaje w pole karne, Arciszewski przepuszcza piłkę a Popławski po chwili jest faulowany, ale sędzia nie reaguje

79′ Bil z rzutu wolnego i Sobolewski wybija na róg – po szybkim rozegraniu przejmujemy piłkę

80′ Bil ukarany żółtą kartką

81′ Arciszewski – żółta kartka

81′ Rzut rożny dla gości i wybijamy piłkę po dośrodkowaniu

84′ Kolejna kartka – tym razem Popławski

86′ Róg dla WARMII

86′ Po dośrodkowaniu Edison strzela głową tuż obok słupka!

88′ Okazja WARMII – Nowik dograł Bińczakowi, ale ten źle przyjął piłkę i strzelił po chwili bardzo niecelnie

90′ 4 minuty dolicza sędzia do regulaminowego czasu

90′ + 1′ GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL dla WARMII! 3:1 Adam Nowik! Wybitą piłkę przejął Nowik, ograł bramkarza i strzelił do pustej bramki!

90′ + 2′ Świetna kontra WARMII, ale Bińczak źle podaje i tracimy okazję!

90′ + 3′ Znów okazja, ale tylko rzut wolny dla nas

90′ + 4′ Kapitalny strzał Edisona trafia w poprzeczkę

90′ + 5′ Koniec meczu. Mimo mocnych osłabień zdobywamy 3 punkty!

17.10.2020 Grajewo, Stadion Miejski im. Witolda Terleckiego

WARMIA Grajewo – DĄB Dąbrowa Białostocka 3:1 (0:1)

Bramki: 0:1 Kamil Wilczewski 25′, 1:1 Filip Chmielewski 47′, 2:1 Marcin Arciszewski 49′, 3:1 Adam Nowik 90′ + 1′

WARMIA: 1.Sobolewski –  15.Koszczuk (38′ 19.Nowik), 3.Tuzinowski, 18.Edison, 6.Stankiewicz – 4.Mikucki, 17.Arciszewski, 7.Chmielewski, 10.Popławski, 8.Bińczak  – 11.Śleszyński

REZERWA: 12. Święciński – 2.Krupa, 5.Kukliński, 9.Drozdowski, 13.Marczykowski, 16.Niebrzydowski, 19.Nowik

TRENER: Leszek Zawadzki

DĄB: 1.Okuła – 10.Szydłowski, 7.Słoma, 8.Niedzwiecki (60′ 15.Rychtarczyk), 5.Czerniawski, 6.Sołowiej, 88.Żybura, 68.Wilczewski (50′ 11.Roszkowski), 23.Bil, 77.P.Ołów, 17.Staszkiewicz

REZERWA: 12.Doroszczyk, 2.R.Ołów, 9.Dudzik, 11.Roszkowski, 15.Rychtarczyk, 25.Kozioł

TRENER: Łukasz Bielak

Sędzia: Karol Kolenkiewicz (Podlaski ZPN)
Żółte kartki: Tuzinowski, Arciszewski, Sobolewski, Popławski (WARMIA), Bil (DĄB)