KS WARMIA Grajewo — DĄB Dąbrowa Białostocka

13 maja, 2023 17:00 IV liga 2022/2023

Dzień dobry. Zapraszamy na naszą relację z czwartoligowego spotkania WARMII z DĘBEM Dąbrowa Białostocka.Poznaliśmy już wyjściowe składy obu zespołów. W naszym zespole do wyjściowej jedenastki wraca kontuzji Paweł Kossyk. Na ławce rezerwowych dziś po raz pierwszy w kadrze pierwszego zespołu melduje się niespełna 16-letni Krystian Guzowski. Czy syn naszego byłego zawodnika dostanie szansę debiutu ligowego? Zobaczymy niebawem.

Przed meczem minuta ciszy, poświęcona zmarłej w środę Pani Marcie Fernandes – matce naszego kapitana Edisona

1′ Zaczyna WARMIA

2′ Zderzenie dwóch zawodników i leży na boisku poszkodowany Przemek Zarzecki

5′ Kosikowski zmienia kontuzjowanego Zarzeckiego

7′ Święciński świetnie broni groźny strzał Chima

8′ Skalski strzela i Dunaj wybija piłkę nad poprzeczkę!

9′ Róg dla WARMII i bez zagrożenia po dośrodkowaniu

13′ Dobra akcja naszego zespołu i na spalonym Bińczak

14′ Ładna akcja WARMII i Bińczak był bliski pokonania bramkarza, ale mamy tylko róg

15′ Bez korzyści po dośrodkowaniu

17′ Kolejny już trzeci róg dla grajewian

17′ Bardzo złe dośrodkowanie, dodatkowo piłkę powiał silny wiatr i jest aut

18′ Znów miał okazję aktywny od początku Bińczak, ale strzał trafił w obrońcę

18′ Mieliśmy szczęście – Dudziuk w świetnej sytuacji strzela fatalnie

19′ Strzelał Prolejko, broni Święciński

23′ Okazja WARMII i Wojno na spalonym

24′ Róg dla DĘBU

25′ Szybko przejęliśmy piłkę

25′ GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL dla WARMII! 1:0 Bartosz Bukowski! Świetna akcja WARMII – Kossyk do Skalskiego a ten dośrodkował i Bukowski głową pokonał Dunaja!

29′ Róg dla gości

29′ Przejęliśmy piłkę

32′ Ładna akcja WARMII i Mikucki trafia w poprzeczkę!

33′ Łapiński ukarany żółtą kartką

34′ Śleszyński do Wojno i ten stracił piłkę w polu karnym

35′ Skalski strzela obok bramki

36′ Bińczak ukarany żółtą kartką

37′ Bukowski strzela obok bramki

39′ Róg dla WARMII

40′ Po dośrodkowaniu Skalskiego było blisko trafienia, ale piłka opuściła boisko

41′ Ładna akcja i kolejny róg dla nas

42′ Następny rzut rożny dla WARMII

43′ Rychtarczyk ukarany żółtą kartką

44′ GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL dla WARMII! 2:0 Mariusz Łapiński. Skalski do Łapińskiego i piękny strzał z 16 metrów – piłka wpada do bramki!

45′ Sędzia dolicza dwie minuty

45′ + 1′ GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL dla WARMII! 3:0 Bartosz Bukowski! Mikucki do Bukowskiego i ten z bliska pokonał Dunaja!

45′ + 2′ Koniec pierwszej połowy

46′ Zaczynają goście

46′ Róg dla DĘBU i szybko piłka opuszcza boisko

48′ Kapitalna okazja WARMII i Śleszyński z bliska strzela ponad bramką!

49′ GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL dla WARMII! 4:0 Paweł Kossyk! Śleszyński świetnie dośrodkował, Kossyk dostawił głowę i prowadzimy 4:0!

51′ Róg dla WARMII

51′ Po dośrodkowaniu Mikucki strzela obok bramki

54′ Okazja gości – wyjaśnia Edison

54′ Róg dla WARMII i bez korzyści po dośrodkowaniu

56′ Polak za Śleszyńskiego, Kułak za Dudziuka

59′ Wojno strzela ale broni Dunaj!

60′ Róg dla WARMII – po dośrodkowaniu groźnie i niecelny strzał

61′ Piękny strzał Polaka wybił na róg Dunaj!

61′ Po dośrodkowaniu znów Dunaj wybija na róg!

62′ Kolejne dośrodkowanie tym razem bez korzyści

62′ Wojno do Kossyka i broni Dunaj!

63′ Okazja gości i łapie piłkę Święciński

64′ GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL dla WARMII! 5:0 Dawid Skalski! Solowa akcja Skalskiego i piękny strzał w róg bramki!

65′ Mingielewicz za Edisona i mamy debiut – Krystian Guzowski za Skalskiego

67′ Róg dla WARMII – bez korzyści po rozegraniu

68′ GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL dla WARMII! 6:0 Łukasz Wojno. Krystian Guzowski do Wojno i prowadzimy 6:0!

70′ Prolejko strzela obok bramki WARMII

72′ Okazja WARMII ale strzał Bukowskiego odbił obrońca!

73′ Święciński wybija piłkę po akcji gości!

74′ Róg dla DĘBU

74′ Było groźnie po dośrodkowaniu, ale piłka minęła naszą bramkę

75′ Róg dla WARMII

76′ Dośrodkował Łapiński, niepewna interwencja Dunaja ale wybijają piłkę obrońcy

76′ Nikolaichuk za Bukowskiego

78′ Bińczak strzela w Dunaja w doskonałej sytuacji!

79′ Róg dla gości po dobrej akcji DĘBU

79′ Bez zagrożenia po rozegraniu rzutu rożnego

83′ Polak w doskonałej sytuacji strzela tuż obok bramki!

84′ GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL dla WARMII! 7:0 Łukasz Wojno! Znów akcja Krystiana Guzowskiego, który strzelił na bramkę, odbił piłkę Dunaj ale prosto pod nogi Wojno, który strzela siódmego gola!ski

87′ Piękny strzał Kacprowskiego z rzutu wolnego świetnie broni Święciński

87′ Róg dla gości i bez zagrożenia pod naszą bramką po jego rozegraniu

88′ Znów ładna akcja Guzowskiego i dośrodkowanie, ale wybili piłkę obrońcy

89′ GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL dla WARMII! 8:0 Jan Bińczak! Ładna akcja Bińczaka i piękny strzał z pola karnego – mamy ósmego gola!

90′ Koniec meczu. Wysokie i zasłużone zwycięstwo WARMII

13.05.2023 Grajewo, Stadion Miejski im. Witolda Terleckiego

WARMIA Grajewo – DĄB Dąbrowa Białostocka 8:0 (3:0)

Bramki: 1:0 Bartosz Bukowski 25′, 2:0 Mariusz Łapiński 44′, 3:0 Bartosz Bukowski 45′ + 1′, 4:0 Paweł Kossyk 49′, 5:0 Dawid Skalski 64′, 6:0 Łukasz Wojno 68′, 7:0 Łukasz Wojno 84′, 8:0 Jan Bińczak 89′

WARMIA: 12.Święciński – 4.Mikucki, 77.Zarzecki (5′ 72.Kosikowski), 18.Edison (Kpt) (65′ 88.Mingielewicz), 6.Śleszyński (56′ 19.Polak) – 71.Bińczak, 8.Kossyk, 7.Łapiński, 16.Bukowski (76′ 21.Nikolaichuk), 11.Skalski (65′ 20.Guzowski) – 17.Wojno

REZERWA: 1.Sobolewski – 5.Randzio, 19.Polak, 88.Mingielewicz, 13.Wójcicki, 21.Nikolaichuk, 72.Kosikowski, 20.Guzowski

DĄB: 1.Dunaj –  3.Rychtarczyk (Kpt), 5.J.Markiewicz, 4.Rogowski, 7.Prolejko, 11.Susak, 8.Chim, 10.Kozłowski, 2.Kostro, 15.M.Markiewicz, 17.Dudziuk (56′ 18.Kułak)

REZERWA: 12.Kondrusiewicz, 9.Kacprowski, 18.Kułak

TRENER: Jacek Markiewicz

Sędzia: Maciej Nowacki (Podlaski ZPN)
Żółte kartki: Łapiński, Bińczak (WARMIA), Rychtarczyk (DĄB)