KS WARMIA Grajewo — CZARNI Czarna Białostocka

7 maja, 2022 16:00 IV liga 2021/2022

Dzień dobry! Zapraszamy Państwa do śledzenia naszej relacji tekstowej z kolejnego meczu WARMII. Dziś przeciwnikiem naszego zespołu będzie beniaminek IV ligi – CZARNI Czarna Białostocka.Zaczynamy od 16:00.

1′ Rozpoczyna WARMIA

2′ Rzut wolny dla WARMII – 20 metrów od bramki gości

3′ Paweł Kossyk strzela nad bramką

4′ Igor Duchnowski ukarany żółtą kartką

6′ Okazja WARMII – Duchnowski był bliski gola, ale uprzedził go bramkarz

12′ GOL dla CZARNYCH. 0:1 Marcin Pawnuk. Dośrodkowanie z prawej strony boiska z rzutu wolnego i po błędzie naszej obrony Pawnuk zdobywa gola dla gości.

17′ Róg dla WARMII

17′ Po dośrodkowaniu bez korzyści, po chwili zamieszanie w polu karnym CZARNYCH ale obrońcy wybili piłkę

19′ Okazja Kondratowicza i drugi rzut rożny

20′ Po dośrodkowaniu Edison strzela głową i piłka trafia w słupek!

23′ Szturm Kondratowicza na bramkę gości i niecelny strzał Nikolaichuka!

25′ Strzał Edisona broni Popławski

26′ Trzeci rzut rożny dla gospodarzy

27′ Bez korzyści po dośrodkowaniu

30′ Przeważamy, atakujemy, ale goście póki co skutecznie zamurowali dostęp do swojej bramki

33′ Żółta kartka dla Szuchnickiego

34′ Róg dla WARMII, po chwili kolejny

35′ Po dośrodkowaniu strzelał głową Śleszyński, ale złapał piłkę Popławski

39′ Okazja gości i złapał piłkę Sobolewski

40′ Błąd Sobolewskiego po dośrodkowaniu ale po chwili obrońcy wybili piłkę za nasze pole karne

43′ Dośrodkował Dzierzgowski i Popławski łapie piłkę

45′ + 1′ Nikolaichuk strzela głową i piłka po uderzeniu w poprzeczkę opuszcza boisko

45′ + 1′ Koniec pierwszej połowy. Niespodziewanie prowadzą goście 1:0.

46′ Rozpoczęli goście

46′ Hołtyn i Mikucki zmieniają Duchnowskiego i Nikolaichuka

46′ Kondratowicz strzela ponad bramką

55′ Nasze ataki są jak bicie głową w mur

56′ Kossyk wrzucił piłkę w pole karne i Kondratowicz głową strzela ponad poprzeczką

59′ Sobolewski broni strzał Pawnuka

60′ Mikucki w polu karnym i wybili piłkę obrońcy

66′ Mazurek zmienia Kamila Randzio

67′ Bardzo niecelny strzał Mazurka

69′ Okazja Mikuckiego i tylko róg

70′ Po dośrodkowaniu faul na zawodniku gości

75′ Zaniewski zmienia Kossyka

77′ Mikucki z wolnego i bez problemu łapie piłkę Popławski

82′ Okazja gości ale broni Sobolewski

83′ Mazurek głową ponad poprzeczką

85′ Piękny strzał Zaniewskiego i piłka trafia w słupek!

85′ Róg dla WARMII – po dośrodkowaniu okazja ale broni Popławski!

87′ Śleszyński strzela ponad bramką

88′ Strzał Mikuckiego odbija Popławski!

90′ + 1′ Popławski broni strzał Mazurka

90′ + 4′ Koniec meczu. No niestety wstydliwa porażka.