KS WARMIA Grajewo — CRESOVIA Siemiatycze

10 kwietnia, 2021 16:00 IV liga 2020/2021

Witamy i zapraszamy do śledzenia naszej relacji tekstowej z dzisiejszego meczu WARMIA – CRESOVIA. Przypominamy, że serwis internetowy GIGA LIVE przeprowadzi transmisję z meczu na kanale Youtube pod adresem https://www.youtube.com/watch?v=w4axByV0LIE

1′ Zaczyna WARMIA

2′ Duży błąd naszej obrony i Bondziul oddał strzał na naszą bramkę – broni Sobolewski

3′ Róg dla WARMII – krótko po dośrodkowaniu strzał Arciszewskiego ponad bramką

8′ Akcja WARMII i bardzo nieudane dośrodkowanie Bogdaniuka

11′ Rzut rożny dla gości

12′ GOL dla CRESOVII. 0:1 Kacper Zazuliński. Po dośrodkowaniu piłka w naszym polu karnym, strzał odbił Sobolewski a Zazuliński z bliska skierował piłkę do bramki

17′ Strzał Bogdaniuka broni Karolczuk

17′ Rzut rożny dla WARMII – po dośrodkowaniu strzał głową Arciszewskiego broni bramkarz gości

22′ Żółta kartka dla Kondratowicza

24′ Zazuliński z żółtą kartką

34′ Kompletnie nic ciekawego nie dzieje się na boisku – gramy dziś od początku po prostu źle

34′ Róg dla CRESOVII – po dośrodkowaniu wybijamy piłkę

35′ Kontratak Chylińskiego, ale jego podanie do Dzierzgowskiego przeciął obrońca

38′ Kiks zawodnika CRESOVII – piłka z rzutu wolnego wykopana na aut boczny

41′ Akcja WARMII, ale piłkę w końcu łapie Karolczuk

46′ + 2′ Koniec pierwszej połowy. Przegrywamy 0:1 do przerwy

46′ Rozpoczęli goście. W WARMII za Śleszyńskiego wszedł Popławski

54′ Przepiękny strzał Bogdaniuka Karolczuk wybija na róg

54′ Tracimy piłkę po dośrodkowaniu

55′ Kapitalna okazja Chylińskiego, ale stracił piłkę w polu karnym

60′ GOOOOOOOOOOL dla WARMII! 1:1 Łukasz Domurat! Z rzutu wolnego w pole karne wrzucił piłkę Popławski i Domurat głową strzelił gola!

67′ Okazja WARMII, ale Karolczuk złapał piłkę

70′ Strzał Popławskiego broni bramkarz gości

71′ Po dośrodkowaniu z rzutu wolnego Edison próbował zaskoczyć Karolczuka

73′ Okazja gości, ale nasza obrona przejęła piłkę

73′ Hołtyn za Kondratowicza

76′ Groźne dośrodkowanie Kamila Randzio i łapie piłkę Karolczuk

79′ Rzut wolny dla CRESOVII z 20 metrów od naszej bramki

79′ Strzał trafia w mur naszych zawodników

81′ Wójcicki za Bogdaniuka

85′ Okazja gości, strzał Kryńskiego broni Ssobolewski

86′ Hołtyn strzela ponad bramką

88′ Ależ okazja WARMII! Hołtyn strzela w Karolczuka!

89′ Arciszewski z żółtą kartką

89′ Po strzale z rzutu wolnego róg dla CRESOVII, po dośrodkowaniu kolejny

90′ 4 minuty doliczył sędzia do regulaminowego czasu

90′ + 4′ koniec meczu. Tylko remis,