KS WARMIA Grajewo — CRESOVIA Siemiatycze

3 maja, 2023 18:00 IV liga 2022/2023

Dzień dobry. Zapraszamy do naszej relacji tekstowej z meczu WARMII z CRESOVIĄ Siemiatycze. Dziś spore braki w naszym składzie – oprócz kontuzjowanych Dzierzgowskiego, Kosikowskiego i Kossyka zabraknie też Krystiana Wójcickiego (uraz mięśniowy) i Łukasza Wojno (służba). Zespół CRESOVII też z osłabieniami – w kadrze gości jest tylko 13 zawodników, w tym jest trener.

1′ Zaczęła WARMIA

2′ Róg dla WARMII

2′ Bez korzyści po dośrodkowaniu

6′ Okazja WARMII – Mantur wypuścił piłkę z rąk, ale Stawieckiemu przeszkodził obrońca

6′ Róg dla WARMII i znów zero korzyści po jego rozegraniu

10′ Dobra akcja WARMII i Nikolaichuk strzela tuż obok słupka!

12′ Róg dla gości

13′ Wybiliśmy piłkę z pola karnego po dośrodkowaniu

14′ Groźnie pod naszą bramką, ale oddalamy zagrożenie

14′ Teraz WARMIA w polu karnym ale Nikolaichuk zwlekał z oddaniem strzału i obrońca wybił piłkę

16′ Trochę zamieszania pod bramką Mantura ale w końcu piłka opuszcza pole karne CRESOVII

19′ Łapiński szukał strzału w polu karnym, ale było zbyt gęsto od obrońców gości

21′ Ładnie strzelał Bukowski, ale piłka tuż nad poprzeczką

24′ Strzał Skalskiego wybija na róg Mantur!

24′ Po dośrodkowaniu strzał głową Łapińskiego broni bramkarz gości

27′ GOOOOOOOOOOOL dla WARMII! 1:0 Kacper Śleszyński! Łapiński do Śleszyńskiego i po strzale Kacpra piłka wpada do bramki!

32′ Nikolaichuk z żółtą kartką

36′ Łapiński wbiegł w pole karne, przewrócił się ale sędzia nie dopatrzył się faulu

38′ Znów Łapiński – tym razem strzał zza pola karnego ale tuż obok bramki

40′ Okazja WARMII, ale Mantur wyłuskał piłkę Bukowskiemu

41′ Niezła akcja WARMII i tylko rzut rożny

42′ Po dośrodkowaniu Bukowski strzela obok bramki

45′ Koniec pierwszej połowy. Sporo okazji, ale póki co tylko jeden gol.

46′ Zaczynają goście. Nie ma zmian po przerwie

46′ Strzał Mikuckiego obok bramki

46′ Róg dla WARMII i po chwili następny

47′ Po dośrodkowaniu Łapiński kapitalnie strzela i piłka … dwukrotnie odbija się od poprzeczki bramki CRESOVII i łapie ją Mantur!

48′ GOOOOOOOOOOOOOOOOOL dla WARMII! 2:0 Kamil Stawiecki! Piękna akcja WARMII – Bukowski do Bińczaka, ten zagrywa do Stawieckiego i mamy drugiego gola!

51′ Łapiński strzela ponad bramką

51′ Znów ładna akcja ale dośrodkowanie Śleszyńskiego wybił obrońca

52′ Okazja Stawieckiego ale zbyt lekki strzał głową

53′ Strzał Bińczaka broni Mantur

56′ Skalski strzela ponad bramką

57′ Szuka gola Łapiński – ale strzał ponad bramką

58′ Rzut wolny dla nas – 25 metrów od bramki

58′ Edison ponad bramką

65′ Polak za Skalskiego

66′ Róg dla WARMII – złe dośrodkowanie i piłka opuszcza boisko

67′ Róg dla gości – wybijamy piłkę po dośrodkowaniu

69′ Święciński dalekim wyjściem wybija piłkę napastnikowi gości

70′ Ciekawa sytuacja – zmiana w CRESOVII. Do bramki staje trener Moczulski, który zastąpił Zaleskiego, a Mantur przechodzi do gry w polu…

73′ Pada gol dla WARMII, ale sędzia dopatrzył się spalonego w Bińczaka

74′ Łapińskiego i Edisona zmieniają Witkowski i Mingielewicz

79′ Żbikowski za Stawieckiego

80′ Czmut za Dawidziuka

82′ Strzał Polaka broni Moczulski

82′ Okazja gości ale wybijamy piłkę z pola karnego

86′ Róg dla WARMII

86′ Bez korzyści po rozegraniu

89′ Znów pada bramka dla WARMII, ale sędzia odgwizdał spalonego!

90′ Świetna okazja i strzał ponad bramką Mikuckiego!

45′ 3 minuty dolicza sędzia

45′ + 3′ Bińczak strzela tuż obok bramki!

45′ + 4′ Koniec meczu. Skromnie wygrywamy 2:0 z CRESOVIĄ Siemiatycze.

03.05.2023 Grajewo, Stadion Miejski im. Witolda Terleckiego

WARMIA Grajewo  – CRESOVIA Siemiatycze 2:0 (1:0)

Bramki: 1:0 Kacper Śleszyński 27′, 2:0 Kamil Stawiecki 48′

WARMIA: 12.Święciński –  4.Mikucki, 18.Edison (Kpt) (74′ 88.Mingielewicz), 77.Zarzecki, 6.Śleszyński –  71.Bińczak, 7.Łapiński (74′ 9.Witkowski), 16.Bukowski, 11.Skalski (65′ 19.Polak), 21.Nikolaichuk – 20.Stawiecki (79′ 72.Żbikowski)

REZERWA: 1.Sobolewski –  5.Randzio, 9.Witkowski, 19.Polak, 72.Żbikowski, 88.Mingielewicz

CRESOVIA : 29.Mantur – 4.Krasowski, 6.Łuba, 25.Walendziuk, 26.Łempicki, 10.Zazuliński,  8.Dawidziuk (80′ 23.Czmut), 5.Tomczyk (Kpt), 15.Jeleszuk, 21.Zaleski (70′ 18.Moczulski), 17.Samojluk

REZERWA: 23.Czmut, 18.Moczulski

TRENER: Wojciech Moczulski

Sędzia: Jakub Rutkowski (Podlaski ZPN)
Żółte kartki: Nikolaichuk, Polak (WARMIA), Moczulski, Krasowski (CRESOVIA)

Czerwone kartki: Łukasz Sobolewski (WARMIA), Wojciech Łopaciuk (kierownik drużyny), Wojciech Moczulski (obaj CRESOVIA) – wszyscy za niesportowe zachowanie po zakończonym meczu