KS WARMIA Grajewo — CRESOVIA Siemiatycze

2 października, 2021 15:30 IV liga 2021/2022

Dzień dobry! Zapraszamy do naszej relacji z kolejnego meczu ligowego WARMII. Dziś podejmujemy CRESOVIĘ Siemiatycze. Początek spotkania o 15:30.

1′ Zaczyna WARMIA

2′ Świetna okazja Kondratowicza po dośrodkowaniu Wojno, ale piłka po strzale głową mija bramkę

3′ Znowu Kondratowicz minął obrońcę i strzelił w długi róg – obok słupka…

11′ Rzut wolny dla gości z prawej strony na wysokości naszego pola karnego – wybijamy piłkę po dośrodkowaniu

13′ Dośrodkowanie Malewskiego i łapie piłkę Święciński

21′ Szybka akcja WARMII, ale Hołtyn źle podał do Kondratowicza

25′ Róg dla WARMII

26′ GOL dla WARMII! 1:0 Mateusz Tuzinowski. Dośrodkowanie Kossyka, „główka” Tuzinowskiego i prowadzimy

30′ Dośrodkowanie Domurata, próbował Wojno, ale piłka minęła bramkę

32′ GOL dla WARMII1 2:0 Rafał Hołtyn. Świetna akcja naszej młodzieży – Chmielewski zagrał do Hołtyna a ten wbiegł w pole karne i mocnym strzałem pokonał Karolczuka

35′ Próba Kondratowicza, ale strzał nad bramką

37′ Okazja gości – strzelał Jeleszuk, ale broni Święciński

45′ Koniec pierwszej połowy. Zasłużenie prowadzimy 2:0

46′ Zaczynają goście. Łopaciuk zmienił Walendziuka

51′ Kondratowicz z żółtą kartką

56′ Rzut rożny dla WARMII – po dośrodkowaniu zamieszanie w polu karnym, strzał Domurata ale wybijają piłkę obrońcy

59′ Okazja Kondratowicza, ale uciekła mu piłka za linię końcową

60′ Jeleszuk z żółtą kartką

60′ Hołtyna zmienia Staniszewski

63′ GOL dla WARMII! 3:0 Łukasz Wojno. Świetnie powalczył o piłkę Nikolaichuk, podał w pole karne do Łukasza Wojno a ten ze stoickim spokojem pokonał Karolczuka

66′ GOL dla WARMII! 4:0 Dawid Kondratowicz. Piękna akcja Staniszewskiego, który zagrał do Kondratowicza i mamy czwartego gola

69′ Znowu okazja ale obrońca wyłuskał piłkę Kondratowiczowi

70′ Wójcicki za Chmielewskiego

75′ Marczykowski za Nikolaichuka

79′ Koronkowa akcja WARMII ale sędzia dopatrzył się spalonego

80′ Węgrzyn za Kondratowicza

82′ Krupa za Wojno

83′ Szansa na gola, ale Węgrzyn zgubił piłkę

84′ Domurat strzela ponad bramką

86′ Akcja WARMII i piłka ociera się o słupek po tym jak Węgrzyn próbował skierować ją do bramki

88′ Okazja Śleszyńskiego, ale obrońca wybił piłkę sprzed bramki

89′ Gierasimiuk strzela obok słupka naszej bramki

90′ GOL dla WARMII! 5:0 Paweł Kossyk. Kossyk sam na sam z bramkarzem i mamy piątego gola.

90′ Sędzia kończy mecz. Zasłużenie i wysoko wygrywamy z CRESOVIĄ.

02.10.2021 Grajewo, Stadion Miejski im. Witolda Terleckiego

WARMIA Grajewo  – CRESOVIA Siemiatycze 5:0 (2:0)

Bramki: 1:0 Mateusz Tuzinowski 26′, 2:0 Rafał Hołtyn 32′, 3:0 Łukasz Wojno 63′, 4:0 Dawid Kondratowicz 66, 5:0 Paweł Kossyk 90′

WARMIA: 12.Święciński –  3.Domurat, 18.Edison, 15.Tuzinowski (Kpt), 6.Śleszyński –  11.Hołtyn (60′ 5.Staniszewski), 8.Kossyk, 16.Chmielewski (70′ 19.Wójcicki), 10.Nikolaichuk (75′ 4.Marczykowski) – 7.Kondratowicz (80′ 13.Węgrzyn), 9.Wojno (82′ 2.Krupa)

REZERWA: 1.Sobolewski –  2.Krupa, 17.Arciszewski, 13.Węgrzyn, 4.Marczykowski, 5.Staniszewski, 19.Wójcicki

TRENER: Leszek Zawadzki

CRESOVIA: 29.Karolczuk – 16.Nowicki (Kpt), 15.A.Barwiejuk, 25.Walendziuk (46′ 21.Łopaciuk), 99.Gierasimiuk, 7.Malewski, 10.Zazuliński, 19.Jeleszuk, 6.Kryński, 8.Dawidziuk, 5.Tomczyk

REZERWA: 1.Koc, 21.Łopaciuk

TRENER: Wojciech Moczulski

Sędzia: Daniel Niemyjski (Podlaski ZPN)
Żółte kartki: Kondratowicz, Chmielewski (WARMIA), Jeleszuk, Gierasimiuk (CRESOVIA)