KS WARMIA Grajewo — BIEBRZA Goniądz

19 października, 2019 15:00 IV liga 2019/2020

Zapraszamy od 15:00!

1′ Rozpoczyna WARMIA

3′ Strzał Popławskiego broni Sobolewski

8′ Groźnie pod bramką gości – dośrodkowanie Stankiewicza z rzutu wolnego, strzał głową Edisona i broni bramkarz BIEBRZY

10′ Rzut rożny dla WARMII – po dośrodkowaniu i krótkim rozegraniu piłki kolejny róg dla grajewian

11′ Dośrodkowanie i szybko przejmują piłkę goście

16′ Okazja WARMII i kolejny rzut rożny – po dośrodkowaniu zamieszanie w polu karnym BIEBRZY, Wiktorzak wybijając piłkę trafia w poprzeczkę własnej bramki! Piłka po chwili jednak opuszcza pole karne

19′ Żółta kartka dla Jasińskiego za faul na Wójcickim

20′ Bardzo niecelny strzał Bogdaniuka

21′ Kamil Randzio ukarany żółtą kartką

25′ Okazja WARMII – z rzutu wolnego podawał Mikucki, strzelał Chmielewski ale na spalonym był Dzierzgowski

25′ Rzut rożny dla BIEBRZY – po rozegraniu piłkę łapie Sobolewski

29′ Wiktorzak ukarany żółtą kartką

30′ Bogdaniuk ukarany żółtą kartką za symulowanie faulu  w polu karnym

32′ Rzut rożny dla WARMII

33′ GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL dla WARMII! 1:0 Dawid Kondratowicz! Dośrodkowanie, podbił piłkę Mikucki i sprytnym strzałem głową popisał się Dawid Kondratowicz!

35′ GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL dla WARMII! 2:0 Kamil Randzio! Piękna akcja Dzierzgowskiego, który wyłożył piłkę Kamilowi Randzio a ten precyzyjnie umieścił piłkę w rogu bramki Ulmana!

36′ GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL dla WARMII! 3:0 Krystian Wójcicki! Znów Dzierzgowski w roli głównej, dośrodkowanie z prawej strony i Krystian Wójcicki zamknął skrzydło wbijając piłkę do bramki!

37′ O mały włos Kamil Randzio nie zaskoczył naszego bramkarza

41′ Kapitalna okazja Mikuckiego, ale zamiast strzelać zwlekał i stracił piłkę

43′ Znów okazja ale złapał piłkę Ulman

45′ Żółta kartka dla Mateusza Purty

45′ + 2′ Strzał Dzierzgowskiego broni Ulman

45 + 2′ Koniec pierwszej połowy. Wygrywamy i gramy całkiem nieźle. Trzy zabójcze minuty i trzy gole.

46′ Rozpoczyna BIEBRZA

47′ Rzut rożny dla WARMII – po dośrodkowaniu goście przejęli piłkę

51′ Groźnie pod naszą bramką, ale niecelnie strzela Koniecko

52′ Bogdaniuk faulowany ww naszym polu karnym przez Kamila Randzio – rzut karny dla gości

53′ GOL dla BIEBRZY. 3:1 Aleksander Popławski. Pewnie wykonana jedenastka – Sobolewski był bez szans.

59′ Póki co nie zagrażamy na poważnie bramce Ulmana w drugiej połowie

63′ Wreszcie dobra akcja i okazja WARMII, ale zepsuł podanie Mikucki

66′ Ulman z urazem opuszcza boisko i zmienia go Czeplik

70′ Rzut rożny dla gości, po chwili następny – przejmujemy piłkę po kolejnym dośrodkowaniu

73′ Kapitalna okazja WARMII – Kondratowicz dogrywa do Dzierzgowskiego, ale w ostatniej chwili wybija piłkę obrońca

74′ Opuszcza boisko Yamaguchi a zmienia go Dekarz

76′ Rzut rożny dla WARMII – po dośrodkowaniu piękne uderzenie Arciszewskiego i kolejny korner a po następnym dośrodkowaniu wybijają piłkę obrońcy BIEBRZY

78′ Rzut rożny dla BIEBRZY i wybijamy piłkę po dośrodkowaniu

79′ GOOOOOOOOOOOOOOOOL dla WARMII! 4:1 Dawid Kondratowicz! Solowa akcja Kondratowicza, który przejął piłkę jeszcze na naszej połowie, uciekł obrońcom, ograł bramkarza i strzelił czwartego gola dla WARMII!

82′ Rzut rożny dla gości – wybijamy piłkę po dośrodkowaniu

85′ Śleszyński zmienia Dzierzgowskiego

86′ Okazja WARMII – świetne podanie dobrze grającego 16-letniego Filipa Chmielewskiego ale podanie Mikuckiego przeciął obrońca BIEBRZY

87′ Edisona zmienia Maciej Krupa

88′ Niebrzydowski zmienia Kondratowicza

89′ Rzut rożny dla WARMII – tracimy piłkę po dośrodkowaniu

90′ 5 minut dolicza sędzia do regulaminowego czasu gry

90′ + 2′ Mściwujewski i Marczykowski zmieniają Mikuckiego Chmielewskiego

90′ + 3′ Świetna dwójkowa akcja naszych 16-latków, wyłuskał piłkę Śleszyński, zagrał do Niebrzydowskiego ale w ostatniej chwili wybił piłkę obrońca BIEBRZY

90′ + 5′ Koniec meczu. Pewnie i wysoko wygrywamy z BIEBRZĄ.

19.10.2019 Grajewo, Stadion Miejski im. Witolda Terleckiego

WARMIA Grajewo – BIEBRZA Goniądz 4:1 (3:0)

Bramki: 1:0 Dawid Kondratowicz 33′ , 2:0 Kamil Randzio 35′, 3:0 Krystian Wójcicki 36′, 3:1 Aleksander Popławski 53′ (rzut karny), 4:1 Dawid Kondratowicz 79′

WARMIA: 12.Sobolewski –  5.Randzio, 17.Arciszewski (Kpt), 18.Edison (87” 2.Krupa), 6.Stankiewicz – 4.Mikucki (90′ 14.Marczykowski), 3.Koszczuk, 19.Chmielewski (90′ 8.Mściwujewski), 13.Wójcicki – 7.Dzierzgowski (85′ 16.Śleszyński), 11.Kondratowicz (88′ 9.Niebrzydowski)

REZERWA: 1.Bieńkowski – 2.Krupa, 14.Marczykowski,  9.Niebrzydowski, 16.Śleszyński, 8.Mściwujewski

BIEBRZA: 1.Ulman (66′ 12.Czeplik) – 4.K.Purta, 2.Wiktorzak, 6.Dzięgielewski, 9.Koniecko, 10.Popławski, 11.Bińczak, 18.Jasiński (Kpt), 8.Yamaguchi (74′ 7.Dekarz), 93.M.Purta, 5.Bogdaniuk

REZERWA: 7.Dekarz, 8.Yamaguchi, 12.Czeplik, 17.Wysocki, 20.Jakimiuk

Sędzia: Mariusz Chrzanowski (Podlaski ZPN)
Żółte kartki: Randzio, Chmielewski (WARMIA), Jasiński, Wiktorzak, Bogdaniuk, M.Purta (BIEBRZA)