KS Śniadowo — KS WARMIA Grajewo

4 czerwca, 2023 16:00 IV liga 2022/2023

Dzień dobry. Witamy ze Śniadowa i zapraszamy do śledzenia naszej relacji tekstowej z dzisiejszego meczu IV ligi, który WARMIA zagra o 16:00 z miejscowym KS. Poniżej prezentujemy składy obu zespołów. W WARMII brakuje dziś Święcińskiego, Guzowskiego, Stawieckiego, Bińczaka i Dzierzgowskiego. W wyjściowym składzie pojawił się Damian Mingielewicz.

1′ Zaczyna Śniadowo – jest 16:06

2′ Po wyrzucie z autu próbował strzelać Mingielewicz ale obrońcy zablokowali strzał

3′ Znów byliśmy w polu karnym gospodarzy, jednak strzał Polaka zbyt lekki i piłka opuściła boisko

4′ Strzał Brzozowskiego i po obcierce rzut rożny

5′ Po dośrodkowaniu kolejny róg i po kolejnym piłka opuszcza boisko

8′ Ładna akcja WARMII i mamy róg

9′ Po dośrodkowaniu Kossyk trafia w słupek, duże zamieszanie i kolejny róg!

9′ Kolejne dośrodkowanie i strzał Edisona broni Wysocki

10′ Sobolewski broni strzał zawodnika gospodarzy

12′ Łapiński wrzuca w pole karne do Bukowskiego ale złapał piłkę Wysocki

13′ Groźnie pod naszą bramką, ale Żebrowski strzela nad poprzeczką

16′ Indywidualna akcja Cychola i niecelny strzał

17′ Dobra sytuacja Bukowskiego, ale sędzia dopatrzył się faulu naszego zawodnika

19′ Kopeć ukarany żółtą kartką

20′ Rzut wolny dla gospodarzy blisko bocznej linii naszego pola karnego

21′ Wybijamy piłkę po dośrodkowaniu

22′ Bardzo dobre podanie Mikuckiego do Wojno, jednak Łukasz źle przyjął piłkę

24′ Róg dla WARMII

25′ Po dośrodkowaniu kolejny róg a po kolejnym bez korzyści dla nas

26′ Znów róg dla WARMII

27′ Po dośrodkowaniu wybili piłkę obrońcy

30′ Była okazja ale Polak zagrał do nikogo

31′ Dośrodkowanie Mikuckiego z rzutu wolnego do Kossyka, a ten jednak nie zdecydował się na strzał i stracił piłkę będąc w dobrej sytuacji

32′ Kossyk strzela z 20 metrów – broni Wysocki

36′ Próbujemy – Skalski z 30 metrów mocno strzela, ale nad bramką

36′ Brzozowski strzela i bardzo dobrze broni Sobolewski

37′ Kossyk w dobrej sytuacji w polu karnym główkuje, ale nie trafia w bramkę!

38′ GOL dla KS Śniadowo. 1:0 Igor Cychol. Szybkie podanie do Cychola, nieporozumienie Sobolewskiego z Mingielewiczem i Cychol przelobował naszego bramkarza!

44′ Róg dla gospodarzy

44′ Wybijamy piłkę po dośrodkowaniu

45′ Minutę dolicza sędzia

45′ + 1′ Dobra akcja i róg dla WARMII

45′ + 1′ Po dośrodkowaniu strzał Łapińskiego zablokowany przez obrońcę

45′ + 2′ Koniec pierwszej połowy. Przegrywamy 0:1 bo jesteśmy dziś mocno nieskuteczni.

Po przerwie Mingielewicza zmieni Kosikowski.

46′ Zaczęła WARMIA

46′ Strzał Bukowskiego broni Wysocki

47′ Znów okazja – Wojno do Bukowskiego i zbyt lekki strzał broni Wysocki

48′ Dobra akcja WARMII – dośrodkowanie Mikuckiego i piłka opuszcza boisko

49′ Okazja gospodarzy i Cudakiewicz strzela nad bramką

50′ Róg dla Śniadowa

51′ Po dośrodkowaniu piłka opuszcza boisko

55′ GOL dla KS Śniadowo. 2:0 Grzegorz Żebrowski. Strata w środku pola, podanie z lewej strony boiska do Żebrowskiego, który strzela w długi róg bramki i podwyższa na 2:0 dla gospodarzy.

57′ Kosikowski fauluje w polu karnym i jest jedenastka dla gospodarzy!

58′ Strzał Brzozowskiego odbija Sobolewski a po dobitce piłka mija bramkę!

60′ GOOOL dla WARMII! 2:1 Maciej Polak. Zamknął dośrodkowanie Polak i strzałem w krótki róg zaskoczył Wysockiego!

69′ Wojno strzela obok bramki

70′ Będzie rzut wolny dla WARMII z 18 metrów od bramki gospodarzy

71′ Strzał Łapińskiego broni Wysocki

72′ Bukowski strzela obok bramki

73′ Wojno był bliski zaskoczenia bramkarza

75′ Wójcicki za Polaka

76′ Okazja gospodarzy ale piłka poza bramką

76′ Staszczuk z żółtą kartką

81′ Sobolewski fauluje w polu karnym zawodnika gospodarzy i drugi rzut karny dla Śniadowa

81′ GOL dla KS Śniadowo. 3:1 Maciej Staszczuk. Pewny strzał i przegrywamy 1:3

85′ Nikolaichuk i Zarzecki za Kossyka i Łapińskiego

87′ Sulej za Kownackiego

88′ Róg dla gospodarzy – po dośrodkowaniu groźny strzał Brzozowskiego ale piłkę odbili nasi piłkarze

90′ 4 minuty doliczone

90′ + 3′ Bronakowski za Kopcia

90′ + 4′ Koniec. Przegrywamy 1:3 z gospodarzami. Bardzo kiepska skuteczność grajewian i kończy się zwycięska passa.

04.06.2023 Śniadowo, Stadion Miejski

KS Śniadowo – WARMIA Grajewo 3:1 (1:0)

Bramki: 1:0 Igor Cychol 38′, 2:0 Grzegorz Żebrowski 55′, 2:1 Maciej Polak 60′, 3:1 Maciej Staszczuk 81′ (rzut karny)

KS: 1.Wysocki (Kpt) – 2.Kopeć (90′ 10.Bronakowski), 6.Cychol (88′ 14.Olbryś), 7.Żebrowski, 8.Brzozowski, 15.Cudakiewicz (85′ 11.Karwowski), 16.Bargielski, 19.Kownacki (86′ 17.Sulej), 20.Pisiak, 21.Choiński (59′ 22.Staszczuk), 23.Cendrowski

REZERWA: 12.Długołęcki –  4.Amadou, 17.Sulej, 10.Bronakowski, 22.Staszczuk, 14.Olbryś, 18.Kostyk, 11.Karwowski

TRENER: Dariusz Narolewski

WARMIA: 1.Sobolewski –  4.Mikucki, 88.Mingielewicz (46′ 72.Kosikowski), 18.Edison (Kpt), 6.Śleszyński – 19.Polak (75′ 13.Wójcicki), 7.Łapiński (85′ 77.Zarzecki), 16.Bukowski, 8.Kossyk (85′ 21.Nikolaichuk), 11.Skalski – 17.Wojno

REZERWA: 1.Mysiewicz –  72.Kosikowski, 77.Zarzecki, 5.Randzio, 13.Wójcicki,  21.Nikolaichuk

Sędzia: Jakub Kaseja (Podlaski ZPN)
Żółte kartki: Kopeć, Kownacki, Staszczuk, Bargielski (KS Śniadowo), Śleszyński (WARMIA)