KS Michałowo — KS WARMIA Grajewo

20 maja, 2023 17:00 IV liga 2022/2023

Dzień dobry! Witamy z malowniczego Michałowa. Niedaleko stąd Pan Bóg ma swój ogródek, ale my tu dzisiaj nie będziemy oglądać filmów… O 17:00 gramy z gospodarzami i znane są już zestawienia obu zespołów, które prezentujemy poniżej.

1′ Rozpoczęła WARMIA – małe opóźnienie, mecz zaczął się o 17:04

2′ Błąd naszej obrony i Święciński kapitalnie odbija strzał Śliwowskiego

2′ Strzał Bukowskiego z trudem odbija Tomkiel!

3′ Świetne podanie Mikuckiego do Wojno, ale Łukasz nie opanował piłki

3′ GOL dla KS. 1:0 Kacper Szadłowski. Stracił piłkę Bińczak, uruchomiony podaniem ze środka boiska Szadłowski wymanewrował Święciśńkiego i z ostrego kąta trafił do naszej bramki

5′ GOOOOOOOOOOOOOOL dla WARMII! 1:1 Łukasz Wojno. Świetne dośrodkowanie Mikuckiego i Wojno trafia strzałem głową w długi róg bramki!

7′ Dużo się działo w początkowych minutach meczu i w 5 minucie mamy już dwie bramki na stadionie w MIchałowie. Straciliśmy gola, ale szybko odrobiliśmy straty.

8′ Róg dla gospodarzy

8′ GOL dla KS. 2:1 Łukasz Roszkowski. Po dośrodkowaniu odbita piłka trafia do Roszkowskiego, który mocnym strzałem trafia do naszej bramki, mimo interwencji Święcińskiego

11′ GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL  dla WARMII! 2:2 Paweł Kossyk! Świetna akcja WARMII – Wojno wrzuca piłkę w pole karne i Kossyk strzałem głową pakuje piłkę do bramki! Co tu się dzieje?!

14′ Kapitalny strzał Łapińskiego odbija na róg Tomkiel

16′ Rzut wolny dla WARMII – 30 metrów od bramki

16′ Świetny strzał Łapińskiego i na róg wybija bramkarz

17′ Po dośrodkowaniu próbował strzału Edison, ale obrońcy zablokowali piłkę

18′ Strzał Bukowskiego odbija Tomkiel, ale Wojno był za daleko aby skutecznie dobić!

18′ Co za mecz……

19′ Znów dobra akcja WARMII i strzał Śleszyńskiego broni Tomkiel

20′ Kolejna okazja – Wojno ponad  bramką

20′ Sędzia puszcza ewidentny faul i po chwili Święciński świetnie wybija na róg po strzale zawodnika gospodarzy

21′ Bez zagrożenia po dośrodkowaniu

23′ Róg dla WARMII

23′ Po dośrodkowaniu mocny strzał Łapińskiego trafia w obrońcę

25′ Okazja gospodarzy ale wybijamy piłkę

29′ Dośrodkowanie Skalskiego i róg dla nas

30′ Po dośrodkowaniu Bukowski strzela obok bramki

31′ Świetna akcja WARMII – strzał Kossyka i Tomkiel zbija piłkę na poprzeczkę!

32′ Róg dla WARMII i bez korzyści po dośrodkowaniu

33′ Strzał Łapińskiego i Tomkiel znowu odbija na róg!

33′ Po dośrodkowaniu szybka kontra gospodarzy i świetny powrót Bukowskiego, który odzyskuje piłkę

34′ GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL dla WARMII! 2:3 Paweł Kossyk! Świetna akcja WARMII, strzał Wojno odbija Tomkiel ale tym razem pod nogi Kossyka, który trafia do pustej bramki!!

38′ Strzał Mikuckiego ponad bramką

39′ Dobre rozegranie rzutu wolnego, Kossyk do Edisona i strzał głową ponad bramką

42′ Okazja WARMII ale Kossyk tym razem na spalonym

45′ Minutę dolicza sędzia

45′ + 1′ Koniec pierwszej połowy. To naprawdę świetnie się oglądało! Szybkie tempo, wiele okazji i aż 5 goli! Prowadzimy w Michałowie 3:2, choć dwukrotnie przegrywaliśmy.

46′ Drugą połowę zaczynają gospodarze

47′ Róg dla Michałowa

47′ Po dośrodkowaniu przejęliśmy piłkę

48′ Śliwowski strzela obok naszej bramki

51′ Doskonała okazja WARMII po indywidualnej akcji Mikuckiego, ale zabrakło trochę do piłki Kossykowi i wybili piłkę obrońcy!

53′ Róg dla gospodarzy

53′ Po dośrodkowaniu wysoki Śliwowski strzela głową, ale broni Filip!

56′ Pada gola dla WARMII, ale wcześniej piłka opuściła boisko i sędzia nie uznaje bramki

62′ Kossyk do Skalskiego, ten lobuje bramkarza, ale Tomkiel z trudem wybija na róg!

63′ Bez korzyści po dośrodkowaniu

65′ Akcja Szadłowskiego i róg dla gospodarzy

66′ Bez zagrożenia pod dośrodkowaniu

68′ Okazja Kossyka i strzał odbija na róg Tomkiel!

68′ Bez korzyści po dośrodkowaniu

71′ Żółta kartka dla Szadłowskiego

72′ Polak za Bińczaka

75′ Groźnie pod naszą bramką, ale Śliwowski strzela obok słupka

75′ Nikolaichuk za Bukowskiego

77′ Róg dla Michałowa

78′ Wybijamy piłkę po dośrodkowaniu

78′ Kuźma za Szadłowskiego

81′ Znowu róg dla Michałowa

81′ Wybijamy piłkę po dośrodkowaniu

84′ Groźnie i rzut rożny dla gospodarzy

84′ Po dośrodkowaniu znowu groźnie, ale piłka opuszcza boisko

85′ Zarzecki za Kossyka

86′ Nikolaichuk strzela obok bramki

87′ Róg dla gospodarzy

88′ Wybiliśmy piłkę po dośrodkowaniu

88′ Kolejny róg dla Michałowa

88′ Wybiliśmy piłkę

89′ Bohdziel za Grabowskiego

90′ Witkowski za Wojno

90′ 4 minuty dolicza sędzia

90′ + 3′ Okazja, ale Łapiński na spalonym

90’+ 4′ Koniec! Przerywamy passę zwycięstw Michałowa i wygrywamy 3:2 po niezwykle emocjonującym meczu!

20.05.2023 Michałowo, Stadion Gminny

KS Michałowo – WARMIA Grajewo 2:3 (2:3)

Bramki: 1:0 Kacper Szadłowski 3′, 1:1 Łukasz Wojno 5′, 2:1 Łukasz Roszkowski 8′, 2:2 Paweł Kossyk 11′, 2:3 Paweł Kossyk 34′

KS: 1.Tomkiel – 7.Małyszko, 20.Koźlik (Kpt), 10.Zabrocki, 16.Tomczyk – 11.Szadłowski (78′ 5.Kuźma), 6.Skiepko, 8.Korotkiewicz, 11.Roszkowski, 17.Grabowski (88′ 4.Bohdziel) – 25.Śliwowski

REZERWA: 12.Tomaszewski –  5.Kuźma, 4.Bohdziel

TRENER: Grzegorz Szymański

WARMIA: 12.Święciński –  4.Mikucki, 18.Edison (Kpt), 72.Kosikowski, 6.Śleszyński –  71.Bińczak (72′ 19.Polak), 8.Kossyk (85′ 77.Zarzecki), 7.Łapiński, 16.Bukowski (75′ 21.Nikolaichuk), 11.Skalski  – 17.Wojno (90′ 13.Witkowski)

REZERWA: 1.Sobolewski – 19.Polak, 88.Mingielewicz, 77.Zarzecki, 5.Randzio, 21.Nikolaichuk, 20.Guzowski, 13.Witkowski

Sędzia: Kamil Niewiński (Podlaski ZPN)

Żółte kartki: Roszkowski (KS Michałowo)