KS Michałowo — KS WARMIA Grajewo

25 kwietnia, 2021 16:00 IV liga 2020/2021

Witamy z Michałowa, skąd od 16:00 będziemy Państwu relacjonować mecz KEEZA IV ligi podlaskiej KS Michałowo – WARMIA Grajewo

1′ Zaczęła WARMIA

3′ Groźny strzał Borowika broni Święciński

10′ Rzut wolny dla gospodarzy z 25 metrów na wprost naszej bramki – strzał Skiepki w mur naszych zawodników

12′ Żółta kartka dla Tuzinowskiego i znów będzie groźnie pod naszą bramką – rzut wolny blisko pola karnego – mocny strzał Niegowskiego i piłka mija naszą bramkę

15′ Pierwszy kwadrans gry za nami – przewaga gospodarzy

21’Pierwszy rzut rożny dla KS – przejmujemy piłkę krótko po dośrodkowaniu

23′ GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL dla WARMII! 0:1 Tomasz Dzierzgowski! Świetnie wyłuskał piłkę Chyliński z prawej strony boiska, wrzucił w pole karne a tam Dzierzgowski pewnym strzałem pokonał Kucharczyka!

28′ Bardzo niecelny strzał Grabowskiego

28′ Kondratowicz do Dzierzgowskiego, ale w ostatniej chwili wmieszał się obrońca gospodarzy

32′ Pierwszy róg dla WARMII – nikt nie doszedł do dośrodkowania Chylińskiego

36′ Dośrodkowanie Chylińskiego i piłkę łapie Kucharczyk

37′ Było groźnie, Święciński odważną interwencją wybija piłkę sprzed Skiepki

40′ GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL dla WARMII! 0:2 Tomasz Dzierzgowski! Bogdaniuk pięknie dorzucił i znów Dzierzgowski strzałem w róg pokonał Kucharczyka!

45′ + 1′ Koniec pierwszej połowy. Gospodarze grają – my strzelamy. Tak w wielkim skrócie.

46′ Drugą połowę zaczyna KS. Nie ma zmian w składach.

48′ Łatwa strata naszego zespołu i strzał Grabowskiego z trudem odbija Święciński

48′ Rzut rożny dla KS i odbieramy piłkę po dośrodkowaniu

49′ Niecelny strzał Bogdaniuka

52′ Duży błąd arbitra, obrońca podaje do Kucharczyka w polu karnym, ten łapie piłkę i brak reakcji sędziego

55′ Trzeci róg dla gospodarzy, po chwili czwarty

56′ Przejmujemy dośrodkowanie

59′ Piąty róg dla KS – niecelny strzał Zabrockiego

65′ Groźnie pod naszą bramka – Skiepko dośrodkowuje z rzutu wolnego

65′ Przejmujemy piłkę, szybka kontra i niecelny strzał Chylińskiego

65′ Popławskiego zmienia Koniecko

67′ Róg dla WARMII – tracimy piłkę po dośrodkowaniu

69′ Kondratowicz przewrócony w polu karnym, ale bez reakcji sędziego

70′ Skiepko z żółtą kartką

70′ Tomczyk zmienia Butkiewicza

72′ Róg dla WARMII – zbyt lekki strzał głową Kondratowicza

73′ GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL dla WARMII! 0:3 Dawid Kondratowicz!  Dzierzgowski zagrał do Kondratowicza a ten strzałem z pola karnego pokonał Kucharczyka

75′ Krupa za Dzierzgowskiego

79′ Wójcicki za Bogdaniuka

81′ Niegowski z wolnego – broni Filip

81′ Wójcicki trafia w spojenie słupka z poprzeczką!

85′ Za Stachurskiego Weremczuk, za Chylińskiego Kwieciński

85′ Róg dla KS, trochę zamieszania pod naszą bramką i po chwili piłka opuszcza boisko

88′ Mikucki za Kondratowicza

90′ Trzy minuty doliczył sędzia do regulaminowego czasu gry

90′ + 3′ Koniec! Niczym wytrawny bokser wyprowadziliśmy trzy ciosy i wygrywamy w Michałowie!

25.04.2021 Michałowo, Stadion MOSiR

KS Michałowo – WARMIA Grajewo  0:3 (0:2)

Bramki: 0:1 Tomasz Dzierzgowski 23′, 0:2 Tomasz Dzierzgowski 40′, 0:3 Dawid Kondratowicz 73′

KS: 1.Kucharczyk – 2.A.Butkiewicz (70′ 16.Tomczyk), 20.Koźlik (Kpt), 11.Zabrocki, 14.Charkiewicz –  3.Borowik,  8.Skiepko, 19.Korotkiewicz, 10.Stachurski, 7.Niegowski – 17.Grabowski

REZERWA: 12.Tomaszewski – 15.Trofimczuk, 18.Weremczuk, 16.Tomczyk

TRENER: Grzegorz Szymański

WARMIA:  12.Święciński –  8.Bińczak, 17.Arciszewski (Kpt), 15.Tuzinowski, 3.Domurat – 6.Chyliński, 10.Popławski (65′ 13.Koniecko), 16.Chmielewski,  9.Bogdaniuk (79′ 19.Wójcicki) – 7.Kondratowicz (88′ 4.Mikucki), 11.Dzierzgowski (75′ 2.Krupa)

REZERWA: 1.Sobolewski – 2.Krupa, 14.Kwieciński, 13.Koniecko, 4.Mikucki, 5.Hołtyn, 19.Wójcicki

TRENER: Leszek Zawadzki

Sędzia: Mateusz Skrzypko (Podlaski ZPN)
Żółte kartki:Skiepko (KS), Tuzinowski, Chmielewski (WARMIA)