KS Grabówka — KS WARMIA Grajewo

6 sierpnia, 2022 17:00 IV liga 2022/2023

Dzień dobry! Witamy z Grabówki, gdzie za nieco ponad pół godziny drużyna WARMII Grajewo zainauguruje sezon 2022/2023 w rozgrywkach IV ligi podlaskiej. Znane są już składy obu zespołów.

1′ Zaczęli gospodarze

2′ Świetnie pokazał się Arek Wojno, który minął dwóch rywali i wrzucił piłkę do Kondratowicza – podanie było jednak minimalnie za mocne

3′ Wojno dośrodkował z rzutu wolnego, ale wypiąstkował piłkę Ciesielczuk

4′ Stracił piłkę Skalski i Kukliński strzelił nad poprzeczką naszej bramki

7′ Strzał Wojno i wybija piłkę Ciesielczuk! Rzut rożny

7′ Po dośrodkowaniu wybił piłkę obrońca gospodarzy

10′ Okazja WARMII ale Kondratowicz na spalonym

14′ Rzut wolny dla gospodarzy z prawej strony boiska na wysokości linii naszego pola karnego

14′ Próbował Kukliński ale Filip Święciński nie dał się zaskoczyć

15′ Kwadrans gry za nami – przeważamy ale gospodarze są bardzo poprawni w obronie

16′ Róg dla Grabówki

17′ Przejęliśmy piłkę po dośrodkowaniu

19′ Skalski próbował zaskoczyć bramkarza i mamy drugi róg w tym meczu dla WARMII

20′ Po dośrodkowaniu dobry strzał głową Dzierzgowskiego tuż nad poprzeczką!

22′ Ładna akcja gospodarzy i Kuczyński wysoko ponad naszą bramką

24′ Rzut wolny dla WARMII blisko narożnika boiska

25′ Dośrodkował Skalski, wypiąstkował piłkę Ciesielczuk

25′ Żółtą kartką ukarany nasz grający trener

27′ Trzeci róg dla WARMII

27′ Wybili piłkę gospodarze i po chwili w doskonałej sytuacji dla KS strzał broni Święciński. Groźna kontra gospodarzy!

29′ Róg dla gospodarzy i wybijamy piłkę po rozegraniu

31′ Dwie świetne okazje WARMII – najpierw Ciesielczuk odbił strzał Dzierzgowskiego a po chwili Skalskiego a Arek Wojno z bliska ponad bramką!

34′ Kukliński strzela obok naszej bramki

36′ Dobra akcja WARMII – Śleszyński do Nikolaichuka i strzał Ukraińca broni Ciesielczuk

38′ Święciński fantastycznie broni piłkę po uderzeniu głową Kuklińskiego!

38′ Rzut rożny dla gospodarzy i wyjaśniamy sytuację po dośrodkowaniu

45′ Minutę dolicza sędzia

45′ + 1′ Koniec pierwszej bezbramkowej połowy. Mieliśmy swoje okazje, przeważaliśmy, ale nie udało się strzelić gola, Dobrze zorganizowany jest zespół gospodarzy, bezbłędny w obronie i groźny w kontrataku.

46′ Zaczynamy drugą połowę. Za Kondratowicza wszedł Łukasz Wojno

48′ Dośrodkowanie Polaka i łapie piłkę Ciesielczuk

48′ Strzał Kalinowskiego broni Święciński

49′ Okazja WARMII – Łukasz Wojno sam na sam z bramkarzem i wyłuskał mu piłkę Ciesielczuk!

52′ Dośrodkowanie Nikolaichuka i strzał głową Łukasza Wojno, ale zbyt lekki i broni go bramkarz

55′ Kacprowski za Kaplę

56′ Po dośrodkowaniu Polaka mamy rzut rożny

57′ Po strzale Edisona wybija piłkę z linii bramkowej obrońca gospodarzy!

57′ Po chwili Mazurek sfaulowany w polu karnym i rzut karny dla WARMII

58′ GOOOOOOOOOOL dla WARMII! 0:1 Edison. Mocny strzał Brazylijczyka, wyczuł piłkę Ciesielczuk ale nie dał rady jej odbić. Prowadzimy 1:0 w Grabówce!

62′ Było groźnie pod naszą bramką, ale wybiliśmy piłkę

63′ Róg dla gospodarzy – niecelna wrzutka

68′ Dośrodkowanie Arka do Łukasza Wojno i strzał głową tuż obok słupka!

69′ Było groźnie, ale po dośrodkowaniu złapał piłkę Święciński

73′ Mingielewicz za Pawła Sobolewskiego

75′ Akcja gospodarzy i Kacprowski strzela nad naszą bramką

76′ GOOOOOOOOOOOOOOOOOOL dla WARMII! 0:2 Dawid Skalski! Arek Wojno wybił piłkę, którą przejął Skalski i przelobował bramkarza!

78′ Hołtyn za Nikolaichuka

81′ GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL dla WARMII! 0:3 Tomasz Dzierzgowski! Indywidualna akcja Dzierzgowskiego, który w polu karnym strzelił między nogami Ciesielczuka!

83′ Po zagraniu Mingielewicza Łukasz Wojno w doskonałej sytuacji, ale znów ubiegł go Ciesielczuk

84′ Mikucki za Arka Wojno

85′ Wójcicki za Dzierzgowskiego

89′ Znów okazja Łukasza Wojno, ale niecelna główka naszego napastnika

90′ Dwie minuty dolicza sędzia do regulaminowego czasu gry

90′ + 2′ Strzał Polaka i mamy rzut rożny

90′ + 2′ Dośrodkował Mikucki i Mingielewicz był bliski gola ale mamy kolejny róg

90′ + 3′ Po dośrodkowaniu znów strzał Mingielewicza ale nad poprzeczką

90′ + 3′ Koniec. Wygrywamy 3:0 w Grabówce na inaugurację sezonu!

06.08.2022 Grabówka, boisko ul.Jodłowa 32

KS Grabówka – WARMIA Grajewo 0:3 (0:0)

Bramki: 0:1 Edison 58′ (rzut karny), 0:2 Dawid Skalski 76′, 0:3 Tomasz Dzierzgowski 81′

KS: 12.Ciesielczuk – 4.Pyrka, 6.Borowy, 7.Kuczyński, 8.Józwowicz (80′ 2.Kułak), 10.Kalinowski (Kpt), 11.Kukliński, 13.Małaszewski, 14.Kapla (55′ 21.Kacprowski), 16.Bagrowski, 23.Abramowicz

REZERWA: 1.Olszyński – 2.Kułak, 5.Drozdowski, 17.Bajko,21.Kacprowski

TRENER: Marcin Banicki

WARMIA:  12.Święciński –  2.Polak, 18.Edison, 5.P.Sobolewski (73′ 15.Mingielewicz), 6.Śleszyński –  10.A.Wojno (84′ 4.Mikucki), 11.Skalski, 3.Mazurek, 8.Nikolaichuk (78′ 13.Hołtyn)  –  9.Kondratowicz (46′ 17.Ł.Wojno), 7.Dzierzgowski (Kpt) (85′ 13.Wójcicki)

REZERWA: 1.Ł.Sobolewski – 4.Mikucki, 15.Mingielewicz, 19.Wójcicki, 16.Chmielewski, 17.Ł.Wojno, 13.Hołtyn

TRENER: Paweł Sobolewski

Sędzia: Marcin Piotrowski (Podlaski ZPN)
Żółte kartki: P.Sobolewski, Mazurek, Skalski (WARMIA)