KRYPNIANKA Krypno — KS WARMIA Grajewo

16 kwietnia, 2022 13:00 IV liga 2021/2022

Dzień dobry! Zapraszamy do śledzenia naszej relacji tekstowej z dzisiejszego meczu WARMII w Krypnie. Zaczynamy od 13:00.

1′ Zaczyna WARMIA

2′ Akcja WARMII, ale Dzierzgowski na spalonym

3′ Duchnowski wywalczył pierwszy rzut rożny dla nas

4′ Dobre dośrodkowanie Kossyka i było blisko gola, ale jednak piłka ominęła bramkę

5′ Kossyk strzela z 20 metrów tuż obok słupka!

7′ Dośrodkowanie z rzutu wolnego z prawej strony boiska, błąd naszej obrony, strzał głową  i Sobolewski broni!

8′ Okazja WARMII – dośrodkowanie z prawej strony boiska w pole karne, ale wybijają piłkę obrońcy

10′ Kondratowicz w doskonałej sytuacji strzela i obrońca wybija piłkę z linii bramkowej!

12′ Dośrodkowanie Nikolaichuka i łapie piłkę Magnuszewski

13′ GOL dla KRYPNIANKI. 1:0 Jakub Masłowski. Akcja gospodarzy, błąd naszej obrony i Masłowski strzela gola dla KRYPNIANKI

15′ Rzut wolny dla WARMII z ok 25 metrów od bramki

15′ GOOOOL dla WARMII! 1:1 Paweł Kossyk. Mocny strzał Kossyka i piłka wpada w róg bramki gospodarzy!

18′ GOOOOOOOOLdla WARMII! 1:2 Pavlo Nikolaichuk! Dośrodkowanie z prawej strony Dzierzgowskiego, strzał Nikolaichuka odbił bramkarz, ale Pasza leżąc przewrotką strzelił gola!

24′ Rzut wolny dla gospodarzy blisko naszego pola karnego z lewej strony boiska

25′ Po dośrodkowaniu strzał wysoko nad naszą bramką

27′ Róg dla WARMII – po dośrodkowaniu sędzia odgwizdał faul naszego zawodnika

31′ Okazja WARMII, najpierw strzał Duchnowskiego odbija Magnuszewski a po chwili piłka po uderzeniu głową Dzierzgowskiego mija słupek

33′ Za Snarskiego wszedł Kaczyński

35′ Róg dla WARMII

36′ Po dośrodkowaniu Nikolaichuka łapie piłkę bramkarz

39′ Akcja Dzierzgowskiego i obrońca zablokował strzał Kondratowicza

40′ Dośrodkowanie Dzierzgowskiego i niewiele brakowało by piłka wpadła do bramki!

42′ Kondratowicz ukarany żółtą kartką

43′ Dzierzgowski do Kossyka i strzał wysoko ponad bramką

45′ Róg dla WARMII – nieudane dośrodkowanie a po chwili niecelny strzał Duchnowskiego

46′ + 2′ Jeszcze rzut wolny dla WARMII – dobra okazja dla Kossyka

46′ + 2′ Mocny strzał ale obok słupka

45′ + 2′ Koniec pierwszej połowy. Przeważamy, ale to gospodarze zdobyli prowadzenie. Na szczęście szybko odpowiedzieliśmy dwoma bramkami. Powinno być ich więcej. Prowadzimy do przerwy w Krypnie.

46′ Zaczyna KRYPNIANKA – w ich składzie zmiana. Za Łukasza Stachurskiego wszedł na boisko Turowski

46′ GOOOOOOOOOOOOOOOOL dla WARMII! 1:3 Dawid Kondratowicz! Nasz napastnik w sytuacji sam na sam z bramkarzem podwyższa na 3:1 dla grajewian!

47′ Sobolewski ładnie broni strzał Woźniewskiego

51′ Akcja gospodarzy i Masłowski strzela ponad naszą bramką

52′ GOOOOOOOOOOOOOOOOL dla WARMII!1:4 Pavlo Nikolaichuk. Akcja WARMII – Kossyk do Dzierzgowskiego a ten wyłożył piłkę Nikolaichukowi, który z bliska pokonał bramkarza!

54′ Róg dla WARMII – po dośrodkowaniu strzał Dzierzgowskiego ponad bramką

56′ Faul na Kossyku, sędzia nie reaguje i po chwili gospodarze mają doskonałą okazję – po strzale wybija piłkę sprzed naszej bramki Edison

58′ Duchnowski faulowany przed polu karanym w sytuacji sam na sam i tylko żółta kartka dla Garbowskiego

60′ Kossyk z rzutu wolnego tuż obok bramki

60′ Jurgiel za Garbowskiego

60′ Okazja WARMII i rzut rożny

61′ Po dośrodkowaniu wybili piłkę obrońcy gospodarzy

63′ Róg dla gospodarzy, po dośrodkowaniu zamieszanie i w końcu faul na naszym piłkarzu

65′ GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL dla WARMII! 1:5 Dawid Kondratowicz! Duchnowski zagrał do Kondratowicza a ten znów wykorzystał sytuację sam na sam!

70′ Wójcicki za Dzierzgowskiego

70′ Była okazja ale wybili piłkę obrońcy gospodarzy w dużym zamieszaniu w polu karnym

72′ Pada bramka dla gospodarzy ale z ewidentnego spalonego

73′ Świetna okazja WARMII, ale szukaliśmy koronkowego rozwiązania i nie ma gola

73′ Krupa za Edisona

75′ GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL dla WARMII! 1:6 Dawid Kondratowicz. Rajd Duchnowskiego, który wyłożył piłkę Kondratowiczowi a ten strzela z bliska szóstego gola!

77′ Kossyk do Duhnowskiego i strzał głową broni Magnuszewski

77′ Mikucki za Nikolaichuka

78′ Kossyk strzela z rzutu wolnego, odbija piłkę bramkarz a Mikucki trafia do bramki, ale sędzia uznał że był na spalonym

80′ Woźniewski i Wojno zmienieni przez Budnika i Bielawca

80′ Bukowski zmienił Kondratowicza

84′ Róg dla WARMII – po dośrodkowaniu wybija piłkę bramkarz

85′ Mikucki do Kossyka i to powinien być gol a jest tylko róg!

86′ Po dośrodkowaniu strzał głową Kossyka ale wybija piłkę obrońca gospodarzy

88′ GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL dla WARMII! 1:7 Krystian Wójcicki! Ładny strzał Kossyka odbił Magnuszewski a Wójcicki z bliska dobił piłkę do siatki!

89′ Ależ nie wykorzystana okazja WARMII! Strzał z bliska Kamila Randzio wybił z linii bramkowej obrońca!

90′ Koniec meczu. Zdecydowanie, wysoko i w pełni zasłużenie wygrywamy w Krypnie. Życzę Państwu Zdrowych i Spokojnych Świąt!

16.04.2022 Krypno, Stadion Gminny

KRYPNIANKA Krypno – WARMIA Grajewo 1:7 (1:2)

Bramki: 1:0 Jakub Masłowski 13′, 1:1 Paweł Kossyk 15′, 1:2 Pavlo Nikolaichuk 18′, 1:3 Dawid Kondratowicz 46′, 1:4 Pavlo Nikolaichuk 52′, 1:5 Dawid Kondratowicz 65′, 1:6 Dawid Kondratowicz 75′, 1:7 Krystian Wójcicki 88′

KRYPNIANKA: 1.Magnuszewski –  4.Jurgielewicz (Kpt), 17.Wojno (78′ 20.Bielawiec), 3.Stachelek, 11.Snarski (33′ 22.Kaczyński), 18.Liavontsyeu, 27.Sadowski, 77.Woźniewski (78′ 2.Budnik), 31.Masłowski, 24.Garbowski (60′ 6.Jurgiel), 33.Ł.Stachurski (46′ 21.Turowski)

REZERWA: 66.Brzostowski, 2.Budnik, 13.H.Stachurski, 21.Turowski, 20.Bielawiec, 22.Kaczyński, 6.Jurgiel

WARMIA: 1.Sobolewski –  5.Randzio (Kpt), 17.Maliszewski, 18.Edison (73′ 2.Krupa), 6.Śleszyński – 7.Dzierzgowski (70′ 19.Wójcicki), 8.Kossyk, 16.Chmielewski, 10.Nikolaichuk (77′ 4.Mikucki) – 15.Duchnowski, 9.Kondratowicz (80′ 3.Bukowski)

REZERWA: 12.Święciński – 2.Krupa, 19.Wójcicki, 4.Mikucki, 3.Bukowski

Sędzia: Marcin Świerzbiński (Podlaski ZPN)
Żółte kartki: Garbowski, Turowski (KRYPNIANKA), Kondratowicz (WARMIA)