JAGIELLONIA II Białystok – WARMIA Grajewo

18 sierpnia, 2019 12:00 IV liga 2019/2020

Zapraszamy na relację od 12:00!

Witamy z Białegostoku. Zaszła jakaś pomyłka…. 😉 Mieliśmy grać z rezerwami – gramy praktycznie z pierwszym zespołem. Na ławce trenerskiej gospodarzy obok Wojciecha Kobeszko, który nominalnie jest trenerem rezerw będzie dziś trener Ireneusz Mamrot. Spójrzcie na skład gospodarzy poniżej.

1′ Rozpoczyna WARMIA

2′ Groźnie dośrodkował Savković, ale nikt nie doszedł do jego podania

6′ Znów było groźnie pod naszą bramką, ale zażegnaliśmy niebezpieczeństwo

3′ GOL dla JAGIELLONII. 1:0 Patryk Klimala. Mocny strzał Klimali z 25 metrów i Sobolewski bez szans.

8′ GOL dla JAGIELLONII. 2:0 Patryk Klimala. Akcja gospodarzy, błąd naszej obrony i Klimala w sytuacji sam na sam nie daje szans Sobolewskiemu.

12′ Okazja WARMII – po kontrataku strzelał Kondratowicz ale Sandomierski odbił piłkę

12′ W rewanżu Sobolewski odbija piłkę w naszym polu karnym

13′ Rzut rożny dla WARMII

14′ GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL dla WARMII! 2:1 Tomasz Dzierzgowski! Po dośrodkowaniu strzał Kondratowicza odbija Sandomierski a Dzierzgowski w tłoku znajduje drogę do siatki!

15′ GOL dla JAGIELLONII! 3:1 Patryk Klimala. Błyskawiczna riposta gospodarzy – Klimala wszedł jak w masło w naszą obronę i zdobył swojego trzeciego gola w tym meczu.

22′ Sobolewski świetnie broni strzał Struskiego

27′ GOL dla JAGIELLONII. 4:1 Marko Poletanović. Atak pozycyjny gospodarzy kończy się mocnym strzałem Poletanovića z 16 metrów pod poprzeczkę.

30′ Pierwsze pół godziny za nami. Niestety, nie ma niespodzianki. Na razie wygląda to jak pojedynek gołej d…y z batem. Suną ataki JAGIELLONII a my choć się staramy to nie jesteśmy w stanie skutecznie przeszkadzać im w grze

33′ Błąd Stankiewicza, który fauluje w polu karnym Bodvarssona

33′ GOL dla JAGIELLONII. 5:1 Patryk Klimala. Strzał Klimali wyczuł Sobolewski, ale po jego rękach piłka wpadła do bramki.

36′ Sobolewski świetnie broni strzał Klimali

36′ Klimala znów trafia, ale ze spalonego

39′ Mocny strzał Poletanovića obok naszej bramki

40′ Po podaniu Mikuckiego głową strącił piłkę Edison ale broni Snadomierski

41′ Sobolewski ratuje nasz zespół przed utratą kolejnej bramki w sytuacji sam na sam z Klimalą

43′ Camara strzela obok naszej bramki

45′ GOL dla JAGIELLONII. 6:1 Patryk Klimala. Fatalny błąd Krupy, który traci piłkę na rzecz Klimali a ten w sytuacji sam na sam strzela swojego piątego gola w tym meczu

45′ Koniec pierwszej połowy. Rezerwy JAGIELLONII naszpikowane zawodnikami pierwszego zespołu gromią nas w Białymstoku.

46′ Rozpoczęli gospodarze.Dwie zmiany w JAGIELLONII – za Klimalę i Poletanovića weszli Mystkowski i Horin. Pocieszające – zeszli z boiska wszyscy strzelcy bramek dla gospodarzy w pierwszej połowie

52′ GOL dla JAGIELLONII. 7:1 Karol Struski. Akcja gospodarzy – odbijali piłkę nasi obrońcy aż Struski mocnym strzałem zza szesnastki trafił do siatki

53′ Strzał Mitrovića obok naszej bramki

56′ Akcja Kondratowicza i Stankiewicz strzela wysoko ponad bramką Sandomierskiego

57′ GOL dla JAGIELLONII. 8:1 Przemysław Mystkowski. Strzał Mystkowskiego i ósmy gol…

59′ Rzut rożny dla gospodarzy – po dośrodkowaniu faul i przejmujemy piłkę

62′ Mystkowski strzela wysoko ponad bramką

65′ Okazja WARMII, która ambitnie próbuje zmienić wynik – Kondratowicz próbował zaskoczyć Sandomierskiego ale piłka ominęła bramkę

66′ GOL dla JAGIELLONII. 9:1 Oleg Horin. Fatalny błąd naszej obrony i znów tracimy gola. Pogrom. Co tu więcej pisać?

69′ Znów okazja, ale Sobolewski broni strzał Savkovića

72′ GOL dla WARMII! 9:2 Dawid Kondratowicz. Piękne podanie Mikuckiego i Kondratowicz z ostrego kąta wrzucił piłkę za „kołnierz” Sandomierskiemu

75′ Dzierzgowskiego zmienia Chyliński

80′ Kondratowicza zmienia debiutant – Robert Gadomski

81′ Rzut rożny dla WARMII, która wciąż ambitnie stara się o zmianę wyniku – źle wykonany róg i tracimy piłkę

84′ Strzał Drażby broni Sandomierski

87′ GOL dla JAGIELLONII. 1:2 Mikołaj Wasilewski. Bierność naszej obrony, kapitalny strzał Wasilewskiego… dziesiąty gol.

89′ Mściwujewski zmienia Janika

90′ Koniec tego nierównego meczu. Przegrywamy rekordowo wysoko…

18.08.2019 Białystok, boisko przy ul. Elewatorskiej

JAGIELLONIA II Białystok – WARMIA Grajewo 10:2 (6:1)

Bramki: 1:0 Patryk Klimala 3′, 2:0 Patryk Klimala 8′, 2:1 Tomasz Dzierzgowski 14′, 3:1 Patryk Klimala 15′, 4:1 Marko Poletanović 27′, 5:1 Patryk Klimala 33′ (rzut karny), 6:1 Patryk Klimala 45′, 7:1 Karol Struski 52′, 8:1 Przemysław Mystkowski 57′, 9:1 Oleg Horin 66′, 9:2 Dawid Kondratowicz 72′, 10:2 Mikołaj Wasilewski 87′

JAGIELLONIA II: 1.Sandomierski (Kpt) – 2.Kadlec, 3.Czerech (75′ 4.Płoszkiewicz), 5.Mitrović, 6.Poletanović (46′ 14.Horin), 7.Savković, 8.Nawrocki, 11.Camara (63′ 21.Wasilewski), 15.Bodvarsson, 19.Struski (63′ 9.Chyrchała), 20.Klimala (46′ 10.Mystkowski)

REZERWA: 12.Gostomski – 4.Płoszkiewicz, 9.Chyrchała, 10.Mystkowski, 14.Horin, 21.Wasilewski, 22.Pankiewicz

WARMIA: 12.Sobolewski –  2.Krupa, 17.Arciszewski (Kpt), 18.Edison, 6.Stankiewicz – 4.Mikucki, 10.Janik (89′ 8.Mściwujewski), 15.Zarzecki, 20.Drażba (86′ 14.Marczykowski) –  11.Kondratowicz (80′ 19.Gadomski), 7.Dzierzgowski (75′ 9.Chyliński)

REZERWA: 1.Święciński –  3.Formejster 14.Marczykowski, 5.Chmielewski, 9.Chyliński, 8.Mściwujewski, 19.Gadomski

Sędzia: Łukasz Kuźma (Podlaski ZPN)
Żółte kartki: Dzierzgowski (WARMIA)