HETMAN Białystok — KS WARMIA Grajewo

8 maja, 2021 11:30 IV liga 2020/2021

Witamy z Białegostoku i zapraszamy do śledzenia naszej relacji od godziny 11:30. Do  grona nieobecnych w naszej drużynie dołączył w ostatniej chwili przewidziany do pierwszego składu Mateusz Tuzinowski, który nie otrzymał zwolnienia z zajęć na kursie trenerskim w Białymstoku.

1′ Rozpoczyna WARMIA

3′ Rzut wolny dla HETMANA z 18 metrów od naszej bramki

3′ Odbieramy piłkę

6′ Okazja WARMII – Chyliński wykładał piłkę Hołtynowi ale przeciął podanie obrońca

7′ Róg dla gospodarzy i przejmujemy piłkę po dośrodkowaniu

12′ Szansa WARMII i Popławskiemu przeszkodził obrońca

12′ Róg dla WARMII, po dośrodkowaniu bez korzyści

13′ Ależ okazja Popławskiego i tylko rzut rożny!

13′ Złe dośrodkowanie i tracimy piłkę

15′ Po dośrodkowaniu z prawej strony Sawicki strzela głową i piłka odbija się od zewnętrznej strony poprzeczki naszej bramki

17′ Okazja HETMANA, Dawidziuk sam na sam z naszym bramkarzem ale świetnie interweniuje Sobolewski

18′ Ładna akcja WARMII – Hołtyn – Popławski – Chyliński, ale Piotrka ubiegł bramkarz gospodarzy

18′ Róg (drugi) dla HETMANA i odbieramy piłkę po dośrodkowaniu

24′ Okazja WARMII i wybijają piłkę obrońcy

27′ Trzeci rzut rożny dla HETMANA, wybijamy piłkę po dośrodkowaniu

28′ Czwarty róg dla gospodarzy i znów zbieramy piłkę

30′ Sawicki przed szansą ale posłał piłkę ponad bramką

33′ GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOLdla WARMII! 0:1 Arkadiusz Bogdaniuk! Piękny strzał Bogdaniuka zza pola karnego i piłka trafia do bramki!

41′ Wirżyński strzela ponad naszą bramką

42′ GOL dla HETMANA. 1:1 Mateusz Sawicki. Szadłowski ograł naszą obronę, wyłożył piłkę jak na tacy dla Sawickiego a ten z bliska strzela gola na 1:1

45′ + 1′ Piąty róg dla HETMANA – po dośrodkowaniu bardzo groźny strzał Szadłowskiego obok naszej bramki

45′ + 2′ Koniec pierwszej połowy, remisujemy 1:1 w BIałymstoku

46′ Zaczyna HETMAN

47′ 6 rzut rożny dla HETMANA i po dośrodkowaniu bardzo groźnie po strzale Szadłowskiego

52′ Kwieciński za poturbowanego w pierwszej połowie Randzio

55′ Domurat strzela obok bramki

56′ Znów Szadłowski i Sobolewski odbija strzał!

60′ Rzut rożny dla WARMII – ładny strzał Popławskiego po dośrodkowaniu broni Makowski

62′ Sawicki z żółtą kartką

65′ Róg dla HETMANA – niedługo po dośrodkowaniu łapie piłkę Sobolewski

65′ GOL dla HETMANA. 2:1 Mateusz Sawicki. Mocny strzał Sawickiego ląduje w naszej bramce.  🙁

67′ Róg dla WARMII- wybija piłkę Makowski

68′ Kwieciński z żółtą kartką

73′ Mocny strzał Dawidziuka obok naszej bramki

75′ Mikucki za Popławskiego

77′ GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL dla WARMII! 2:2 Łukasz Domurat! Kapitalna akcja WARMII – Mikucki dokładnie dośrodkował na głowę Domurata a ten trafia do bramki!

78′ Róg dla HETMANA i przejmujemy piłkę po dośrodkowaniu

79′ Szansa dla WARMII ale nie opanował piłki Mikucki!

81′ Kolejny rzut rożny dla HETMANA i znów wybijamy piłkę

82′ I następny korner i to samo co przed chwilą

85′ Kapitalna okazja WARMII – Chyliński zagrał w polu karnym do Mikuckiego ale ten nie trafia w bramkę!

85′ Niebrzydowski za Bogdaniuka

90′ Trzy minuty dolicza sędzia

90′ + 2′ GOL dla HETMANA. 3:2 Karol Kuźma. Strzał Kuźmy, rykoszet i niestety tracimy gola w doliczonym czasie. 🙁

90′ + 3′ Koniec. Przegrywamy pierwszy mecz w rundzie wiosennej tracąc gola w doliczonym czasie gry…

08.05.2021 Białystok, Stadion Miejski przy ul. Słonecznej (boisko ze sztuczną nawierzchnią)

HETMAN Białystok – WARMIA Grajewo  3:2 (1:1)

Bramki: 0:1 Arkadiusz Bogdaniuk 33′, 1:1 Mateusz Sawicki 42′, 2:1 Mateusz Sawicki 65′, 2:2 Łukasz Domurat 77′, 3:2 Karol Kuźma 90′ + 2′

HETMAN: 22.Makowski – 7.Wirżyński (Kpt), 6.Chrzanowski, 15.Małaszewski, 14.Plotnikov, 13.Kharytonau, 8.Dawidziuk, 5.Rudkowski, 4.Kuźma, 11.Szadłowski, 3.Sawicki

REZERWA: 12.Jamiołkowski, 16.Karpowicz, 9.Mojsak, 19.Szkiłądź

TRENER: Mirosław Mojsiuszko

WARMIA:  1.Sobolewski –  5.Randzio (Kpt) (52′ 15.Kwieciński), 17.Arciszewski,  2.Koszczuk, 8.Bińczak – 6.Chyliński, 10.Popławski (75′ 4.Mikucki), 16.Chmielewski, 3.Domurat, 14.Hołtyn – 9.Bogdaniuk (85′ 11.Niebrzydowski)

REZERWA: 12.Święciński – 13.Kwieciński, 11.Niebrzydowski, 4.Mikucki

TRENER: Leszek Zawadzki

Sędzia: Paweł Mackiewicz (Podlaski ZPN)
Żółte kartki: Sawicki (HETMAN), Kwieciński (WARMIA)