HETMAN Białystok — KS WARMIA Grajewo

12 września, 2021 11:00 IV liga 2021/2022

Dzień dobry! Witamy z Białegostoku i zapraszamy na przedpołudniową relację z meczu HETMAN – WARMIA. Zaczynamy od 11:00.

W naszym zespole ciąg dalszy kłopotów kadrowych – w ostatniej chwili wypadli z kadry meczowej Sobolewski (uroczystość rodzinna) i Krupa (przeziębienie)

1′ Rozpoczyna WARMIA

1′ Pierwsza akcja WARMII – Kossyk do Wojno, ale Łukasz zgubił piłkę w polu karnym

1′ Mikucki strzela nad bramką

2′ Chmielewski do Mikuckiego, ale bramkarz był na miejscu

5′ Mocny strzał Śleszyńskiego nad bramką HETMANA

11′ Mikucki do Wojno i strzał głową ponad bramką

12′ Róg dla WARMII

13′ GOL dla HETMANA. 1:0 Jakub Gilewicz. Po dośrodkowaniu z rożnego szybka kontra gospodarzy i Gilewicz z bliska pokonał Święcińskiego.

18′ Piękny strzał Mikuckiego odbija Dzikiewicz a po chwili łapie piłkę po uderzeniu Kossyka

19′ W dobrej sytuacji był Wojno i mamy rzut rożny

20′ Bez korzyści po dośrodkowaniu

22′ Strzał Michałowskiego z rzutu wolnego z problemami broni Święciński

25′ Michałowski strzela z prawej strony nad naszą bramką

30′ Grelecki w akcji na naszą bramkę strzela ponad poprzeczką

31′ Róg dla WARMII

31′ Po dośrodkowaniu kolejny korner dla nas i za chwilę trzeci

32′ Następne dośrodkowanie, trochę zamieszania i w końcu przejmują piłkę gospodarze

36′ GOL dla WARMII! 1:1 Paweł Kossyk. Po akcji Śleszyńskiego piłka trafiła do Kossyka, który na linii pola karnego ograł obrońcę i strzałem w róg zdobył gola.

38′ Po dośrodkowaniu Domurata Wojno strzela nad poprzeczką

45′ Koniec pierwszej połowy. Póki co tylko remis. Daliśmy gospodarzom okazję do kontry i oni to wykorzystali a my nie mamy pomysłu na sforsowanie obrony HETMANA. Udało się to tylko raz.

46′ Rozpoczyna HETMAN

48′ Rzut rożny dla WARMII – po dośrodkowaniu Nikolaichuk strzela nad bramką

51′ GOL dla WARMII! 1:2 Dawid Kondratowicz! Indywidualna akcja Dawida, mocny strzał z pola karnego w róg bramki!

53′ Róg dla HETMANA – po dośrodkowaniu podkręconą piłkę z okienka bramki wybił Święciński

53′ Kolejny róg i odzyskujemy piłkę

60′ Bukowski za Greleckiego

63′ Hołtyn za Wójcickiego

70′ GOL dla WARMII! 1:3 Łukasz Wojno! Cudowne dośrodkowanie Kossyka z rzutu wolnego i świetny strzał głową Łukasza Wojno!

72′ Kossyk z rzutu wolnego i  świetnie broni Dzikiewicz

73′ GOL dla WARMII! 1:4 Łukasz Domurat! Łukasz Wojno ograł obrońcę i strzelił na bramkę, Dzikiewicz odbił piłkę, ale Domurat z bliska wpakował ją do bramki!

77′ Staniszewski za Mikuckiego

81′ GOL dla WARMII! 1:5 Paweł Kossyk. Świetny przerzut Nikolaichuka, strzelał głową Hołtyn, Dzikiewicz odbił piłkę a Kossyk z bliska wbił ją do siatki!

85′ Strzał Hołtyna broni Dzikiewicz

87′ Dośrodkowanie Nikolaichuka z lewej strony i Staniszewski trafia w poprzeczkę!

89′ Strzał Kossyka broni Dzikiewicz

90′ Okazja HETMANA i Bukowski strzela wysoko nad poprzeczką

90′ Koniec. Mieliśmy swoje problemy w tym meczu, ale ostatecznie wysoko wygrywamy z HETMANEM.

12.09.2021 Białystok, Stadion Miejski przy ul. Słonecznej (boisko ze sztuczną nawierzchnią)

HETMAN Białystok – WARMIA Grajewo 1:5 (1:1)

Bramki: 1:0 Jakub Gilewicz 13′, 1:1 Paweł Kossyk 36′, 1:2 Dawid Kondratowicz 51′, 1:3 Łukasz Wojno 70′, 1:4 Łukasz Domurat 73′, 1:5 Paweł Kossyk 81′

HETMAN:1.Dzikiewicz – 7.Karpowicz (Kpt), 10.Hładniuk, 17.Sosnowski, 19.Puciłowski, 6.Filimoniuk, 9.Mingielewicz, 14.Gilewicz 11.Michałowski (70′ 20.Gołębiowski), 8.Grelecki (60′ 15.Bukowski)

REZERWA:12.Piskorz – 20.Gołębiowski, 15.Bukowski

TRENER: Mirosław Mojsiuszko

WARMIA):  12.Święciński –  4.Mikucki (Kpt) (73′ 5.Staniszewski), 18.Edison, 3.Domurat (82′ 13.Kwieciński), 6.Śleszyński – 7.Kondratowicz, 8.Kossyk, 10.Nikolaichuk, 16.Chmielewski, 19.Wójcicki (63′ 11.Hołtyn) – 9.Wojno

REZERWA: 13.Kwieciński, 11.Hołtyn, 5.Staniszewski

TRENER: Leszek Zawadzki

Sędzia:Kamil Niewiński (Podlaski ZPN)
Żółte kartki: Gilewicz (HETMAN)