DĄB Dąbrowa Białostocka — KS WARMIA Grajewo

9 października, 2022 15:00 IV liga 2022/2023

Dzień dobry. Witamy z Dąbrowy Białostockiej, skąd od 15:00 będziemy relacjonować Państwu mecz WARMII z gospodarzami – zespołem DĘBU. Znane są już składy obu drużyn.

1′ Zaczęła WARMIA

4′ Akcja WARMII, strzał Dzierzgowskiego i rzut rożny dla nas

5′ Po dośrodkowaniu strzelał Kondratowicz, ale nieszczęśliwie trafił w Łukasza Wojno

7′ Kossyk sprytnie zagrywał do Wojno, ale zbyt mocno

10′ Rzut wolny dla WARMII i po chwili róg dla grajewian

11′ Po dośrodkowaniu strzał Mikuckiego broni Dunaj

11′ Okazja Wojno, ale nie opanował piłki nasz zawodnik

13′ Akcja gospodarzy i wysoko nad bramką strzela Mikołaj Markiewicz

15′ Trzeci róg dla WARMII

15′ Po chwili wybija piłkę Dunaj i czwarty rzut rożny dla nas

16′ Niedługo po dośrodkowaniu piękne podanie Śleszyńskiego i Wojno głową strzela gola, ale zdaniem sędziego był na spalonym

18′ Kossyk pięknie strzela z wolnego i Dunaj wybija na róg

18′ Po dośrodkowaniu świetny strzał głową Zaniewskiego i piłka o centymetry mija słupek!

19′ Śleszyński strzela ponad bramką

24′ Róg dla DĘBU

25′ Wybiliśmy piłkę

29′ Kossyk z wolnego, ale piłka mija bramkę

38′ Róg dla WARMII

38′ A Jeeezuuuusss Maria! Jak to nie wpadło?! Łukasz Wojno strzelał po dośrodkowaniu w ogromnym zamieszaniu w polu karnym gospodarzy, ale piłkę złapał Dunaj

40′ Akcja Dzierzgowskiego i łapie piłkę bramkarz DĘBU

40′ Chim strzela nad poprzeczką naszej bramki

45′ + 1′ Koniec pierwszej połowy. Przeważamy, ale nie potrafiliśmy zamienić przewagi na gole 🙁

46′ Zaczęli gospodarze – w ich zespole jedna zmiana, za Rychtarczyka wszedł Łokić

46′ Wolny dla WARMII z prawej strony boiska

47′ Wybili piłkę obrońcy

47′ Kontratak DĘBU – 4 na 1 ale zepsuł Bondziul

48′ Róg dla gospodarzy – nieudane dośrodkowanie i piłka poza boiskiem

50′ Kolejny rzut rożny dla DĘBU

51′ Po dośrodkowaniu Bondziula, zgrał piłkę Michał Kossyk a Dudziuk z bliska przestrzelił na nasze szczęście!

51′ Ładna akcja WARMII i Paweł Kossyk bardzo niecelnie!

59′ Znów było groźnie, ale Polak przerwał kontratak gospodarzy

62′ Dobre dośrodkowanie Kossyka z rzutu wolnego ale nie doszedł do piłki Wojno

63′ Kossyk był teraz bardzo bliski przejęcia piłki po błędzie Dunaja, ale bramkarz DĘBU naprawił swoją pomyłkę

65′ Nieudane dośrodkowanie Bondziula

65′ Nikolaichuk za Kondratowicza

66′ GOL dla DĘBU! 1:0 Piotr Bondziul. Akcja gospodarzy, dośrodkowanie z prawej strony, zgrał piłkę Dudziuk i Bondziul przy biernej postawie Tuzinowskiego strzela gola…

68′ Po strzale Nikolaichuka wybija na róg Dunaj

68′ Po dośrodkowaniu wybijają piłkę obrońcy

70′ Rozpadał się deszcz w Dąbrowie

71′ Znów było gorąco w naszym polu karnym

73′ Po strzale Michała Kossyka róg dla DĘBU

74′ Po dośrodkowaniu gospodarze reklamowali zagranie ręką Polaka ale sędzia puścił grę

75′ K.Markiewicz z żółtą kartką

78′ Rzut wolny dla WARMII blisko pola karnego gospodarzy

79′ Róg dla nas – po dośrodkowaniu wybili piłkę obrońcy

81′ Znów róg dla grajewian, bez korzyści po dośrodkowaniu

82′ Chmielewski za Dzierzgowskiego

83′ Okazja WARMII, ale po dośrodkowaniu Śleszyńskiego Kossyk strzela obok bramki

85′ Jeszcze jeden róg dla nas

86′ GOL dla WARMII! 1:1 Mateusz Tuzinowski. Świetne dośrodkowanie Mikuckiego i Tuzinowski głową wyrównuje.

88′ Mingielewicz za Mikuckiego

90′ + 1′ GOL dla DĘBU. 2:1 Piotr Bondziul. Akcja gospodarzy, fatalny błąd naszej obrony i pada gola dla gospodarzy.

90′ + 3′ Jeszcze okazja gospodarzy ale łapie piłkę Święciński

90′ + 3′ Koniec meczu. Sensacja w Dąbrowie Białostockiej. Wstydliwa dla nas… przegrywamy 1:2.

09.10.2022 Dąbrowa Białostocka, Stadion Miejski

DĄB Dąbrowa Białostocka – WARMIA Grajewo 2:1 (0:0)

Bramki: 1:0 Piotr Bondziul 66′, 1:1 Mateusz Tuzinowski 86′, 2:1 Piotr Bondziul 90′ + 1′

DĄB: 1.Dunaj – 2.Iwanowski, 3.Baranowski, 4.Rychtarczyk (46′ 14.Łokić), 5.M.Kossyk, 6.K.Markiewicz, 8.Chim, 10.Bondziul (Kpt),11.Mateusz Łabieniec,15.M.Markiewicz, 17.Dudziuk

REZERWA: 12.Kondrusiewicz -7.M.Sołowiej,14. Łokić, 16.Czokało, 18.Karłowicz, 19.Gulc, 20.Łukawski

TRENER: Jacek Markiewicz

WARMIA:  12.Święciński –  2.Polak (77′ 19.Wójcicki), 18.Edison, 15.Tuzinowski, 6.Śleszyński – 9.Kondratowicz (65′ 10.Nikolaichuk), 8.P.Kossyk, 20.Zaniewski, 4.Mikucki (88′ 3.Mingielewicz) – 7.Dzierzgowski (Kpt) (80′ 13.Chmielewski), 17.Ł.Wojno

REZERWA: 1.Sobolewski – 3.Mingielewicz, 29.P.Sobolewski, 19.Wójcicki, 11.Bukowski, 10.Nikolaichuk, 13.Chmielewski

TRENER: Paweł Sobolewski

Sędzia: Mariusz Chrzanowski (Podlaski ZPN)
Żółte kartki: M.Kossyk, K.Markiewicz, Mateusz Łabieniec (DĄB), Dzierzgowski (WARMIA)