SKUTECZNIE ZWYCIĘŻYĆ – ZAPOWIEDŹ MECZU Z KS ŚNIADOWO

 

Piłkarska sobota na naszym stadionie rozpocznie się już od godziny 10:00. W ramach obchodów stulecia naszego Klubu z okazji Dnia Dziecka rozegrana zostanie 8 edycja Turnieju Piłki Nożnej „ŁOŚ”, w którym wystąpi 10 drużyn z rocznika 2015. Podczas imprezy dla dzieci będą dostępne atrakcje takie jak: miasteczko „dmuchańców”, grill, lody, wata cukrowa, popcorn i różnego rodzaju zabawy. Osoby, które wezmą udział w tej imprezie i pojawią się z dziećmi na Stadionie Miejskim przed 14:00 będą mogły zostać na mecz WARMII bez konieczności zakupu biletu wstępu.

 

Po zakończeniu turnieju o godzinie 16:00 nasi piłkarze podejmą KS Śniadowo. To już 32 kolejka rozgrywek podlaskiej IV ligi. Do końca sezonu zostały tylko 3 mecze. Po spotkaniu z KS Śniadowo za tydzień 8 czerwca o godzinie 18:00 WARMIA zagra w Mońkach z PROMIENIEM a rozgrywki zakończymy meczem z KS Wasilków, który zostanie rozegrany w piątek 14 czerwca o 18:00 w Grajewie.
Zespół ze Śniadowa po 32 seriach spotkań zajmuje trzynaste miejsce w tabeli z dorobkiem 34 punktów. W środę KS na własnym boisku pokonał HETMANA Tykocin 5:3. Trenerem zespołu ze Śniadowa jest Dariusz Narolewski, którego starsi kibice WARMII pamiętają z gry w naszym Klubie pod koniec lat 90. Trzon drużyny stanowią byli piłkarze ŁKS Łomża z jej liderem i kapitanem zespołu Tomaszem Brzozowskim na czele.

 

Oto nasz bilans czwartoligowych gier z KS Śniadowo:

 

– 2018/2019

2:2 (w), 5:0 (d)

– 2022/2023

4:0 (d), 1:3 (w)

– 2023/2024

3:0 (w)

 

Razem 5 meczów, 3 wygrane WARMII, 1 remis i 1 zwycięstwo KS Śniadowo. Bilans bramkowy: 15-5 na korzyść grajewian.

 

W sobotę zabraknie w naszym zespole Rafała Kalinowskiego, który musi pauzować za czwartą kartkę w tym sezonie, otrzymaną w Krypnie. Na pewno nie zagra też Przemek Zarzecki w konsekwencji kary za czerwoną kartkę, którą zobaczył w meczu z KRYPNIANKĄ. Pozostali zawodnicy powinni być do dyspozycji trenera Kamila Randzio.

 

Zapraszamy wszystkich na nasz stadion!

 

Ceny biletów: 10 zł – bilet normalny i 6 zł – bilet ulgowy.
Kobiety, dzieci i młodzież do lat 15 – wstęp wolny.
Kasa biletowa będzie czynna w sobotę od godziny 15:00.