ZAPOWIEDŹ I TYPY 32 KOLEJKI IV LIGI PODLASKIEJ

 

Nie doszło do zmiany lidera i nie było jej nawet blisko. ŁKS rozgromił na wyjeździe 6:2 KS Michałowo i na trzy kolejki przed końcem ma 2 punkty przewagi nad TUREM. Punkty stracił KS Wasilków, a WARMIA przedłużyła swoją świetną serię w meczu z świetnie grającą na wyjazdach SPARTĄ. Zapraszam na zapowiedź i #IVligowepewniaczki 32 kolejki.

 

SOBOTNIE MECZE – 03.06.2023

 

SPARTA 1951 Szepietowo – PROMIEŃ Mońki – godz. 14.00

 

SPARTA poddenerwowana porażką w Grajewie do meczu z PROMIENIEM podejdzie podwójnie skoncentrowana. PROMIEŃ po dwóch porażkach z dołem tabeli „przywiózł” punkt z meczu z KS Wasilków, który rozgrywał w Mońkach, ale jako gość. SPARTA gra gorzej u siebie, a PROMIEŃ na wyjeździe. Ciężkie spotkanie do typowania, ale myślę, że SPARTA pokaże więcej.

 

Mój typ – 1

 

TUR Bielsk Podlaski – KRYPNIANKA Krypno – godz. 15.00

 

TUR zdecydowanie i wysoko wygrał w Siemiatyczach, a KRYPNIANKA od dwóch spotkań przekładała swoje mecze i ciężko stwierdzić w jakiej jest dyspozycji. Patrząc jednak na cały sezon i pozycje w tabeli, to gospodarze są dużo mocniejsi i powinni w sobotę zwyciężyć.

 

Mój typ – 1

 

KS Grabówka – DĄB Dąbrowa Białostocka – godz. 15.00

 

Dla Dąbrowy to jedna z ostatnich szans na złapanie jeszcze kontaktu z trzecią od końca CRESOVIĄ. Nie jest znany jeszcze układ spadkowiczów, ale jeśli przedostatnia drużyna będzie również żegnała się z IV ligą, to DĄB chcąc uniknąć tej sytuacji musi z KS zwyciężyć. Będzie o to niezwykle ciężko, ale ostatnie wyniki gospodarzy dają nadzieję dla gości z Dąbrowy.

 

Mój typ – X

 

RUCH Wysokie Mazowieckie – KS Michałowo – godz. 15.00

 

KS Michałowo poległo z ŁKS 1926, więc RUCH w meczu domowym nie będzie chciał być gorszy. Przewiduję tu sporo bramek i końcowy wynik korzystny dla gospodarzy. RUCH jeszcze wciąż z nadziejami na pierwsze miejsce.

 

Mój typ – 1

 

ŁKS 1926 Łomża – WISSA Szczuczyn – godz. 15.00

 

Najciekawsze moim zdaniem spotkanie tej serii. WISSA w słabszej formie pojedzie szukać punktów do Łomży. Punktów i nadziei na piąte miejsce w razie straty punktów przez KS Wasilków. ŁKS jednak od czterech spotkań pewnie zwycięża i goście ze Szczuczyna będą musieli zagrać na 110% aby myśleć chociażby o jednym oczku.

 

Mój typ – 1

 

ORZEŁ Kolno – CRESOVIA Siemiatycze – godz. 17.00

 

Dla CRESOVII mecz w Kolnie jest takim, jak dla DĘBU w Grabówce. Goście muszą zwyciężyć ze spadającym już ORŁEM, ale nie będzie to zadanie łatwe. Gospodarze to drużyna ambitna i mimo swoich słabości grająca zawsze do końca. Jedyna wysoka porażka jaka przytrafiła im się w tym sezonie, to 0:5 na wyjeździe w Łomży, więc u siebie z CRESOVIĄ z pewnością powalczą.

 

Mój typ – 1

 

NIEDZIELNE MECZE – 04.06.2023

 

KS Wasilków – WIGRY Suwałki – godz. 14.00

 

Drugie bardzo ciekawe spotkanie, a jedno z dwóch niedzielnych. KS Wasilków zagra z WIGRAMI Suwałki dla WIGIER to mecz na przedłużenie szans walki o 3 miejsce, a dla KS prawdopodobne utrzymanie pozycji piątej. Gospodarze po ciężkim tygodniu w gorszych nastrojach, ale na WIGRY ambicji nie zabraknie.

 

Mój typ – X

 

KS Śniadowo – WARMIA Grajewo – godz. 16.00

 

Już na koniec w Śniadowie ciekawy pojedynek KS z WARMIĄ. Gospodarze to rewelacja rundy wiosennej. W tabeli tylko za ten rok zajmują siódme miejsce i nie mają jeszcze porażki na własnym obiekcie! WARMIA z kolei pod wodzą Kamila Randzio na wyjeździe jeszcze nie przegrała i straciła zaledwie 2 bramki. Zapowiada się naprawdę świetne widowisko, ale widząc formę w jakiej są zawodnicy z Grajewa stawiam na gości.

Mój typ – 2

 

PRZEŁOŻONY MECZ 

 

CZARNI Czarna Białostocka – MOSP Białystok – 13.06 – godz. 18.00

 

Pełną ofertę bukmacherską na IV ligę podlaską znajdziecie na stronie naszego sponsora forBET, który dla rejestrujących się z kodem WARMIA przygotował specjalną promocję!

 

KLIKNIJ I ZAREJESTRUJ SIĘ Z KODEM WARMIA!

 

 

*podane kursy mogą ulec zmianie, aktualne kursy dostępne na iforbet.pl

 

Kolejne #IVligowepewniaczki już w piątek!