ZAPOWIEDŹ I TYPY 31 KOLEJKI IV LIGI PODLASKIEJ

 

WARMIA wygrywająca w derbach z WISSĄ, KS Śniadowo z KS Michałowo, Cresovia z KS Grabówka, Sparta w Wasilkowie czy CZARNI u siebie z PROMIENIEM. W weekend nie zabrakło zaskoczeń, a w końcowej fazie liga jeszcze bardziej przyśpiesza i w środę zostanie rozegrana kolejna seria. Najciekawiej powinno być w Michałowie i Grajewie. Zapraszam na zapowiedź i #IVligowepewniaczki 31 kolejki.

 

ŚRODOWE MECZE – 31.05.2023

 

CRESOVIA Siemiatycze – TUR Bielsk Podlaski – godz. 17.00

 

CRESOVIA po sensacyjnym i arcyważnym zwycięstwie z KS Grabówka, natomiast TUR podniósł się po porażce w Suwałkach i zwyciężył 3:2 z MOSP. Biorąc pod uwagę weekend mecz zapowiada się interesująco. Jeśli CRESOVIA zagra na poziomie z meczu piątkowego, ma spore szanse na sprawienie kolejnej niespodzianki. Atut własnego boiska również ma tu znaczenie, a TUROWI lekko w Siemiatyczach nie jest.

 

Mój typ – X

 

KS Michałowo – ŁKS 1926 Łomża – godz. 18.00

 

Gospodarze po fantastycznej serii przerwanej przez WARMIĘ polegli również w Śniadowie. Ambicjonalne spotkanie dla gospodarzy i bardzo ważne dla gości. Piłkarsko faworytem goście, ale to mecz w którym może wydarzyć się wszystko. Jeśli KS dobrze rozpocznie spotkanie to uważam, że trzy punkty mogą zostać w Michałowie. Ważnym aspektem będzie dostępność zawodników grających również poza zieloną murawą w kontekście formy KS.

 

Mój typ – 1

 

WARMIA Grajewo – SPARTA 1951 Szepietowo – godz. 18.00

 

WARMIA z tendencją zwyżkową formy i podbudowana wygraną nad sąsiadującą w tabeli WISSĄ podejmie najlepszą drużynę wyjazdową tego sezonu. Goście po słabszych dwóch spotkaniach wrócili do niezłej dyspozycji i zremisowali z WISSĄ oraz wygrali w Wasilkowie. Do Grajewa przyjadą z pewnością mocno zmobilizowani i zapowiada nam się tu bardzo dobre spotkanie. Zobaczymy kogo więcej sił kosztowało weekendowe granie.

 

Mój typ – X

 

KS Wasilków – PROMIEŃ Mońki – godz. 18.00

 

KS Wasilków po porażce ze SPARTĄ z pewnością zechce odegrać się na PROMIENIU, ale PROMIEŃ również ma co udowadniać. Zmiana trenera w Mońkach nie zadziałała od razu i porażka z ostatnim w tabeli ORŁEM musi boleć. PROMIEŃ w tym spotkaniu zagra u siebie, mimo formalnego gospodarza – KS. Faworytem jednak moim zdaniem Wasilków z kursem 1.35 w forBET.

 

Mój typ – 1

 

WISSA Szczuczyn – KS Śniadowo – godz. 18.00

 

Goście dzięki sensacyjnej wiośnie z drużyny walczącej o utrzymanie za moment mogą być ekipą z pierwszej dziesiątki w tabeli. Jeśli PROMIEŃ straci punkty z KS Wasilków, a Śniadowo zgarnie pełną pulę, to stanie się tak już w środę wieczorem. Słabszy okres WISSY i świetne cztery zwycięskie mecze gości sprawiają, że kurs 4.50 na gości wydaje się być znakomitą okazją.

 

Mój typ – 2

 

DĄB Dąbrowa Białostocka – RUCH Wysokie Mazowieckie – godz. 18.00

 

Faworytem bez dwóch zdań są goście, którzy po zwycięstwie w DĄBROWIE mogą nerwowo sprawdzać wyniki meczów w Michałowie i Siemiatyczach w kontekście dalszej walki o awans.

 

Mój typ – 2

 

MOSP Białystok – ORZEŁ Kolno – godz. 18.00

 

ORZEŁ z pewnością podbudowany pierwszym wyjazdowym zwycięstwem w tym sezonie. W Białystoku zdaja sobie sprawę, aby mecz potraktować poważnie i MOSP moim zdaniem zwycięży.

 

Mój typ – 1

 

WIGRY Suwałki – CZARNI Czarna Białostocka – godz. 18.30

 

Na koniec spotkanie w Suwałkach. Jeśli ŁKS lub TUR wygrają w tej kolejce, to WIGRY stracą matematyczne już i tak szanse na awans. Duże rozczarowanie wśród kibiców z Suwałk po tym sezonie, ale nie było prostym zadaniem zbudować drużynę kompletnie od zera. WIGRY do końca będą walczyły i w meczu z CZARNYMI, którzy odetchnęli delikatnie dzięki zwycięstwu z PROMIENIEM powinni zgarnąć pełną pulę.

 

Mój typ – 1

 

PRZEŁOŻONY MECZ 

 

KRYPNIANKA Krypno – KS Grabówka – 7.06 – godz. 18.00

 

Pełną ofertę bukmacherską na IV ligę podlaską znajdziecie na stronie naszego sponsora forBET, który dla rejestrujących się z kodem WARMIA przygotował specjalną promocję!

 

KLIKNIJ I ZAREJESTRUJ SIĘ Z KODEM WARMIA!

 

 

*podane kursy mogą ulec zmianie, aktualne kursy dostępne na iforbet.pl

 

Kolejne #IVligowepewniaczki już w piątek!