ZAPOWIEDŹ I TYPY 30 KOLEJKI IV LIGI PODLASKIEJ

 

Strata punktów przez WISSĘ w Szepietowie, rollercoaster w Michałowie czy zwycięstwo ORŁA w Mońkach. Jednym słowem działo się w 29 kolejce. Seria numer 30 rozpoczęła się w piątek również od sensacji. CRESOVIA pokonała na wyjeździe KS Grabówka 3:2. Zapowiada nam to ciekawe rozstrzygnięcia, a lokalne derby w Grajewie tylko dorzucą sporo emocji.  Zapraszam na zapowiedź i #IVligowepewniaczki 30 kolejki.

 

PIĄTKOWY MECZ – 26.05.2023

 

KS Grabówka 2:3 CRESOVIA Siemiatycze – godz. 19.00

 

Bardzo ważne i sensacyjne zwycięstwo CRESOVII po ostatnich problemach. Goście coraz bliżej utrzymania IV ligi dla Siemiatycz. Dziwny wynik dla gospodarzy z którego z pewnością trener Zalewski nie jest zadowolony.

 

SOBOTNIE MECZE – 27.05.2023

 

ŁKS 1926 Łomża – DĄB Dąbrowa Białostocka – godz. 15.00

 

ŁKS zdecydowanym faworytem z przedostatnim w tabeli DĘBEM. Kurs w forBET 1.10 mówi sam za siebie. Wysoki wynik w Łomży bardzo prawdopodobny.

 

Mój typ – 1

 

WARMIA Grajewo – WISSA Szczuczyn – godz. 16.00

 

Derby, które elektryzują cały powiat grajewski. WISSA w delikatnym dołku, ale na mecz z WARMIĄ z pewnością przygotują się w wyjątkowy sposób. Dużo walki i emocji na stadionie w Grajewie, a pojedynki derbowe lubią podział punktów.

 

Mój typ – X

 

TUR Bielsk Podlaski – MOSP Białystok – godz. 17.00

 

TUR po dotkliwej porażce w Suwałkach z pewnością poszuka rehabilitacji przed własną widownią. MOSP na wyjazdach zdecydowanie słabiej wygląda niż w meczach domowych. Gospodarze mają wszystkie atuty po swojej stronie.

 

Mój typ – 1

 

ORZEŁ Kolno – WIGRY Suwałki – godz. 17.00

 

ORZEŁ po sensacyjnym pierwszym zwycięstwie wyjazdowym w sezonie podejmie WIGRY. Goście z Suwałk jeszcze ze złudną matematyczną szansą na awans. Spotkanie w którym muszą potwierdzić dobrą formę i wysoko zwyciężyć.

 

Mój typ – 2

 

CZARNI Czarna Białostocka – PROMIEŃ Mońki – godz. 17.00

 

Niespodziewana zmiana trenera w Mońkach po porażce z ORŁEM i ostatniej słabszej formie. CZARNI rozbici w Wasilkowie, ale mecz u siebie to szansa na punkty. Gospodarze nieźle wyglądają na swoim terenie i z pewnością będą chcieli wykorzystać zawirowania w PROMIENIU aby zapunktować.

 

Mój typ – 1

 

KS Wasilków – SPARTA 1951 Szepietowo – godz. 17.00

 

Rozpędzeni gospodarze grający trzeci mecz z rzędu u siebie postawią SPARCIE wysoko poprzeczkę. Goście o zwycięstwo będą mieli bardzo ciężko i remis na pewno byłby brany w ciemno w Szepietowie. KS jednak to drużyna bardziej doświadczona i 3 punkty powinny zostać w Wasilkowie.

 

Mój typ – 1

 

NIEDZIELNY MECZ – 28.05.2023

 

KS Śniadowo – KS Michałowo – godz. 17.00

 

Goście po fantastycznej serii zwycięstw w końcu musieli uznać wyższość rywali i ulegli 2:3 WARMII. KS Śniadowo po trzech wygranych z pewnością poszukają ponownie szansy na pełną pulę. Ciekawe spotkanie kończące 30 kolejkę w niedzielę w Śniadowie.

 

Mój typ – X

 

PRZEŁOŻONY MECZ 

 

RUCH Wysokie Mazowieckie – KRYPNIANKA Krypno – 14.06 – godz. 18.00

 

Pełną ofertę bukmacherską na IV ligę podlaską znajdziecie na stronie naszego sponsora forBET, który dla rejestrujących się z kodem WARMIA przygotował specjalną promocję!

 

KLIKNIJ I ZAREJESTRUJ SIĘ Z KODEM WARMIA!

 

 

*podane kursy mogą ulec zmianie, aktualne kursy dostępne na iforbet.pl

 

Kolejne #IVligowepewniaczki już we wtorek!