ZAPOWIEDŹ I TYPY 28 KOLEJKI IV LIGI PODLASKIEJ

 

Jest nowy lider w IV lidze. Pierwsze miejsce przejął TUR Bielsk Podlaski, który wykorzystał straty punktów przez ŁKS i RUCH. W ubiegły weekend miała miejsce rzadko spotykana sytuacja, kiedy dwóch głównych kandydatów do awansu nie wygrało meczu w jednej kolejce. W rozpoczynającej się serii najciekawsze spotkania moim zdaniem odbędą się w Grabówce i Szczuczynie. Zapraszam na zapowiedź i #IVligowepewniaczki 28 kolejki.

 

SOBOTNIE MECZE – 13.05.2023

 

MOSP Białystok – RUCH Wysokie Mazowieckie – godz. 15.00

 

Sobotnie granie zaczniemy w Białymstoku od meczu MOSP Z RUCHEM. Zdecydowanym faworytem przedmeczowym moim zdaniem są goście, ale młoda drużyna gospodarzy przed tygodniem pokazała jak można powalczyć z teoretycznie lepszą drużyną. Urwali punkty ŁKS i skomplikowali mocno plany związane z awansem. Stawiam na RUCH, ale MOSP nie jest bez szans.

 

Mój typ – 2

 

ŁKS 1926 Łomża – CRESOVIA Siemiatycze – godz. 15.00

 

Poddenerwowany ŁKS rozbije drużynę gości. CRESOVIA cały czas z problemami i oby zebrali skład na wyjazd do Łomży.

 

Mój typ – 1

 

WISSA Szczuczyn – KS Michałowo – godz. 15.30

 

Pierwsze z bardzo ciekawych spotkań. KRYPNIANKA udowodniła, że w Szczuczynie można powalczyć o zdobycz punktową. KS Michałowo to drużyna jeszcze lepsza i WISSĘ czeka ciężkie zadanie. Jeśli nie złapali dołka formy, powinni spokojnie wygrać.

 

Mój typ – 1

 

TUR Bielsk Podlaski – PROMIEŃ Mońki – godz. 16.00

 

Wygląda na delikatny kryzys w szeregach PROMIENIA, a wywieziony punkt z meczu z RUCHEM to jednorazowy pozytywny wybryk. PROMIEŃ przegrał ostatnio kilka meczów i spadł w tabeli na 10 miejsce. TUR podbudowany liderowaniem nie odpuści takiego meczu.

 

Mój typ – 1

 

WARMIA Grajewo – DĄB Dąbrowa Białostocka – godz. 17.00

 

Kiedy jeśli nie w meczu z przedostatnim w tabeli DĘBEM. WARMIA spotkanie musi zwyciężyć i musi to zrobić zdecydowanie. W tym sezonie nie ma już miejsca na wpadki. Gospodarze pokażą wyższość nad drużyną DĘBU.

 

Mój typ – 1

 

KS Grabówka – WIGRY Suwałki – godz. 17.00

 

Drugie najlepiej zapowiadające się dla kibiców spotkanie. KS łapiący powoli formę i zgranie kontra WIGRY, które spotkaniem z RUCHEM przedłużyły nadzieje na walkę o awans do końca. Dla WIGRY każde spotkanie do końca musi być zwycięskie. Zadanie ułatwić suwalczanom może fakt, że Grabówka w tygodniu rozegrała 120 minut + rzuty karne w pucharze.

 

Mój typ – 2

 

NIEDZIELNE MECZE – 14.05.2023

 

SPARTA 1951 Szepietowo – CZARNI Czarna Białostocka – godz. 13.00

 

CZARNI pewnie zwyciężyli w meczu w ORŁEM, a SPARTA wysoko przegrała w Michałowie. Ciężko gospodarzom o stabilizację formy w związku z tym przeczuwam remis w spotkaniu obu ekip.

 

Mój typ – X

 

KS Wasilków – ORZEŁ Kolno – godz. 15.00

 

Faworyt meczu może być tylko jeden. Pewne zwycięstwo gospodarzy. ORZEŁ pogodzony ze spadkiem z ligi.

 

Mój typ – 1

 

KS Śniadowo – KRYPNIANKA Krypno – godz. 17.00

 

Ciekawe i ciężkie spotkanie do wytypowania, ale wierzę w wiosenną moc KS Śniadowo w meczach domowych. Mecz sąsiadów w tabeli z taką samą liczbą punktów. Zarówno dla gospodarzy jak i gości to szansa na zmianę pozycji nawet o 3 w górę.

 

Mój typ – 1

 

Pełną ofertę bukmacherską na IV ligę podlaską znajdziecie na stronie naszego sponsora forBET, który dla rejestrujących się z kodem WARMIA przygotował specjalną promocję!

 

KLIKNIJ I ZAREJESTRUJ SIĘ Z KODEM WARMIA!

 

 

*podane kursy mogą ulec zmianie, aktualne kursy dostępne na iforbet.pl

 

Kolejne #IVligowepewniaczki już za tydzień!