ZAPOWIEDŹ I TYPY 26 KOLEJKI IV LIGI PODLASKIEJ

 

WARMIA rozbijająca rywala 5:0 na wyjeździe czy takiej samej wielkości porażka przez PROMIEŃ w meczu domowym z ŁKS były największymi zaskoczeniami przedmajówkowego weekendu. W Święto Konstytucji 3 Maja zostanie rozegrana praktycznie cała kolejka. Zapraszam na zapowiedź i #IVligowepewniaczki 26 kolejki.

 

ŚRODOWE MECZE – 03.05.2023

 

TUR Bielsk Podlaski – CZARNI Czarna Białostocka – godz. 11.00

 

Gospodarze zdecydowanym faworytem spotkania i bez większych problemów powinni poradzić sobie z niżej notowanym zespołem gości. Jak już wspomniałem przy ostatniej zapowiedzi- TUR moim zdaniem włączył się mocno do walki o awans i mogą pięknie uczcić swoje tegoroczne stulecie.

 

Mój typ – 1

 

RUCH Wysokie Mazowieckie – PROMIEŃ Mońki – godz. 14.00

 

W weekend RUCH zgubił punkty w Wasilkowie, a PROMIEŃ został rozbity przez ŁKS aż 0:5. Jedni i drudzy z pewnością poszukają rehabilitacji i determinacji w walce o punkty nie powinno tu zabraknąć. Patrząc jednak na formę PROMIENIA w meczach wyjazdowych, to RUCH jest notowany dużo wyżej i powinien zwyciężyć.

 

Mój typ – 1

 

KS Michałowo – DĄB Dąbrowa Białostocka – godz. 16.00

 

KS od trzech spotkań zwycięski i jeśli długi weekend przez zawodników gospodarzy nie był wyjątkowo „ciężki”, to zwycięstwo w meczu z DĘBEM powinno przyjść bez większych problemów. Goście w meczach wyjazdowych z zaledwie trzema remisami, bez zwycięstwa do tej pory…

 

Mój typ – 1

 

KS Grabówka – KS Wasilków – godz. 17.00

 

KS Wasilków po dwóch remisach z faworytami do awansu – RUCHEM i ŁKS jedzie na spotkanie do Grabówki w dobrych nastrojach. Gospodarze po dwóch ważnych zwycięstwach również podbudowani, co może gwarantować tylko bardzo ciekawe spotkanie. Faworytem w forBET goście z kursem 1.80, ale moim zdaniem w tym spotkaniu może paść każdy wynik. Bardzo ciężki mecz do typowania. Zaufam ekspertom wystawiającym kursy od naszego partnera 🙂

 

Mój typ – 2

 

WISSA Szczuczyn – KRYPNIANKA Krypno – godz. 17.00

 

Goście notują wyniki moim zdaniem poniżej oczekiwań i 13 miejsce w tabeli z pewnością nikogo nie zadowala. W Szczuczynie o punkty będzie bardzo ciężko. WISSA po wysokiej porażce w Suwałkach szybko się otrząsnęła i u siebie nie powinna mieć problemów w pokonaniu gości z Krypna.

 

Mój typ – 1

 

WARMIA Grajewo – CRESOVIA Siemiatycze – godz. 18.00

 

CRESOVIA to najsłabsza wyjazdowa drużyna w tym sezonie. Zaledwie jeden remis i aż 11 porażek. Daleki wyjazd dla gości, ale w majówkę trener Moczulski powinien mieć dostępną całą kadrę. WARMIA osłabiona, natomiast po wysokim zwycięstwie z MOSP być może natchniona do kolejnego zwycięstwa. Ciekawe spotkanie, z dużym ciężarem szczególnie dla gospodarzy.

 

Mój typ – 1

 

ŁKS 1926 Łomża – WIGRY Suwałki – godz. 18.00

 

Absolutny hit tej kolejki. Spotkanie na które bardzo mocno mobilizują się kibice gospodarzy. Faworytem w forBET jest właśnie ŁKS, ale moim zdaniem WIGRY mają bardzo dużo argumentów po swojej stronie. Gościom z pewnością kibicuje dziś RUCH i TUR. Szczególnie mocno kciuki będą trzymane w Bielsku, gdzie TUR może po tej kolejce wskoczyć na pozycję lidera. Prawdopodobnie najlepszy piłkarsko i z pewnością kibicowsko mecz tej serii. Moim zdaniem zakończy się podziałem punktów.

 

Mój typ – X

 

CZWARTKOWY MECZ – 04.05.2023

 

SPARTA 1951 Szepietowo – ORZEŁ Kolno – godz. 17.30

 

Rozgrywany w Kolnie mecz, w którym gospodarzem będzie SPARTA. Dla szepietowian to sprytny zabieg. Są najlepszą wyjazdową drużyną ligi, a w ten sposób mecz z ORŁEM, mimo że formalnie będą gospodarzem, rozegrają również na wyjeździe. Faworytem więc goście, którzy będą gospodarzami. 🙂

 

Mój typ – 1

 

PRZEŁOŻONY MECZ  – 10.05

 

KS Śniadowo – MOSP Białystok – godz. 18.00

 

KS w meczu domowym zdecydowanie będzie faworytem. Pokazali już w tej rundzie kilkukrotnie, że potrafią namieszać. MOSP z kolei na wyjazdach radzi sobie bardzo przeciętnie.

 

Mój typ – 1

 

Pełną ofertę bukmacherską na IV ligę podlaską znajdziecie na stronie naszego sponsora forBET, który dla rejestrujących się z kodem: WARMIA przygotował specjalną promocję!

 

KLIKNIJ I ZAREJESTRUJ SIĘ Z KODEM WARMIA!

 

 

*podane kursy mogą ulec zmianie, aktualne kursy dostępne na iforbet.pl

 

Kolejne #IVligowepewniaczki już w piątek!