ZAPOWIEDŹ I TYPY 25 KOLEJKI IV LIGI PODLASKIEJ

 

Zgubione punkty przez ŁKS 1926 w meczu z KS Wasilków i starcie WARMII z WIGRAMI, w którym było wszystko na co zasługują kibice odwiedzający IV ligowe stadiony. Tyle o kolejce 24. W nadchodzącej ciekawie powinno być w Mońkach, Wasilkowie czy Czarne Białostockiej, gdzie CZARNI podejmą KS Grabówka w meczu o tzw. „sześć” punktów. Zapraszam na zapowiedź i #IVligowepewniaczki 25 kolejki.

 

PIĄTKOWE MECZE – 28.04.2023

 

DĄB Dąbrowa 0-0 SPARTA 1951 Szepietowo – godz. 17.15

 

Cenny punkt gospodarzy w starciu z wyżej notowaną SPARTĄ. DĄB punktuje szczególnie w meczach u siebie i powinien utrzymać IV ligowy byt.

 

PROMIEŃ Mońki 0-5 ŁKS 1926 Łomża – godz. 17.40

 

ŁKS rozbił na wyjeździe PROMIEŃ. Dla gospodarzy to trzecia porażka z rzędu i poważny alarm dla trenera Szklarzewskiego. ŁKS z kolei może odżyć po tak pewnym zwycięstwie.

 

WIGRY Suwałki 2-0 KS Śniadowo – godz. 18.00

 

WIGRY zrobiły co do nich należało. Pewne zwycięstwo 2:0 u siebie z niżej notowanym rywalem. Goście apetyty mieli z pewnością na sprawienie niespodzianki, bo pokazali już w tym sezonie, że potrafią.

 

SOBOTNIE MECZE – 29.04.2023

 

CRESOVIA Siemiatycze – WISSA Szczuczyn – godz. 12.00

 

Bardzo dobry kurs do złapania u naszego partnera forBET – 1.5 na WISSĘ. Goście są faworytem i pomimo kilku niespodzianek ze strony CRESOVII w roli gospodarza, to w tym spotkaniu trzy punkty wrócą do Szczuczyna.

 

Mój typ – 2

 

MOSP Białystok – WARMIA Grajewo – godz. 13.00

 

Demony wróciły w szeregi WARMII, po udanych spotkaniach z dużym zaangażowaniem, przytrafił się środowy zaległy mecz z KS Grabówka. WARMIA zagrała fatalnie i nic nie usprawiedliwia porażki 0:4 u siebie z walczącą o utrzymanie drużyną spod Białegostoku. W sobotę na trudnym terenie bardzo zgranej drużyny MOSP będzie ciężko o zdobycz punktową. W forBET, również gospodarze faworytem. Na WARMIĘ, aż 2.80.

 

Mój typ – 1

 

KRYPNIANKA Krypno – KS Michałowo – godz. 14.00

 

KRYPNIANKA z zaledwie jednym zwycięstwem wiosną. W meczu z CRESOVIĄ u siebie. Pokazali jednak, że jeśli cała drużyna jest skupiona i zaangażowana, to potrafią urwać punkty WIGROM czy KS Wasilków. W sobotnim meczu gdzie przeciwnikiem będzie KS Michałowo faworytów widzę w gościach. Goście walczą o pierwszą dziesiątkę i będą bardziej zdeterminowani w walce o trzy punkty.

 

Mój typ – 2

 

KS Wasilków – RUCH Wysokie Mazowieckie – godz. 15.00

 

KS podejmuje lidera tabeli – RUCH Wysokie Mazowieckie. RUCH gra bardzo dobrze i może śmiało myśleć o walce do końca o awans, ale w meczu z KS będzie miał wyjątkowo ciężko. Gospodarze tego spotkania to drużyna bardzo dobrze zorganizowana i upatruję tu możliwej niespodzianki.

 

Mój typ – X

 

CZARNI Czarna Białostocka – KS Grabówka – godz. 16.00

 

Jak powiedział trener gości – Wojciech Zalewski po spotkaniu w Grajewie „Dla nas ten mecz jest o sześć punktów”. W kontekście spokoju i utrzymania w dole jest jeszcze ścisk i ten mecz może „wystrzelić” KS na spokojniejszą pozycję przed końcówką sezonu. Gospodarze w meczach u siebie są szczególnie groźni, ale KS swoim doświadczeniem i coraz lepszym zgraniem powinien zgarnąć trzy oczka.

 

Mój typ – 2

 

ORZEŁ Kolno – TUR Bielsk Podlaski – godz. 17.00

 

ORZEŁ w ostatnim meczu po pechowej porażce z 90 minuty 0:1 w meczu z KS Grabówka swoich szans poszuka w meczu z bardzo mocnym TUREM. Poszuka, ale niestety dla kibiców gospodarzy moim zdaniem nie znajdzie. Drużyna z Bielska to w moim odczuciu cichy kandydat do awansu w tym sezonie. Punktują naprawdę znakomicie.

 

Mój typ – 2

 

Pełną ofertę bukmacherską na IV ligę podlaską znajdziecie na stronie naszego sponsora forBET, który dla rejestrujących się z kodem: WARMIA przygotował specjalną promocję!

 

ZAREJESTRUJ SIĘ Z KODEM WARMIA!

 

 

*podane kursy mogą ulec zmianie, aktualne kursy dostępne na iforbet.pl

 

Kolejne #IVligowepewniaczki już w „majówkową” środę!