ZAPOWIEDŹ I TYPY 23 KOLEJKI IV LIGI PODLASKIEJ

 

W tygodniu było bardzo ciekawie. Najpierw nastąpiła zmiana lidera po rozbiciu WARMII przez RUCH, a następnie bez żadnego spotkania ponowne wskoczenie na pierwsze miejsce ŁKS 1926. Wszystko przez walkower jaki otrzymał TUR właśnie za ubiegłotygodniowy mecz z RUCHEM. W rozpoczynający się weekend najciekawiej będzie w Suwałkach, gdzie WIGRY podejmą WISSĘ. Zapraszam na zapowiedź i #IVligowepewniaczki meczów 23 kolejki.

 

SOBOTNIE MECZE – 15.04.2023

 

TUR Bielsk Podlaski – KS Grabówka – godz. 12.00

 

TUR po wysokiej porażce w Wysokiem Mazowieckiem dostał prezent w postaci trzech punktów za to spotkanie. Morale drużyny Pawła Bierżyna z pewnością poszło do góry i w meczu gdzie będą gospodarzem powinni spokojnie dać radę KS Grabówce. Goście jednak w ostatnim czasie pokazują, że powoli zaczynają spełniać oczekiwania sprzed startu rundy, najpierw powalczyli z RUCHEM, a w ubiegły weekend w końcu wygrali ze SPARTĄ 1951. Do tego dochodzi jeszcze zwycięstwo w meczu pucharowym w Siemiatyczach. Grabówka jeszcze kilku faworytom napsuje krwi.

 

Mój typ – 1

 

CRESOVIA Siemiatycze – DĄB Dąbrowa Białostocka – godz. 12.00

 

Spotkanie za 6 punktów dla obu ekip. Gospodarze po fantastycznym początku cieniują. W meczu u siebie jednak z bezpośrednim konkurentem do walki o utrzymanie powinni zgarnąć pełną pulę. Kurs 2.00 na CRESOVIĘ w forBET zachęca.

 

Mój typ – 1

 

MOSP Białystok – KS Michałowo – godz. 13.00

 

Ważny mecz dla MOSP dzięki któremu mają jeszcze szansę na włączenie się do walki o pierwszą dziesiątkę w tabeli. Goście z kolei będą chcieli zmniejszyć stratę do WARMII i zbliżyć się na jeden punkt. Ciekawe spotkanie, gdzie faworytem są goście, ale moim zdaniem remis w tym meczu bardzo realny. forBET wycenia podział punktów na 4.20.

 

Mój typ – X

 

CZARNI Czarna Białostocka – ŁKS 1926 Łomża – godz. 15.00

 

CZARNI u siebie są zdolni do niespodzianek, ale raczej nie w tym spotkaniu. ŁKS może inaczej wyobrażał sobie początek rundy wiosennej, ale walkower RUCHU uratował ich na pozycji lidera. Jeśli coś mogło poprawić nastroje i tknąć dodatkową nadzieję na spełnienie marzenia o awansie, to był ten moment. ŁKS powinien spokojnie zwyciężyć w meczu w Czarnej Białostockiej.

 

Mój typ – 2

 

ORZEŁ Kolno – RUCH Wysokie Mazowieckie – godz. 16.00

 

O tym meczu ciężko powiedzieć coś innego niż RUCH zwycięży. Goście są „w gazie” i ostatni w tabeli ORZEŁ nie będzie w stanie im się postawić.

 

Mój typ – 2

 

WIGRY Suwałki – WISSA Szczuczyn – godz. 17.00

 

Najciekawsze spotkanie kolejki, kiedy do Suwałk przyjedzie WISSA.  Obie ekipy z dużym niedosytem po ostatniej kolejce. WIGRY przegrały z KS Michałowo, a WISSIE punkt urwał PROMIEŃ. Dla gości to okazja na wskoczenie nawet na czwarte miejsce w tabeli. WIGRY tracąc punkty w tym meczu mogą zapomnieć o awansie. Zmiana trenera w Suwałkach zapowiada jeszcze chęć walki, ale goście postawią ciężkie warunki.

 

Mój typ – X

 

NIEDZIELNE MECZE – 16.04.2023

 

KRYPNIANKA Krypno – SPARTA 1951 Szepietowo – godz. 14.00

 

KRYPNIANKA u siebie potrafiła urwać już punkty WIGROM na wiosnę, więc nie przestraszy się i gości z Szepietowa. Drużyna prowadzona przez Łukasza Kropiewnickiego u siebie powinna powalczyć i uważam, że trzy punkty nie wyjadą z Krypna. Remis ze wskazaniem na gospodarzy.

 

Mój typ – X

 

PROMIEŃ Mońki – WARMIA Grajewo – godz. 15.00

 

PROMIEŃ do tej pory przegrał tylko sensacyjnie w pierwszym wiosennym spotkaniu w Siemiatyczach. Od tamtej pory cztery spotkania bez goryczy porażki. WARMIA w takim kryzysie nie była od lat. Nie jestem w stanie przypomnieć sobie tak przybitej, nieskutecznej drużyny bez wiary w korzystny wynik. W Mońkach o poprawę tego stanu będzie bardzo ciężko i jeśli nie wydarzy się cud to gospodarze stawiani w roli faworyta po kursie 1.85 zgarną trzy punkty.

 

Mój typ – 1

 

KS Wasilków – KS Śniadowo – godz. 15.00

 

KS Śniadowo na wiosnę jeszcze bez porażki. Niespodziewanie dobry start i wydaje się bezpieczne już utrzymanie w lidze. Gospodarze ze swoimi problemami, ale myślę, że w niedzielnym meczu kończącym kolejkę zwyciężą pewnie i pozostaną w czołówce. Gości stać jednak na kolejny zaskakujący wynik.

 

Mój typ – 1

 

Pełną ofertę bukmacherską na IV ligę podlaską znajdziecie na stronie naszego sponsora forBET, który dla rejestrujących się z kodem: WARMIA przygotował specjalną promocję!

 

ZAREJESTRUJ SIĘ Z KODEM WARMIA!

 

 

 

*podane kursy mogą ulec zmianie, aktualne kursy dostępne na iforbet.pl

 

Kolejne #IVligowepewniaczki już za tydzień!