ZAPOWIEDŹ I TYPY 17 KOLEJKI IV LIGI PODLASKIEJ

 

Rozbicie WISSY przez RUCH aż 5:1 oraz zwycięstwo 3:0 KS Śniadowo w Szepietowie to najbardziej zaskakujące wyniki 16 serii gier. W rozpoczynającej się kolejce już wiemy, że nie odbędą się mecze w Siemiatyczach i Michałowie. Najciekawiej powinno być w Grajewie i Suwałkach, ale prognozy nie są optymistyczne i prawdopodobnie na tych dwóch meczach liczba odwołanych spotkań się nie skończy. Zapraszam na zapowiedź i #IVligowepewniaczki tych jeszcze zaplanowanych meczów 17 kolejki.

 

SOBOTNIE MECZE – 19.11.2022

 

WISSA Szczuczyn – KS Grabówka – godz. 12.00

Mecz został odwołany już po przyjeździe gości z Grabówki.

 

W pierwszym spotkaniu WISSA podejmie KS Grabówka. Goście po trzech kolejnych porażkach w których mogli spokojnie zakładać zdobycie minimum sześciu oczek. Delikatny kryzys, ale niepokój powinien być również u gospodarzy. Porażka 1:5 nie buduje dobrej atmosfery w drużynie. Sprawdzian czy WISSA potrafi szybko się podnieść.

 

Mój typ – 1

 

KS Śniadowo – ŁKS 1926 Łomża – godz. 12.00

 

Beniaminek podejmie lidera. ŁKS rozpędzony nie zatrzymuje się na kolejnych przeciwnikach. KS odetchnął po sensacyjnym zwycięstwie w Szepietowie i nie okupuje ostatniego miejsca w tabeli. Zdecydowanym faworytem goście, ale mecz to „lokalne derby”, więc szanse na niespodziankę całkiem spore. Goście w takim meczu mogą udowodnić jednak, że III liga to nie tylko puste słowa.

 

Mój typ – 2

 

KRYPNIANKA Krypno – CZARNI Czarna Białostocka – godz. 13.00

 

Mecz został odwołany.

 

Ciekawe spotkanie w dolnej połowie tabeli. KRYPNIANKA od trzech spotkań bez porażki kontra CZARNI, którzy wygrali arcyważny mecz z CRESOVIĄ 4:3 po szalonym spotkaniu. W lepszym położeniu gospodarze, ale goście nie powinni być na straconej pozycji. CZARNYCH stać na wywiezienie przynajmniej punktu z Krypna.

 

Mój typ – X

 

WARMIA Grajewo – RUCH Wysokie Mazowieckie – godz. 13.00

 

Mecz został odwołany.

 

Rozbijana na wyjazdach WARMIA podejmie u siebie wicelidera. RUCH na wyjazdach nie radzi sobie tak dobrze jak w meczach domowych i tu widzę przewagę WARMII. Niestety liczne kontuzje i pauzy za kartki nie nastrajają na dobry wynik w Grajewie. WARMIA jeszcze bez remisu w roli gospodarza, RUCH z kolei jako goście. O ile mecz się odbędzie (o czym zdecyduje sędzia tuż przed meczem), to może zakończyć się podziałem.

 

Mój typ – X

 

WIGRY Suwałki – SPARTA 1951 Szepietowo – godz. 13.00

 

Nie tak wyobrażano sobie ten sezon w Suwałkach. Strata do lidera nie jest duża, ale piąte miejsce zdecydowanie nie zadowala suwalskiej publiczności. Zbyt dużo wpadek punktowych i WIGRY nie są faworytem do awansu. SPARTA dużo lepiej punktuje na wyjazdach, a w Suwałkach boisko powinno być przygotowane najlepiej ze wszystkich podlaskich. Ciężkie spotkanie dla gospodarzy, a dla gości szansa na sprawienie niespodzianki i zwycięstwo na tym pięknym obiekcie.

 

Mój typ – 2

 

NIEDZIELNE MECZE – 20.11.2022

 

DĄB Dąbrowa Białostocka – ORZEŁ Kolno – godz. 13.00

 

Mecz został odwołany.

 

Obie drużyny w ciężkim położeniu przed wiosną. Fakt, że ORZEŁ zdobył na wyjeździe zaledwie punkt będzie w tym meczu kluczowy. DĄB musi zwyciężyć i powinien sprostać zadaniu.

 

Mój typ – 1

 

MOSP Białystok – PROMIEŃ Mońki – godz. 15.45

 

Przełożone spotkanie z godziny 12:00. Zaplanowane na sztucznym boisku, więc powinno dojść do skutku. PROMIEŃ na wyjazdach gra gorzej niż u siebie, natomiast MOSP potrafi wykorzystać atut własnego boiska, ale gra generalnie bardzo nierówno. Trzecie domowe spotkanie jednak może być przewagą nad PROMIENIEM, który z kolei od czterech meczów nie grał na wyjeździe.

 

Mój typ – X

 

ODWOŁANE MECZE

 

CRESOVIA Siemiatycze – KS Wasilków

 

 

KS Michałowo – TUR Bielsk Podlaski

 

Pełną ofertę bukmacherską na IV ligę podlaską znajdziecie na stronie naszego sponsora forBET, który dla rejestrujących się z kodem: WARMIA przygotował specjalną promocję!

 

ZAREJESTRUJ SIĘ Z KODEM WARMIA!

 

*podane kursy mogą ulec zmianie, aktualne kursy dostępne na iforbet.pl

 

Kolejne #IVligowepewniaczki dopiero na wiosnę! Udanej zimy!