ZAPRASZAMY NA MECZ Z KS ŚNIADOWO

 

Rozgrywki podlaskiej IV ligi w rundzie jesiennej są już na finiszu. Do ich końca zostały zaledwie trzy serie spotkań. W najbliższą sobotę 5 listopada piłkarze WARMII Grajewo zagrają przed własną publicznością z beniaminkiem – zespołem KS Śniadowo.

 

Zespół naszych rywali po czternastu kolejkach zajmuje 15 miejsce w tabeli i zdobył dotąd 9 punktów. W miniony weekend drużyna trenera Dariusza Narolewskiego (w latach 90-tych zawodnika m.in. WARMII) przegrała u siebie z WISSĄ Szczuczyn 0:3.

 

W rozgrywkach ligowych spotkaliśmy się z zespołem ze Śniadowa dwukrotnie. W sezonie 2018/2019 zremisowaliśmy w rundzie jesiennej 2:2 w meczu wyjazdowym i wygraliśmy wiosną 5:0 w Grajewie. To był jedyny dotąd sezon IV ligi, w którym graliśmy z KS Śniadowo. Dla powstałego w 2003 roku klubu obecny sezon jest piątym na czwartoligowym poziomie. W zespole ze Śniadowa gra kilku zawodników znanych z gry w ŁKS 1926 Łomża, takich jak Tomasz Brzozowski, Karol Choiński czy Filip Cudakiewicz. W siedmiu dotąd rozegranych meczach wyjazdowych zespół trenera Narolewskiego wygrał tylko raz 3:0 w Czarnej Białostockiej, przegrywając sześć pozostałych spotkań. Wydawać by się mogło, że WARMIĘ czeka łatwy mecz, tyle że nasz zespół w tym sezonie już nie raz, niestety udowodnił, że potrafi stracić punkty nawet z pozornie słabszymi rywalami. A do tego ostatnie dwa mecze grajewian nie napawają optymizmem przed końcówką rundy.

 

Czas jednak się zrehabilitować! Celem zespołu jest w sobotę tylko zwycięstwo i choć nie uda się nam zagrać  optymalnym składzie, to na szczęście po pauzie za żółte kartki zagra już Edison, którego brak w obronie podczas meczu w Szepietowie był aż nadto odczuwalny. Zabraknie Dawida Skalskiego, który odczuwa skutki urazu odniesionego w meczu z WISSĄ. Nikt tym razem nie będzie musiał pauzować za kartki.

 

Zapraszamy na sobotni mecz – początek o godzinie 13:00 w najbliższą sobotę.