ZAPOWIEDŹ I TYPY 15 KOLEJKI IV LIGI PODLASKIEJ

 

Czternasta kolejka na podlaskich IV ligowych murawach zakończyła się np. najwyższym wynikiem w tym sezonie, gdzie CZARNI ulegli u siebie WIGROM 4:7. Istny hokej zaserwowali kibicom w Czarnej Białostockiej zawodnicy obu drużyn. W najbliższy weekend emocji nie może zabraknąć. Na początek bardzo ciekawe spotkanie WISSY z ŁKS, ale równie ciekawie powinno być w Michałowie, Mońkach czy Suwałkach. Zapraszam na zapowiedź i #IVligowepewniaczki 15 kolejki.

 

SOBOTNIE MECZE – 05.11.2022

 

WISSA Szczuczyn – ŁKS 1926 Łomża – godz. 12.00

 

Pojedynek drużyn w dobrej formie w ostatnim czasie. WISSA rozpromieniona dwoma zwycięstwami, ŁKS z kolei na zwycięskiej ścieżce już od 6 meczów. Mecz z dużym podtekstem. Trenerem WISSY jest pochodzący i związany z ŁKS Marcin Gałązka, który przed sezonem zabrał z Łomży kilku podopiecznych z rozwiązanych rezerw ekipy ŁKS. Dla WISSY bardzo ważny mecz w kontekście walki o najwyższe lokaty, ale to Łomża ma drużynę bardziej doświadczoną, z czego powinni skorzystać. Faworytem bukmacherów po kursie 1.7 również ŁKS 1926.

 

Mój typ – 2

 

WARMIA Grajewo – KS Śniadowo – godz. 13.00

 

Dla WARMII zdecydowanie mecz na przełamanie po dwóch bardzo nieudanych spotkaniach i przed ostatnimi ciężkimi kolejkami. KS na koncie zgromadził do tej pory zaledwie 9 punktów, z czego na wyjeździe 3 po wygranej z CZARNYMI w 5 kolejce. WARMIA punktów ma 24 i jeśli w tym sezonie chce osiągnąć co najmniej TOP 5, to w tym spotkaniu musi wyjść zwycięska. W forBET złapiecie kurs 1.25 na WARMIĘ.

 

Mój typ: 1

 

DĄB Dąbrowa Białostocka – KS Grabówka – godz. 13.00

 

Piłkarsko faworytem moim zdaniem są goście. Drużyna lepiej poukładana taktycznie i chcąca grać w piłkę. KS ma dużo trudniejszy sezon niż przed rokiem, kiedy jako beniaminek spisywali się naprawdę bardzo dobrze. W Dąbrowie jednak powinni zagrać ambitnie i spróbować zbliżyć się do 10 miejsca w tabeli. Kurs 2.20 zachęca do zagrania na gości.

 

Mój typ: 2

 

MOSP Białystok – CZARNI Czarna Białostocka – godz. 13.00

 

Rozstrzelał się od dwóch spotkań MOSP, natomiast CZARNI zaprezentowali ultra ofensywny futbol w spotkaniu sprzed tygodnia. Zapowiada nam to bardzo ciekawe starcie w Białymstoku. Gospodarze wydają się być w lepszej dyspozycji w ostatnim czasie i wskaże na ich zwycięstwo. Kurs 1.65 zdaje się potwierdzać moje przeczucia.

 

Mój typ: 1

 

CRESOVIA Siemiatycze – ORZEŁ Kolno – godz. 13.30

 

ORZEŁ czeka bardzo ciężka podróż do Siemiatycz. CRESOVIA może nie jest w najwyższej formie biorąc pod uwagę ostatnie miejsce w tabeli, ale faktu własnego boiska będą potrafili wykorzystać. ORZEŁ na wyjeździe zdobył zaledwie jeden punkt, a tak daleka podróż od rana musi obić się na formie zawodników z Kolna. Bardzo dobry kurs 2.35 do zagrania w forBET.

 

Mój typ – 1

 

WIGRY Suwałki – KS Wasilków – godz. 17.00

 

Mecze w Suwałkach to piękne ubarwienie tej ligi. Z świetnych warunków „na biegunie” będą mieli okazję skorzystać zawodnicy KS Wasilków. KS po dwóch remisach na ciężkich terenach w Mońkach i Szepietowie poszuka zwycięstwa w meczu z WIGRAMI. Gospodarze od 4 spotkań z kompletem punktów w sobotę mogą punkty stracić. KS stać na zwycięstwo z faworytem tego spotkania. Na Wasilków aż 3.00 w ofercie naszego sponsora forBET.

Mój typ – 2

 

NIEDZIELNE MECZE – 06.11.2022

 

PROMIEŃ Mońki – SPARTA 1951 Szepietowo – godz. 13.00

 

PROMIEŃ nadal jako jedyna drużyna u siebie bez porażki w tym sezonie. SPARTA z kolei deklaruje, że w meczach wyjazdowych czuje się lepiej niż domowych. Bardzo ciekawe spotkanie bliskich sobie w tabeli drużyn. Najbardziej realnym wynikiem zdaje się być podział punktów z lekkim wskazaniem na gospodarzy. Końcówka rundy i poziom zmęczenia w obu drużynach może tu być ewentualnie decydujący w tym, która z ekip zgarnie trzy oczka. Kurs na remis 3.95.

 

Mój typ – X

 

KRYPNIANKA Krypno – TUR Bielsk Podlaski – godz. 13.30

 

Faworytem zdecydowanie goście. TUR to czołowa drużyna ligi i do Krypna jedzie po pewne trzy punkty. KRYPNIANKA po zwycięstwie wyjazdowym z KS Grabówka, ale postawić się ekipie z Bielska będzie niezwykle ciężko. Na TUR w ofercie forBET mamy 1.25.

 

Mój typ – 2

 

KS Michałowo – RUCH Wysokie Mazowieckie – godz. 13.30

 

Ostatnie spotkanie w 15 kolejce, to zawsze emocjonujący pojedynek KS Michałowo z RUCHEM. Rozbite przed tygodniem Michałowo w niedzielnym meczu u siebie szybko będzie chciało zapomnieć o porażce w Łomży. KS to ekipa grająca naprawdę dobrą piłkę, ale ewidentnie podopiecznym Grzegorza Szymańskiego brakuje szczęścia w tym sezonie. Jeśli w końcu i ono dopisze to KS powinien cieszyć się z trzech punktów w meczu z RUCHEM. Bardzo wysoki kurs 4.50 na gospodarzy.

 

Mój typ – 1

 

Pełną ofertę bukmacherską na IV ligę podlaską znajdziecie na stronie naszego sponsora forBET, który dla rejestrujących się z kodem: WARMIA przygotował specjalną promocję!

 

ZAREJESTRUJ SIĘ Z KODEM WARMIA!

 

*podane kursy mogą ulec zmianie, aktualne kursy dostępne na iforbet.pl

 

Kolejne #IVligowepewniaczki już za tydzień! Serdecznie zapraszam przed szesnastą już serią gier w IV lidze podlaskiej.