PUCHAROWY TYDZIEŃ

 

We wtorek i środę oba zespoły WARMII Grajewo zagrają swoje mecze w trzeciej rundzie rozgrywek o Puchar Polski na szczeblu województwa podlaskiego. Warto podkreślić duży sukces drugiej drużyny, która dotarła do szczebla, gdzie rywalizować mogła nawet z trzecioligowcem. W wyniku losowania WARMIA I trafiła na WIGRY Suwałki, a wspomniana „dwójka” na KRYPNIANKĘ Krypno.

 

Rezerwy trenera Kamila Randzio podejmą czwartoligową KRYPNIANKĘ Krypno na boisku przy dawnym klubie HADES we wtorek 11 października. Mecz rozpocznie się o godzinie 18:30 i będzie pierwszym oficjalnym meczem rozegranym w naszym mieście przy sztucznym oświetleniu.

 

WARMIA II dotąd wyeliminowała rezerwy WISSY Szczuczyn (3:2), rezerwy KS Wasilków (6:2) i BIEL Jeziorko (5:0). Zespół KRYPNIANKI, jako czwartoligowiec przystępuje do rozgrywek pucharowych od trzeciej rundy. Zdecydowanym faworytem meczu są czwartoligowcy, którzy nieco ponad tydzień temu grali w Grajewie z pierwszym zespołem WARMII przegrywając ligowy mecz 2:4. Rozgrywki pucharowe są pełne niespodzianek i miejmy nadzieję, że nasz młody zespół postara się ją sprawić.

W środę o godzinie 18:00 w Suwałkach na stadionie przy ul. Zarzecze pierwszy zespół naszego Klubu zmierzy się z WIGRAMI. Dla WARMII będzie to pierwszy pucharowy występ w tej edycji rozgrywek. Suwalczanie grali w drugiej rundzie, w której pokonali ORŁA Kolno 4:0. Zaledwie miesiąc temu 10 września oba zespoły spotkały się w meczu ligowym, w którym padł remis 2:2. Relację tekstową z meczu w Suwałkach przeprowadzimy klasycznie na naszej stronie w dziale Relacja LIVE! – bezpośredni link: https://kswarmiagrajewo.pl/event/wigry-suwalki-ks-warmia-grajewo-2/