ZAPOWIEDŹ I TYPY 11 KOLEJKI IV LIGI PODLASKIEJ

 

Wysokie zwycięstwo RUCHU nad WIGRAMI, porażka PROMIENIA oraz pierwsze wyjazdowe punkty CZARNYCH to zdecydowanie najciekawsze wydarzenia ostatniej kolejki. W zbliżający się weekend najlepsze spotkania czekają nas w Mońkach i Michałowie. Zapraszam na zapowiedź i #IVligowepewniaczki 11 kolejki podlaskich rozgrywek .

 

SOBOTNIE MECZE – 08.10.2022

 

WIGRY Suwałki – KS Grabówka – godz. 15.00

 

WIGRY w drobnym dołku po dwóch kolejnych porażkach, natomiast goście z Grabówki po sensacyjnej wygranej z świetnym w tym sezonie PROMIENIEM. Gospodarze będą bardzo chcieli zrehabilitować kibicom ostatnie wpadki i wyczuwam tu wysokie zwycięstwo WIGIER.

 

Mój typ – 1

 

CRESOVIA Siemiatycze – ŁKS 1926 Łomża – godz. 15.00

 

Wicelider tabeli zagości do Siemiatycz. CRESOVIA nie położy się na boisku, ale analizując ten mecz nie ma złudzeń kto tu jest faworytem. ŁKS przyjedzie „po swoje” i w dobrych nastrojach powinien wrócić do Łomży. Trzy punkty dla gości.

 

Mój typ: 2

 

KS Michałowo – WISSA Szczuczyn – godz. 15.00

 

Jedno z dwóch najciekawszych spotkań w tej kolejce. Gospodarze to „najdziwniejsza” drużyna tego sezonu. Potrafią wygrać z wyżej notowanymi, aby później remisować lub przegrywać z ekipami z dołu tabeli. Drużyna grająca w kratkę, ale mająca w swoich szeregach wystarczająco dużo jakości aby pokrzyżować plany rozpędzającej się po fatalnym początku WISSIE.

 

Mój typ: 1

 

ORZEŁ Kolno – KS Wasilków – godz. 15.00

 

Zdecydowanym faworytem goście. ORZEŁ po dobrym początku wygląda na to, że złapał delikatną zadyszkę. Cztery porażki z rzędu świadczą o spadku formy zawodników z Kolna. Wasilków chcąc utrzymać kontakt z liderem musi w tym spotkaniu zwyciężyć. Swój fantastyczny wynik strzelecki poprawić powinien Jan Pawłowski.

 

Mój typ: 2

 

RUCH Wysokie Mazowieckie – MOSP Białystok – godz. 15.30

 

RUCH po wstydliwej porażce w Mońkach wrócił w mocnym stylu rozbijając WIGRY aż 4:0. Kolejny mecz u siebie z dużo słabszym MOSP powinien przynieść ponownie trzy punkty drużynie gospodarzy. Goście w tym sezonie będą mieli zdecydowanie trudniej niż w ubiegłym sezonie.

 

Mój typ – 1

 

CZARNI Czarna Białostocka – SPARTA 1951 Szepietowo – godz. 15.30

 

CZARNI odetchnęli po zwycięstwie w Kolnie, które dało odbicie od dna tabeli. SPARTA dobrze zaczęła sezon, ale ostatnio sporo straconych punktów w meczach, w których byli faworytem. Tu w teorii też są, ale widząc ostatnie wyniki przeczuwam punkty dla gospodarzy. Może skończyć się podziałem.

 

Mój typ – X

 

NIEDZIELNE MECZE – 09.10.2022

 

PROMIEŃ Mońki – TUR Bielsk Podlaski – godz. 15.00

 

Drugie zapowiadane przeze mnie najciekawsze spotkanie weekendu. Bardzo mocny u siebie PROMIEŃ podejmie lidera tabeli z Bielska Podlaskiego, na potknięcie którego czyha WARMIA i ŁKS 1926. Gospodarze jako jedyni nie stracili choćby punktu w domowych spotkaniach. TUR jest silny, ale w Mońkach może stracić pozycję lidera na poczet ŁKS.

Mój typ – 1

 

KRYPNIANKA Krypno – KS Śniadowo – godz. 15.00

 

Beniaminek ze Śniadowa można powiedzieć, że lepiej czuje się w roli gospodarza. KRYPNIANKA raczej nie ma miejsca w którym lepiej punktuje. W niedziele gospodarze powinni być faworytem i po zaciętym spotkaniu postawię na zwycięstwo KRYPNIANKI.

 

Mój typ – 1

 

DĄB Dąbrowa Białostocka – WARMIA Grajewo – godz. 15.00

 

Przedostatni w tabeli DĄB, przez wielu typowany do spadku podejmie bardzo dobrze punktującą WARMIĘ. W Grajewie co mecz to inne kłopoty kadrowe, ale WARMIA radzi sobie w każdej sytuacji. Gdyby nie można powiedzieć pechowe remisy w Kolnie i Siemiatyczach spokojnie byliby na równi punktami z liderem z Bielska. Tak się jednak nie stało i może to świadczyć o trudności grania z potencjalnie słabszymi ekipami. Czas udowodnić, że WARMIA potrafi rozbić drużynę z dołu tabeli.

 

Mój typ – 2

 

Kolejne #IVligowepewniaczki już za tydzień! Serdecznie zapraszam przed dwunastą serią gier w IV lidze podlaskiej.