ZAPOWIEDŹ I TYPY 7 KOLEJKI IV LIGI PODLASKIEJ

 

Na wstępie przepraszam za brak zapowiedzi 5 i 6 kolejki. Niestety codzienna praca i obowiązki dwukrotnie wygrały, a pisać cokolwiek po większości meczów nie było sensu. Wracam i mam nadzieję, że do końca sezonu nie będzie już więcej przerw. W najbliższej kolejce do prawdziwego hitu dojdzie w Wasilkowie, gdzie wicelider – KS podejmie liderujący ŁKS 1926. Zapraszam na zapowiedź i #IVligowepewniaczki tym razem 7 serii spotkań.

 

CZWARTKOWY MECZ – 08.09.2022

 

MOSP Białystok 1-4 WISSA Szczuczyn – godz. 17.00

 

Mecz z niewyjaśnionych powodów rozegrany już w czwartek. Ostatnia w tabeli WISSA wybrała się do Białegostoku na mecz z MOSP. Pierwsze trzy punkty spadkowicza z trzeciej ligi w tym sezonie i awans na przedostatnie miejsce w tabeli przynajmniej do soboty, kiedy to CRESOVIA podejmie KS Michałowo.

 

PIĄTKOWY MECZ – 09.09.2022

 

KRYPNIANKA Krypno – DĄB Dąbrowa Białostocka – godz. 16.45

 

Obie ekipy zanotowały po pierwszym zwycięstwie w poprzedniej kolejce. Mocniejsza wydaje się jednak być KRYPNIANKA, która nie powinna mieć kłopotów w pokonaniu beniaminka z Dąbrowy na swoim terenie.

 

Mój typ: 1

 

SOBOTNIE MECZE – 10.09.2022

 

ORZEŁ Kolno – KS Grabówka – godz. 15.00

 

Bardzo wyrównane spotkanie. Lepiej sezon rozpoczął ORZEŁ, ale to KS jest sprawcą jednej z największych niespodzianek zwyciężając 3:2 w Wysokiem Mazowieckiem. Mecz ze wskazaniem na podział punktów z delikatnym wskazaniem na gospodarzy przez specyfikę sztucznej murawy, do której są dużo bardziej przyzwyczajeni.

 

Mój typ: 1

 

KS Wasilków – ŁKS 1926 Łomża – godz. 15.00

 

Mamy wspomniany w pierwszym akapicie hit kolejki. Mecz po którym może dojść do zmiany lidera w tabeli lub umocnienia na pierwszym miejscu drużyny gości. ŁKS po wpadce  pierwszej kolejki wydaje się rozpędzać i to goście będą faworytem tej potyczki. KS u siebie jednak będzie chciał pokazać ambicje na awans jakie zdaje się ma ta ekipa.

 

Mój typ: X

 

CZARNI Czarna Białostocka – RUCH Wysokie Mazowieckie – godz. 16.00

 

CZARNI po pogromie w meczu z ŁKS podejmą ubiegłorocznego wicelidera. Bez dwóch zdań to goście są faworytem meczu i nie powinno w tym spotkaniu być żadnej niespodzianki. Młoda drużyna z Czarnej Białostockiej musi szukać punktów w innych spotkaniach.

 

Mój typ – 2

 

CRESOVIA Siemiatycze – KS Michałowo – godz. 16.00

 

Goście w poprzedni weekend urządzili sobie iście hokejowe strzelanie przy wyniku 8:4 pokonali MOSP Białystok. Zdecydowanie więcej argumentów po stronie gości. CRESOVIA w tym sezonie bardzo mocno będzie musiała napocić się aby powalczyć o utrzymanie.

 

Mój typ – 2

 

WIGRY Suwałki – WARMIA Grajewo – godz. 17.00

 

W Suwałkach pełna mobilizacja na mecz z WARMIĄ. Mecz według zapowiedzi będzie miał oprawę rodem z wyższych lig. Jeśli ktoś nie ma jeszcze planów na sobotnie popołudnie, to zdecydowanie warto wybrać się do Suwałk. Spotkanie, które kilka lat temu elektryzowały oba miasta ponownie będą miały miejsce. Faworytem zdecydowanie bardziej doświadczona i zgrana WARMIA, ale kłopoty zdrowotne mogą mieć tu kluczowe znaczenie i w tym bym upatrywał okazję dla WIGIER.

 

Mój typ – X

 

NIEDZIELNE MECZE – 11.09.2022

 

PROMIEŃ Mońki – KS Śniadowo – godz. 15.00

 

Goście, jak na beniaminków przystało w ostatnich sezonach, bardzo dobrze rozpoczęli swoją ponowną przygodę z IV ligą. PROMIEŃ jednak po porażce w Grajewie zdecydowanie będzie chciał wrócić na zwycięskie tory i powinno im się to udać w spotkaniu z KS Śniadowo.

 

Mój typ – 1

 

TUR Bielsk Podlaski – SPARTA 1951 Szepietowo – godz. 16.30

 

Bardzo ciekawe spotkanie. SPARTA potrafiła zwyciężyć już w Łomży, ale ostatnio złapali zadyszkę po dobrym starcie. TUR za to bardzo solidnie i poza porażką właśnie z ŁKS jeszcze bez straty punktów. Goście z Szepietowa z pewnością będą chcieli się zrehabilitować kibicom po porażce u siebie 1:4 z KRYPNIANKĄ, ale gospodarze powinni wykorzystać swój potencjał i atut własnego boiska.

 

Mój typ – 1

 

Kolejne #IVligowepewniaczki już za tydzień! Serdecznie zapraszam przed ósmą serią gier w IV lidze podlaskiej.