ZAPOWIEDŹ I TYPY 4 KOLEJKI IV LIGI PODLASKIEJ

 

Porażka WISSY w Czarnej Białostockiej i wysokie zwycięstwo PROMIENIA nad DĘBEM to najciekawsze wyniki weekendu. Spotykamy się nietypowo, bo w środę, ale tak wypadła cała kolejka i dziś rozegrane zostaną wszystkie spotkania podlaskiej IV ligi. W Łomży dojdzie do hitowego starcia ŁKS 1926 z TUREM, a emocji nie powinno zabraknąć również w meczu WISSY z KS Wasilków. Zapraszam na zapowiedź i #IVligowepewniaczki tym razem 4 kolejki.

 

ŚRODOWE MECZE – 24.08.2022

 

WISSA Szczuczyn – KS Wasilków – godz. 17.00

 

Przedostatnia w tabeli WISSA podejmuje świetny na starcie sezonu KS Wasilków. Spadkowicz ze Szczuczyna ma duże problemy i po porażkach w Bielsku oraz Czarnej Białostockiej w meczu z KS będzie na straconej pozycji. Jeśli Wasilków zagra w pełnym składzie to wszystkie punkty wyjadą ze Szczuczyna.

 

Mój typ – 2

 

ŁKS 1926 Łomża – TUR Bielsk Podlaski – godz. 17.00

 

Zdecydowanie najciekawsze spotkanie całej serii. Rywalizacja ekip stawianych w tym sezonie przez ekspertów do awansu. ŁKS po dużej wpadce z pierwszej kolejki zdaje się wskoczył na właściwe tory i w meczu z TUREM jest faworytem. Goście jak dotąd jednak z kompletem zwycięstw, więc zapowiada się arcyciekawe spotkanie.

 

Mój typ: X

 

SPARTA 1951 Szepietowo – CRESOVIA Siemiatycze – godz. 17.30

 

Gospodarze powinni spokojnie wygrać to spotkanie. Po wymarzonym początku przyszła porażka z RUCHEM, ale tam każdy zespół będzie miał problemy. CRESOVIA natomiast w każdym meczu walczy o życie. Punkty na koniec sezonu będą bardzo ważne…

 

Mój typ: 1

 

KRYPNIANKA Krypno – MOSP Białystok – godz. 17.30

 

KRYPNIANKA drugi sezon z rzędu nie ma szczęścia do terminarza na początku rozgrywek. Po trzech ciężkich spotkaniach zajmują ostatnią pozycję w tabeli z zerowym dorobkiem punktowym. Podobnie zero punktów ma tylko jeszcze WISSA, ale dzięki lepszemu bilansowi bramkowemu wyprzedzają KRYPNIANKĘ o jedną pozycję. Dobry mecz na przełamanie dla gospodarzy. Trzy punkty mogą zostać w Krypnie.

 

Mój typ: 1

 

DĄB Dąbrowa Białostocka – WIGRY Suwałki – godz. 17.30

 

Przed ostatnią kolejką typowałem, że DĄB powalczy w Mońkach. Niezły start beniaminka został szybko zweryfikowany. Porażka 2:7 pokazała, że w meczu z WIGRAMI będą również bez szans. Goście mimo bardzo szybko stworzonej kadry z meczu na mecz będą lepiej zgrani.

 

Mój typ – 2

 

KS Michałowo – PROMIEŃ Mońki – godz. 17.30

 

Sensacyjny lider tabeli odwiedzi Michałowo. PROMIEŃ miał dosyć łatwy terminarz na początek, ale i tak szacunek za wykorzystanie go. Dziewięć punktów w trzech meczach i pozycja lidera zawsze musi robić wrażenie. KS zaczął od niespodziewanej porażki w Kolnie i widać, że jeszcze forma zespołu jest raczej wakacyjna. W meczu z PROMIENIEM powalczą, ale na więcej niż remis nie powinno ich na tym etapie stać.

Mój typ – X

 

WARMIA Grajewo – CZARNI Czarna Białostocka – godz. 17.30

 

Bardzo ciekawe spotkanie w Grajewie. Przetrzebiona kontuzjami WARMIA podejmie CZARNYCH, którzy pokonali 3:2 w ostatniej kolejce WISSĘ Szczuczyn. W poprzednim meczu obu drużyn górą byli CZARNI zwyciężając 1:0 w Grajewie. Tym razem WARMIA powinna chcieć się zrewanżować, tym bardziej po wpadce i remisie w ostatnich sekundach spotkania w Kolnie.

 

Mój typ – 1

 

KS Śniadowo – ORZEŁ Kolno – godz. 17.30

 

ORZEŁ po szczęśliwym remisie u siebie z WARMIĄ i z czterema punktami po dwóch spotkaniach pełen optymizmu pojedzie do Śniadowa. Kolejka w środku tygodnia może spowodować jednak, że ORZEŁ nie będzie w pełni składu. W Kolnie wciąż czekają na certyfikaty trzech zawodników z Ukrainy, którzy powinni okazać się wzmocnieniami ekipy Irka Piwko. KS w meczu u siebie łatwo punktów nie odda, mogą zaliczyć pierwsze zwycięstwo w tym sezonie.

 

Mój typ – 1

 

RUCH Wysokie Mazowieckie – KS Grabówka – godz. 17.30

 

W ostatnim spotkaniu czwartek kolejki RUCH podejmie KS Grabówka. Dla gości drugi sezon będzie bardzo ciężki zgodnie z przewidywaniami na starcie. RUCH to drużyna bardzo doświadczona i w Wysokiem Mazowieckiem goście nie mają czego szukać. Wysokie zwycięstwo gospodarzy.

 

Mój typ – 1

 

Kolejne #IVligowepewniaczki już w sobotę! Serdecznie zapraszam przed piątą serią gier w KEEZA IV lidze podlaskiej.