ZAPOWIEDŹ I TYPY 3 KOLEJKI KEEZA IV LIGI

 

Ostatnia kolejka nie przyniosła niespodzianek. W dwóch najciekawszych spotkaniach – w Grajewie i Łomży trzy punkty zdobył TUR i ŁKS po bardzo emocjonujących spotkaniach. Dla kibica zdecydowanie ciekawiej było w Łomży, ponieważ ekipa ŁKS i RUCHU urządziły sobie prawdziwą strzelaninę i spotkanie zakończyło się wynikiem 4:3. W najbliższej kolejce nie ma tak interesujących starć i poza meczem w Mońkach wydaje się, że każdy mecz ma swojego wyraźnego faworyta. Zapraszam na zapowiedź i #IVligowepewniaczki tym razem 2 kolejki.

 

CZWARTKOWY MECZ – 18.08.2022

 

RUCH Wysokie Mazowieckie 3-0 SPARTA 1951 Szepietowo – godz. 18.00

 

Kolejka rozpoczęła się już w czwartek spotkaniem w Wysokiem Mazowieckiem. RUCH pewnie pokonał rozpędzony zespół z Szepietowa 3:0. Co ciekawe, SPARTA zwyciężyła z ŁKS 1926 w pierwszej kolejce, RUCH w drugiej serii uległ ŁKS 3:4, natomiast teraz pokonał SPARTĘ, aż 3:0. Logiki w IV lidze ciężko szukać 🙂

PIĄTKOWY MECZ – 19.08.2022

 

KS Wasilków – KS Michałowo – godz. 18.00

 

Gospodarze mogą być „czarnym koniem” tego sezonu. Ciekawie zbudowana drużyna przez trenera Speichlera mocno wystartowała i z powodzeniem powinna rywalizować o najwyższe lokaty. Goście z kolei rozpoczęli od sensacyjnej porażki w Kolnie, a i tydzień temu mało brakowało ekipie z Dąbrowy do wywiezieniu punktu z Michałowa. Gospodarze faworytem tego spotkania.

 

Mój typ: 1

 

SOBOTNIE MECZE – 20.08.2022

 

MOSP Białystok – CRESOVIA Siemiatycze – godz. 15.00

 

Obie drużyny jeszcze bez punktu w nowym sezonie, ale po sobotnim spotkaniu przynajmniej dla jednej z ekip to się zmieni. Gospodarze delikatnym faworytem tego meczu, natomiast CRESOVIA nie odda meczu bez walki. O zwycięstwo gości będzie bardzo ciężko, ponieważ MOSP u siebie zawsze potrafi zaskoczyć, ale remis jest jak najbardziej realnym wynikiem. Przeczuwam jednak nieznaczną wygraną zawodników z Białegostoku.

 

Mój typ: 1

 

WIGRY Suwałki – KRYPNIANKA Krypno – godz. 17.00

 

WIGRY zdecydowanie przewyższają zespół KRYPNIANKI i pomimo zbudowanej na szybko drużyny, nie powinni mieć piłkarze z Suwałk problemów w sobotnim pojedynku. Gospodarze dobrze zaczęli sezon i w meczu z KRYPNIANKĄ powinni również sięgnąć po trzy oczka.

 

Mój typ: 1

 

CZARNI Czarna Białostocka – WISSA Szczuczyn – godz. 17.00

 

CZARNI dotychczas z jednym oczkiem, natomiast WISSA bez punktów, ale z zaległym meczem. Gospodarze w poprzednim sezonie pokazali, że potrafią sprawić niespodziankę z wyżej notowanymi rywalami. Ciekawe spotkanie z Czarnej Białostockiej, gdzie goście są faworytem, ale gospodarze powinni powalczyć co najmniej o remis.

Mój typ – X

 

TUR Bielsk Podlaski – KS Śniadowo – godz. 17.00

 

Bardzo ciężki mecz dla gości, ale już w pierwszej kolejce udowodnili, że nie będzie z nimi łatwo w tym sezonie. Beniaminek ze Śniadowa do ostatnich minut sensacyjnie remisował z RUCHEM i gdyby nie doświadczony Kamil Jackiewicz, wywiózłby punkt z ciężkiego terenu. Pierwszy zdobyty punkt w IV lidze już jednak za nimi, ale w Bielsku ten dorobek nie powinien się powiększyć. TUR to ekipa z planami na minimum podium.

Mój typ – 1

 

KS Grabówka – ŁKS 1926 Łomża – godz. 17.00

 

ŁKS po wpadce w pierwszej kolejce i porażce ze SPARTĄ 1951 w drugiej serii „zaskoczył” i pokonał 4:3 zespół RUCHU. Goście z Łomży muszą z Grabówki wywieźć pełną pulę i pewnie zwyciężyć.

 

Mój typ – 2

 

NIEDZIELNE MECZE – 21.08.2022

 

ORZEŁ Kolno – WARMIA Grajewo – godz. 17.00

 

ORZEŁ po zwycięstwie w pierwszej kolejce zaskakując wszystkich w drugi weekend pauzował przez przełożony mecz z WISSĄ. Ciężko przewidzieć na co będzie naprawdę stać drużynę Irka Piwko w tym sezonie. Młody skład, który utrzymał się w lidze tylko dzięki WIGROM Suwałki nie został znacząco wzmocniony, natomiast zebrane doświadczenie w ubiegłym sezonie może zaplusować. WARMIA musi spotkanie w Kolnie wygrać, ale jak pokazuje historia meczów pomiędzy tymi drużynami, będzie o to bardzo ciężko.

Mój typ – 2

 

PROMIEŃ Mońki – DĄB Dąbrowa Białostocka – godz. 17.00

 

Ostatnie spotkanie tej kolejki to starcie PROMIENIA Z DĘBEM. Beniaminek sprawi jeszcze niejedną niespodziankę w tym sezonie, a pierwsza z nich może być w niedzielę w Mońkach. PROMIEŃ po dwóch zwycięstwach, ale terminarz temu sprzyjał. Zwycięstwo 3:2 z CRESOVIĄ i 3:0 w Krypnie może delikatnie uśpić gospodarzy. Typuję remis z wskazaniem na gości.

 

Mój typ – 2

 

Kolejne #IVligowepewniaczki już za tydzień! Serdecznie zapraszam przed czwartą serią gier w KEEZA IV lidze podlaskiej.