ZAPOWIEDŹ MECZU Z TUREM BIELSK PODLASKI

W sobotę 18 czerwca o godzinie 17:00 na Stadionie Miejskim im. Witolda Terleckiego piłkarze WARMII Grajewo zagrają z TUREM Bielsk Podlaski w meczu ostatniej 30 kolejki rozgrywek IV ligi podlaskiej w sezonie 2021/2022.

 

Bez względu na wynik sobotniego spotkania kończymy sezon na siódmym miejscu w tabeli. TUR jest piąty i ma teoretyczne szanse na przeskoczenie w tabeli czwartego KS Michałowo, który gra u siebie z ORŁEM Kolno i ma 2 punkty więcej niż zespół z Bielska Podlaskiego. Drużyna trenera Pawła Bierżyna wiosną gra dobrze i po rundzie jesiennej poprawiła swoje miejsce w tabeli o dwie pozycje. W ostatniej kolejce bielszczanie pokonali u siebie CRESOVIĘ Siemiatycze 2:1. Jesienią w Bielsku Podlaskim TUR wygrał z nami 2:0. W sezonie 2020/2021 w Grajewie było 1:1 a w Bielsku Podlaskim przegraliśmy 0:4. Sezon 2019/2020 to tylko jeden mecz, który wygrała WARMIA 3:1. Dwa zdecydowane zwycięstwa odniosła WARMIA z TUREM w sezonie 2018/2019 – w Grajewie było 3:0 a w Bielsku Podlaskim WARMIA wygrała aż 7:0!

 

Sobotni mecz będzie dla WARMII niezwykle trudny ze względu na sytuację kadrową zespołu. Oprócz wykluczonego z gry wskutek bandyckiego pobicia Filipa Chmielewskiego nie zagrają też Paweł Kossyk i Kacper Śleszyński, którzy muszą pauzować za żółte kartki. Po meczu w Zambrowie na urazy narzekają Mateusz Tuzinowski i Dawid Kondratowicz. Na dziś ich udział w meczu wydaje się mało prawdopodobny.

 

Przed meczem z TUREM grajewskiej publiczności zaprezentują zawodnicy zespołu Młodzików naszej Akademii Piłkarskiej z rocznika 2010, którzy w zakończonym sezonie wygrali ligę wojewódzką w swojej kategorii wiekowej! To wielki sukces naszego zespołu i jego trenera Pawła Górskiego. W sobotę mamy okazję podziękować tej drużynie i trenerowi i nagrodzić ją brawami za udany sezon.

 

Zapraszamy Państwa na sobotni finał sezonu.

Początek meczu WARMIA – TUR w sobotę o godzinie 17:00.

Ceny biletów: 8 zł – bilet normalny i 4 zł – bilet ulgowy. Kobiety, dzieci i młodzież do lat 15 – wstęp wolny.

Please follow and like us:
error