ZAPOWIEDŹ MECZU Z OLIMPIĄ ZAMBRÓW

W środę 15 czerwca o 18:45 piłkarze WARMII Grajewo zagrają w Zambrowie z OLIMPIĄ, która jest już niemal pewna awansu do III ligi. Zwycięstwo nad naszym zespołem da ekipie trenera Tomasza Kulhawika awans na kolejkę przed końcem rozgrywek. Mecz OLIMPIA – WARMIA odbędzie się w ramach 19 kolejki rozgrywek, która miała być rozegran na początku kwietnia, ale została przełożona ze względu na złe warunki atmosferyczne.

 

 

OLIMPIA po wpadce na inaugurację rundy wiosennej, w której przegrała u siebie z ŁKS 1926 Łomża 0:2 wygrała kolejnych 12 meczów (!) i odzyskała fotel lidera po porażce łomżan w Czarnej Białostockiej. Zespół z Zambrowa to zdecydowanie najmocniejsza drużyna w naszej lidze a jej dorobek – 74 punkty w 28 meczach, 24 zwycięstwa, 2 remisy i 2 porażki oraz bilans bramkowy 136 – 19 jasno to potwierdza. W ostatnich dwóch meczach ligowych OLIMPIA zdobyła aż dwadzieścia goli (9:0 na wyjeździe z KS Grabówka i 11:0 u siebie z CZARNYMI Czarna Białostocka!). W tej sytuacji faworyt środowego meczu z zaległej 19 kolejki może być tylko jeden. Jesienią w Grajewie OLIMPIA wygrała 3:1.

 

 

Do kadry naszego zespołu po pauzie za żółte kartki wraca Kamil Randzio. W Zambrowie zabraknie Filipa Chmielewskiego.

 

 

Zapraszamy do śledzenia naszej relacji tekstowej pod adresem https://kswarmiagrajewo.pl/event/olimpia-zambrow-ks-warmia-grajewo/ w środę od 18:45.