ZAPOWIEDŹ MECZU ZE SPARTĄ 1951 SZEPIETOWO

 

To już finisz sezonu 2021/2022. Przed wakacyjną przerwą piłkarzy WARMII Grajewo czekają tylko trzy mecze. Pierwszy z nich grajewianie zagrają w niedzielę o 14:00 w Szepietowie ze SPARTĄ 1951. Dla gospodarzy będzie to niezwykle ważny mecz, bo zajmują przedostatnie miejsce w tabeli, ustępując tylko punktem ORŁOWI Kolno i CRESOVII Siemiatycze. Walka o utrzymanie będzie między tymi zespołami toczyła się do ostatniej ligowej kolejki. SPARTA wiosną grała kiepsko, ale w ostatniej kolejce rozgromiła u siebie zespół ORŁA Kolno aż 5:0. To było trzecie z rzędu zwycięstwo zespołu z Szepietowa po wcześniejszych aż dziewięciu kolejnych porażkach. Najwyraźniej „spartanie” szykowali formę na końcówkę sezonu…

CIĘŻKIE MECZE

 

Jesienią WARMIA w fatalnym stylu przegrała ze SPARTĄ w Grajewie 0:2. W ubiegłym sezonie wygraliśmy w Szepietowie 2:1, ale przegraliśmy 2:3 w Grajewie. W październiku 2019 roku w jedynym meczu ze SPARTĄ rozegranym w sezonie 2019/2020 przegraliśmy w Szepietowie aż 1:5. Ostatnie wyniki świadczą, że ciężko się nam gra z tym zespołem i absolutnie nie wolno go lekceważyć. Zwłaszcza w niedzielę, gdy zagrają o utrzymanie w lidze.

 

Do Szepietowa WARMIA uda się bez Filipa Chmielewskiego (pobyt w szpitalu) oraz Kamila Randzio (pauza po czwartej żółtej kartce), Łukasza Wojno (praca) i Igora Duchnowskiego (wyjazd prywatny). Nie zagra już w naszym zespole obrońca Mateusz Maliszewski, który porzucił treningi. W najbliższych dniach Zarząd Klubu podejmie decyzję w sprawie tego zawodnika.

 

Nasz zespół gra o jak najlepsze miejsce w tabeli. WARMIA jest na siódmej pozycji, ale jest jeszcze szansa na to, by zakończyć sezon nawet w pierwszej piątce. To będzie trudne, ale nie niemożliwe. Choć sezon 20121/2022 jeszcze trwa, to w naszym Klubie już ustalane są szczegóły przygotowań do nowego sezonu, gry kontrolne a także wzmocnienia. Końcówka rozgrywek dla naszych zawodników jest okazją do poprawy pozycji w tabeli a także udowodnienia swojej przydatności do zespołu w sezonie 2022/2023.

 

Tradycyjnie zapraszamy do śledzenia naszej relacji tekstowej z meczu w Szepietowie w niedzielę od godziny 14:00 pod adresem https://kswarmiagrajewo.pl/event/sparta-1951-szepietowo-ks-warmia-grajewo-2

 

W sobotę 12 czerwca o godzinie 18:00 rezerwy naszego Klubu zmierzą się na Stadionie Miejskim w Grajewie z VETRĄ Suwałki w rozgrywkach A Klasy. Zapraszamy na ten mecz – wstęp wolny.