ZAPOWIEDŹ I TYPY 29 KOLEJKI KEEZA IV LIGI

 

Kolejka w teorii przedostatnia. W teorii, ponieważ w środku tygodnia zostaną rozegrane jeszcze zaległe spotkania z 19 serii gier. W ubiegły weekend do sporej niespodzianki doszło w Grajewie, gdzie WARMIA rozbiła 4:1 walczący jeszcze wtedy o awans ŁKS 1926 Łomża. W rozpoczęty już weekend najciekawiej będzie w Bielsku Podlaskim, gdzie ŁKS może całkowicie stracić szanse na promocję. Zapraszam na zapowiedź i #IVligowepewniaczki 29 kolejki.

 

PIĄTKOWY MECZ – 10.06.2022

 

PROMIEŃ Mońki 4-1 KS Michałowo – godz. 18.00

 

W ostatnim czasie ktoś wyłamuje się z weekendowego grania i zaczyna już w czwartek lub piątek. Tak było i tym razem, gdzie zmierzyły się ekipy PROMIENIA i KS Michałowo. Wynik jakim skończyło się spotkanie bardzo zaskakujący, ale może nie warto powielać w tym przypadku plotek jakie pojawiają się w kuluarach.

 

SOBOTNIE MECZE – 11.06.2022

OLIMPIA Zambrów – CZARNI Czarna Białostocka – godz. 15.00

 

Gospodarze zdają się być zdeterminowani, aby nie odpuścić już do końca prowadzenia w lidze, natomiast goście potrafią sprawić sensację. OLIMPIA zdeterminowana w walce o awans nie straci w tym meczu jednak punktów. Stawiam na pewną wygraną gospodarzy.

 

Mój typ: 1

 

KS Wasilków – RUCH Wysokie Mazowieckie – godz. 16.00

 

Starcie spadkowiczów w którym na jesieni górą byli goście wygrywając 2:0. KS gra już praktycznie o nic natomiast od 3 spotkań schodzi z boiska zwycięski. Gospodarze postawią ciężkie warunki RUCHOWI i goście nie muszą wrócić do siebie z pełną pulą. Z ewentualnej straty punktów RUCHU najbardziej zadowolona będzie OLIMPIA.

 

Mój typ: X

 

KRYPNIANKA Krypno – KS Grabówka – godz. 16.00

 

W normalnych okolicznościach goście byliby faworytem tego spotkania, ale na wiosnę grają tak w kratkę, że ciężko wytypować wynik tego spotkania. KRYPNIANKA potrzebuje punktu aby utrzymać się w lidze i powinno to się udać w sobotę. Goście w nogach będą mieli jeszcze spotkanie z tygodnia, gdzie zremisowali 1:1 z MOSP.

 

Mój typ: 1

 

CRESOVIA Siemiatycze – HETMAN Białystok – godz. 16.00

 

Gospodarze muszą zwyciężyć i uda im się to. Goście od dawna pogodzeni ze spadkiem, ale dzielnie kończą rozgrywki nie odpuszczając meczów jak to potrafią robić niektóre drużyny. Szacunek dla HETMANA i czekamy na powrót do IV ligi!

 

Mój typ – 1

 

ORZEŁ Kolno – MOSP Białystok – godz. 17.00

 

Dla gospodarzy mecz o wszystko. Gościom nie grozi już nic. Powinni ligę skończyć w pierwszej dziesiątce, co dla tej stosunkowo młodej drużyny należy uznać za sukces. W Kolnie pełna mobilizacja aby utrzymać ligę dla ORŁA.

Mój typ – 1

 

TUR Bielsk Podlaski – ŁKS 1926 Łomża – godz. 17.00

 

ŁKS w kryzysie. W trzech ostatnich kolejkach stracili wcześniej ciężko wypracowaną pozycję w lidze. TUR jednak po ciężkim meczu w finale Pucharu Polski z RUCHEM. Gospodarzom wygrać może być niezwykle trudno. ŁKS ma coś do udowodnienia kibicom oraz przede wszystkim samym sobie.

 

Mój typ – 2

 

NIEDZIELNY MECZ – 12.06.2022

 

SPARTA 1951 Szepietowo – WARMIA Grajewo – godz. 14.00

 

Dla SPARTY to być może mecz o wszystko, ale WARMII nie zabraknie motywacji do pokrzyżowania planów. Nowy trener, zwycięstwo w meczu z ŁKS oraz fakt, że ze SPARTĄ mecze nie należały do łatwych sprawi, że goście zagrają w pełni skoncentrowani. Seria trzech zwycięstw gospodarzy może zostać zatrzymana.

 

Mój typ – 2

 

Tym razem nietypowo, bo już w środę zapraszam na kolejną zapowiedź – 19 zaległej kolejki rozgrywek KEEZA IV ligi podlaskiej.