ZAPOWIEDŹ I TYPY 26 KOLEJKI KEEZA IV LIGI

 

Wygrana CRESOVII w meczu z ORŁEM utrzymała zespół z Siemiatycz w walce o utrzymanie. WARMIA ponownie zgubiła punkty, a trio ekip walczących o awans pewnie zdobyło komplet punktów. W ten weekend dwa bardzo ciekawe spotkania. W sobotę w Grajewie i niedzielę w Michałowie. Zapraszam na zapowiedź i #IVligowepewniaczki 26 kolejki.

 

SOBOTNIE MECZE – 22.05.2022

 

HETMAN Białystok – KS Wasilków – godz. 11.30

 

Goście to bezdyskusyjny faworyt spotkania. HETMAN bez chociażby matematycznych szans na utzymanie…

 

Mój typ: 2

MOSP Białystok – KRYPNIANKA Krypno – godz. 14.00

 

Goście potrzebują punktów bardziej, ale to gospodarze przed tym spotkaniem są notowani wyżej. MOSP przed dwoma tygodniami niespodziewanie wygrał z KS Wasilków 2:0 i na własnym boisku prezentuje się lepiej w obecnym sezonie. KRYPNIANCE bardzo przydałoby się zapunktować w tym spotkaniu, ale remis moim zdaniem to maks na co ich stać w obecnej dyspozycji. Po stronie gospodarzy więcej atutów do zwycięstwa.

 

Mój typ: 1

 

WARMIA Grajewo – RUCH Wysokie Mazowieckie – godz. 16.00

 

WARMIA złapała delikatny dołek formy i niestety jak przez większość sezonu prezentuje się ponownie słabo. Mecz z RUCHEM będzie okazją do rehabilitacji, oby udaną. Na jesieni minimalnie zwyciężyli sobotni goście. Dla wicelidera z Wysokiego Mazowieckiego bardzo ważne starcie w kontekście utrzymania równowagi punktowej z liderującym ŁKS.

 

Mój typ: X

 

CZARNI Czarna Białostocka – ŁKS 1926 Łomża – godz. 16.00

 

CZARNI po wygranej w Grajewie bardzo solidnie zaprezentowali się w meczu z RUCHEM przegrywając na boisku wicelidera zaledwie 0:2. ŁKS pewnie zwycięża od meczu do meczu i od początku rundy nie stracił jeszcze punktów. W najbliższym starciu będą zdecydowanym faworytem, ale gospodarzom nie zabraknie chęci na sprawienie niespodzianki.

Mój typ: 2

 

SPARTA 1951 Szepietowo – CRESOVIA Siemiatycze – godz. 16.00

 

SPARTA to największe rozczarowanie wiosny. Zdobyli zaledwie jeden punkt i prezentują się fatalnie. CRESOVIA wygrywając spowoduje, że końcówka ligi w dolnej części tabeli będzie równie ciekawa jak w TOP3.

 

Mój typ – 2

 

KS Grabówka – TUR Bielsk Podlaski – godz. 17.00

 

TUR w tygodniu po ciężkim meczu i dogrywce awansował do finału okręgowego Pucharu Polski. Gospodarze ostatniego sobotniego starcia w tym czasie mogli spokojnie przygotowywać się do ligowej potyczki. TUR marząc jeszcze o czwartym miejscu w końcowej tabeli musi w Grabówce zgarnąć pełną pulę, ale moim zdaniem zmęczenie da o sobie znać. Gospodarze powalczą i może być blisko podziału punktów.

 

Mój typ – X

 

NIEDZIELNE MECZE – 22.05.2022

 

KS Michałowo – OLIMPIA Zambrów – godz. 16.30

 

Hit kolejki. Starcie trzeciej OLIMPII z czwartym KS Michałowo. Goście nadal w walce o awans, ale w najgorszej pozycji. Michałowo po porażce z TUREM otrząsnęło się i wygrało pewnie z spadkowiczem z Wasilkowa. Goście wyjdą zdeterminowani po zwycięstwo i to powinno wystarczyć.

 

Mój typ – 2

 

ORZEŁ Kolno – PROMIEŃ Mońki – godz. 17.00

 

W moim odczuciu mecz na remis z delikatnym wskazaniem na PROMIEŃ. ORZEŁ bez zwycięstwa znajdzie się ponownie w ciężkiej sytuacji i o utrzymanie będzie bił się do samego końca. PROMIEŃ rozczarowuje, ale nie powinien przegrać w Kolnie.

 

Mój typ – X

 

Za tydzień zapraszam na kolejną zapowiedź – 27 kolejki rozgrywek KEEZA IV ligi podlaskiej.