ZAPRASZAMY NA MECZ Z RUCHEM

 

W sobotę 21 maja o godzinie 16:00 na Stadionie Miejskim im. Witolda Terleckiego piłkarze WARMII Grajewo podejmą RUCH Wysokie Mazowieckie.

POKONAĆ WICELIDERA

 

Zespół gości to obecnie druga drużyna tabeli podlaskiej IV ligi. RUCH ma w swoim dorobku 64 punkty – dokładnie tyle samo co prowadzący ŁKS 1926 Łomża. Drużyna z Wysokiego Mazowieckiego po spadku z III ligi w ubiegłym sezonie typowana była jako jeden z głównych faworytów do ponownego awansu i trzeba przyznać, że spisuje się zgodnie z przewidywaniami. Wiosną wygrała wszystkie z dziewięciu rozegranych dotąd spotkań a do tego w meczach wyjazdowych podopieczni grającego trenera Kamila Jackiewicza jeszcze w tym sezonie nie przegrali, jedyny remis 0:0 notując jesienią w Zambrowie. Do tego świetnego bilansu należy dodać sukcesy w regionalnym Pucharze Polski, gdzie RUCH w środę 18 maja awansował do finału rozgrywek pokonując na wyjeździe 3:0 KS Grabówka. Jesienią WARMIA przegrała 0:1 w Wys. Mazowieckiem po dość wyrównanym meczu. Trzeba jednak być realistą. Wobec spadku formy naszych zawodników w dwóch ostatnich meczach ligowych z CZARNYMI Czarna Białostocka i PROMIENIEM Mońki, w których WARMIA zaprezentowała się bardzo słabo, każdy punkt zdobyty w sobotę przez nasz zespół będzie należało traktować w kategoriach niespodzianki i sukcesu. Zdecydowanym faworytem są goście. W ich ataku kolejną młodość przeżywa grający trener – niemal 39 letni Kamil Jackiewicz, który w lidze zdobył już 20 goli!

 

W naszym zespole nieco poprawia się sytuacja kadrowa. Dawid Skalski i Mateusz Tuzinowski trenują już z zespołem i prawdopodobnie będą do dyspozycji trenera na sobotni mecz. Nikt nie musi pauzować za żółte kartki. Zabraknie w sobotę Kamila Randzio, który przebywa na stażu trenerskim w RAKOWIE Częstochowa.

 

Zapraszamy na mecz – początek w sobotę o godzinie 16:00. Ceny biletów: 8 zł – bilet normalny i 4 zł – bilet ulgowy. Kobiety, dzieci i młodzież do lat 15 – wstęp wolny.