ZAPOWIEDŹ I TYPY 25 KOLEJKI KEEZA IV LIGI

 

Niespodziewana porażka WARMII w meczu z CZARNYMI oraz wysokie zwycięstwo ORŁA nad KRYPNIANKĄ to jedyne zaskoczenia w ostatniej kolejce. W kontekście utrzymania najciekawiej będzie w Siemiatyczach, a na górze tabeli najtrudniejszą przeprawę będzie miał ŁKS. Zapraszam na zapowiedź i #IVligowepewniaczki 25 kolejki.

 

PIĄTKOWY MECZ – 13.05.2022

 

OLIMPIA Zambrów – MOSP Białystok – godz. 17.00

 

Rozpromieniony zwycięstwem nad KS Wasilków MOSP jedzie do Zambrowa pokrzyżować plany gospodarzom. OLIMPIA ma obowiązek wygrać to spotkanie, ale zapowiada się ciekawy mecz jeśli MOSP zagra na maksymalnym skupieniu.

 

Mój typ: 1

 

SOBOTNIE MECZE – 14.05.2022

 

ŁKS 1926 Łomża – KS Grabówka – godz. 16.00

 

Gospodarze zdecydowanym faworytem w tym starciu, ale Grabówka potrafi powalczyć z mocniejszymi drużynami. Jeśli ŁKS realnie myśli o III lidze, to w sobotę nie może mieć kłopotów w zdobyciu trzech punktów.

 

Mój typ: 1

 

RUCH Wysokie Mazowieckie – CZARNI Czarna Białostocka – godz. 16.00

 

CZARNI po sprawionej niespodziance w Grajewie pełni nadziei udadzą się na mecz z RUCHEM. Dla graczy z Wysokiego to mecz, który muszą wygrać. Gościom ambicji nie zabraknie, ale na walczący o awans RUCH może nie wystarczyć.

 

Mój typ: 1

 

KS Wasilków – KS Michałowo – godz. 16.00

 

Obie ekipy z porażkami w 24 kolejce. W obu przypadkach po 0:2. W meczu KS-ów w mojej opinii delikatnym faworytem są goście z Michałowa. Wyrównane i bardzo ciekawe spotkanie z górnej części tabeli na remis ze wskazaniem na gości.

 

Mój typ: 2

 

CRESOVIA Siemiatycze – ORZEŁ Kolno – godz. 16.00

 

Dla gospodarzy spotkanie być może najważniejsze w sezonie w kontekście utrzymania. ORZEŁ z kolei z wiatrem w skrzydłach po zwycięstwie nad KRYPNIANKĄ. Jeśli gospodarze stracą punkty w tym meczu mogą bardzo skomplikować sobie i tak już trudną sytuację w tabeli.

 

Mój typ – X

 

PROMIEŃ Mońki – WARMIA Grajewo – godz. 17.00

 

PROMIEŃ nadal z problemami na wiosnę zmierzy się z WARMIĄ, która straciła punkty w meczu z CZARNYMI. Spotkanie, które zawsze obfituje w emocje tym razem również powinno ich dostarczyć. Obie drużyny już nie walczą o nic konkretnego w tym sezonie, ale powinni wykazać się ambitną postawą do końca sezonu.

 

Mój typ – 2

 

NIEDZIELNE MECZE – 14.05.2022

 

KRYPNIANKA Krypno – SPARTA 1951 Szepietowo – godz. 15.00

 

Mecz zdecydowanych wiosennych outsiderów bez faworyta w spotkaniu. Trzynasta w tabeli KRYPNIANKA podejmie przedostatnią SPARTĘ. Goście pogodzeni już ze spadkiem z IV ligi, natomiast w Krypnie jeszcze liczą na cud. Dla gospodarzy tzw. „mecz o życie”.

 

Mój typ – 1

 

TUR Bielsk Podlaski – HETMAN Białystok – godz. 16.00

 

TUR zwycięży prawdopodobnie wysoko. HETMAN zbiera doświadczenie na rozgrywki klasy okręgowej i oby szybko wrócił do obecnej klasy. Gospodarze na wiosnę rozpędzeni i HETMAN nie zatrzyma TURA w takiej formie.

 

Mój typ – 1

 

Za tydzień zapraszam na kolejną zapowiedź – 26 kolejki rozgrywek KEEZA IV ligi podlaskiej.