WYSOKA WYGRANA REZERW

W niedzielę na Stadionie Miejskim im. Witolda Terleckiego w Grajewie nasza druga drużyna zmierzyła się w ramach rozgrywek podlaskiej A Klasy z zespołem GRAB Janówka.

OGRYWAĆ MŁODZIEŻ

Trener Kamil Randzio wystawił w pierwszej jedenastce aż sześciu nastolatków z roczników 2005/2006 (Mysiewicz, Poślednik, Grabowski, Bukowski, Rybsztat, Nowakowski). Po przerwie na boisko weszli też Dobrydnio i Jagielski. Nasz zespół przeważał od początku spotkania, ale po bramce Bartka Bukowskiego w 18 minucie długo musieliśmy czekać na kolejne gole. Padły one dopiero w końcowych 30 minutach meczu. Ambitny zespół gości nie był w stanie poważniej zagrozić wygranej WARMII. Cieszy niezła gra naszej młodzieży, która dzięki grze w rezerwach na poziomie seniorskim nabywa cenne doświadczenie.

Kolejny mecz drugi zespół WARMII zagra 17 maja o godzinie 17:00 w Jasionówce z JASIONEM. 29 maja w Grajewie WARMIA II spotka się z liderem tabeli POLONIĄ Raczki. Mecz odbędzie się na Stadionie Miejskim o godzinie 16:00.

Skrót z meczu rezerw:

08.05.2022 Grajewo, Stadion Miejski im. Witolda Terleckiego

WARMIA II Grajewo – GRAB Janówka 6:0 (1:0)

Bramki: 1:0 Bartosz Bukowski 18′, 2:0 Adrian Dobrydnio 63′, 3:0 Łukasz Witkowski 69′, 4:0 Patryk Olszyński 74′, 5:0 Bartosz Bukowski 80′, 6:0 Łukasz Witkowski 90′ + 2′

WARMIA II: 1.Mysiewicz (73′ 12.Jegliński) – 2.Poślednik (65′ Dawid Węgrzyn), 3.Olszyński, 16.Krupa (Kpt), 4.Grabowski – 11.Marczykowski (55′ Damian Węgrzyn), 8.Zaniewski (55′ 6.Szumowski), 10.Bukowski, 7.Rybsztat (46′ 15.Dobrydnio) – 20.Witkowski, 9.Nowakowski (65′ 19.Jagielski)
REZERWA: 12.Jegliński – 5.Dawid Węgrzyn, 6.Szumowski, 13.Damian Węgrzyn, 15.Dobrydnio, 18.Sztachelski, 19.Jagielski

TRENER: Kamil Randzio

GRAB: 1.Kotarski – 2.Basałaj, 5.Palczewski (46′ 18.Kolenda), 9.Lewicki (70′ 3.Chmielewski), 10.S.Borkowski, 11.A.Karbowski, 13.Kuklo (65′ 8.Harasim),` 14.K.Borkowski, 15.Pietruliński (75′ 6.D.Karbowski), 17.Kuźmicki (80′ 7.Drejer), 20.Wielgat
REZERWA: 3.Chmielewski, 4.Dawidowicz, 6.D.Karbowski, 7.Drejer, 8.Harasim, 18.Kolenda

TRENER: Zdzisław Chmielewski

Sędzia: Urszula Talipska (Podlaski ZPN)

Żółte kartki: Krupa (WARMIA II), A.Karbowski (GRAB)