ZAPRASZAMY NA MECZ ZE SPARTĄ

To już ostatni mecz WARMII w Grajewie w 2021 roku. W najbliższą sobotę o godzinie 13:00 na Stadionie Miejskim im. Witolda Terleckiego nasz zespół podejmie SPARTĘ 1951 Szepietowo. Po tym spotkaniu naszemu zespołowi w tej rundzie zostanie do rozegrania tylko mecz kończący jesienne granie – w Bielsku Podlaskim z TUREM.

Szczególnym akcentem sobotniego meczu będzie ostatni występ przed własną publicznością Marcina Arciszewskiego, który po rundzie jesiennej kończy piłkarską karierę, co ogłosił ostatnio w mediach społecznościowych.

SPARTA 1951 Szepietowo w bieżącym sezonie spisuje się znacznie poniżej oczekiwań. Po dobrym poprzednim sezonie, w którym zespół z Szepietowa zameldował się na dziewiątej pozycji w końcowej tabeli, ale w bieżących rozgrywkach w 13 dotychczasowych meczach SPARTA zdobyła tylko 9 punktów i zajmuje przedostatnie miejsce w tabeli. W ostatniej kolejce zespół trenera Mioduszewskiego przegrał w Kolnie z ORŁEM 1:4.

W minionym sezonie w dwumeczu WARMII ze SPARTĄ wynik był remisowy – jesienią w Szepietowie wygrała WARMIA 2:1, ale wiosną w Grajewie rywale pokonali nas 3:2. W przerwie letniej doszło w SPARCIE do sporych roszad – do RUCHU Wysokie Mazowieckie wrócili tacy zawodnicy jak m.in. Rakowiecki, Faszczewski, Brokowski i Decewicz a Wojno odszedł do PROMIENIA Mońki. W ich miejsce przyszła spora grupa m.in. aż 7 piłkarzy z HETMANA Białystok i doświadczony obrońca Kamil Stankiewicz.

 

W naszym zespole na szczęście nikt nie musi pauzować za kartki. Do zespołu po przymusowej kwarantannie wracają Hołtyn i Wójcicki a po pauzie „kartkowej” Tuzinowski. Kadra na sobotni mecz powinna być nieco mocniejsza od tej sprzed tygodnia.

 

Zapraszamy Państwa na sobotni mecz. Początek o godzinie 13:00.