ZAPOWIEDŹ MECZU Z ŁKS 1926 ŁOMŻA

Niezwykle trudne spotkanie czeka naszych piłkarzy w sobotę 6 listopada. W meczu trzynastej kolejki rozgrywek IV ligi WARMIA zmierzy się w Łomży z trzecim w tabeli ŁKS 1926. Zespół z miasta nad Narwią przed sezonem był typowany jako główny konkurent OLIMPII Zambrów i RUCHU Wysokie Mazowieckie do III-ligowego awansu. Podopieczni trenera Tomasza Staniórskiego jesienią punktują systematycznie i na 12 rozegranych meczów wygrali aż 9, remisując 1 i dwukrotnie przegrywając – w pierwszej kolejce w Łomży z OLIMPIĄ 1:3 i w czwartej 1:2 w Mońkach z PROMIENIEM. W miniony weekend ŁKS odniósł niezwykle cenne zwycięstwo w Wysokiem Mazowieckiem nad RUCHEM. Ekipa z Łomży wygrała 2:1 po bramkach Brazylijczyka Melao i Patryka Szymańskiego. Mecz był ostry a gospodarze kończyli go w dziewiątkę, po dwóch czerwonych kartkach. Usunięty z boiska został też Daniel Kacprzyk z ŁKS i nie będzie mógł zagrać w meczu z WARMIĄ.

 

W naszym zespole za żółte kartki nie zagra Mateusz Tuzinowski. Z zawodników zgłoszonych do rozgrywek w rundzie jesiennej a nie będących z różnych powodów do dyspozycji trenera Leszka Zawadzkiego na mecz z ŁKS można ułożyć całkiem mocną jedenastkę: Jabłoński – Koszczuk, Tuzinowski, Krupa, Kwieciński – Marczykowski, Zaniewski, Domurat, Hołtyn – Dzierzgowski (Węgrzyn), Kondratowicz (Wójcicki).

 

Powiedzieć, że nie jesteśmy faworytem sobotniego meczu to nic nie powiedzieć… Ale niedawny mecz z RUCHEM pokazał, że walką i ambicją można na boisku postraszyć nawet najmocniejszych ligowych rywali. W ubiegłym sezonie jesienią w Łomży ŁKS wygrał gładko 4:0, ale wiosną w Grajewie wygrała WARMIA 2:1.

 

W sobotę od godziny 13:00 Zapraszamy do śledzenia relacji tekstowej z sobotniego meczu pod adresem: https://kswarmiagrajewo.pl/event/lks-1926-lomza-ks-warmia-grajewo-2/